šipek šipek komentáře u knih

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Tak dávám dobré čtyři hvězdičky. Knihy od tohoto autora se moc dobře čtou. Téma zajímavé s výbornou zápletkou a pohledem do daleké minulosti. Vřele doporučuji.

25.04.2019 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Tady ta série s Martinem Servazem je úžasné počteníčko. Někdy teda dost nereálné, ale dobře napsané, napětí po celou dobu čtení. Tak se těším na další díl.

05.04.2019 5 z 5

Dva druhy pravdy Dva druhy pravdy Michael Connelly

Jednou za čas sáhnu po knize od Michaela Connellyho s mým oblíbeným detektivem. Opět mě příběh nezklamal a na čtení jsem si pochutnal. Knihou se protínají dva příběhy, ale příběh kde se Harry brání že zfalšoval důkazy se mi zdá zajímavější.

25.03.2019 4 z 5

Nezbytná smrt Lewise Wintera Nezbytná smrt Lewise Wintera Malcolm Mackay

Tak mě se kniha líbila. Na pět hvězdiček to nebylo, ale dobrý. Zajímavý pohled z druhé strany, příběh má spád a zajímavý děj. Trošku otevřený konec knihy mě donutí brzy sáhnout po pokračování. Knihu doporučuji.

25.03.2019 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak za mě velice dobrá detektivka. Takové dobré psycho a způsob sestavení mrtvoly je úplně originální. Propojení současného případu s případem v minulosti je perfektní. Kniha má spád a je trošku náročná na přemýšlení.

15.03.2019 4 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Tak to bylo výborný. Mě se kniha moc líbila a čím jsem byl dále tím to bylo lepší. No a konec knihy byl výborný, zvrat za zvratem, ale vše do sebe logicky zapadalo.

14.03.2019 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Knižka se dobře a rychle čte, má to spád. Jediné co jsem měl problém jsou jména tam to bylo horší. Hlavní postava není detektiv ale novinář což se mi líbilo. Kniha má dvě dějové linie a ta starší se mi zdála lepší. Prostředí knihy je také super, trošku mě zklamal závěr knihy pro to jsem strhl jednu hvězdičku. Knihu můžu doporučit k přečtení mým oblíbeným uživatelům.

03.03.2019 4 z 5

Vídeňské bratrstvo Vídeňské bratrstvo Ingar Johnsrud

Tak dávám 3 lepší hvězdičky. Kniha není špatná, ale zdá se mi zdlouhavá a co mě dělalo velké potíže byly jména. Dost špatně jsem se orientoval a občas jsem se i ztratil.

26.02.2019 3 z 5

Kočka mezi holuby Kočka mezi holuby Agatha Christie

Tak po knihách této autorky sáhnu jednou za čas a nikdy mě nezklame. Zase výborná detektivka na kterou si čtenář musí udělat čas a soustředit se.

26.02.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Tak po přečtení 4 knihy této série jsem si přidal autora do oblíbených. Všechny jeho knihy mají spád, jsou srozumitelné plné napětí. Vřele doporučuji.

26.02.2019 5 z 5

Vina Vina Arnaldur Indriðason

Tak dávám slabší 4 hvězdičky. Zajímavé prostředí na Islandu kde si všichni navzájem tykají. Já vojenskou tématiku moc nevyhledávám, ale u této knihy mi to vůbec nevadilo.

26.02.2019 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak tato kniha mě uchvátila. Je to druhý příběh ze série s inspektorkou Kim Stoneovou a já si již dávám autorku do oblíbených autorů. Kniha se nedá pomalu odložit. Nápad napsat takovou to knihu je výborný, nemám knize co vytknout.

Noc v Central Parku Noc v Central Parku Guillaume Musso

Kniha se čte sama a mě nezklamala. Zajímavý příběh který čtenáře pohltí a nutí číst dále a dále. Jednu hvězdičku jsem ubral za závěr knihy.

04.02.2019 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Jednou za čas sáhnu po knize od tohoto autora a nikdy mě nezklame. Tato detektivka je jedna z nejlepších.

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Výborné, čtivé, napínavé, plné zvratů za mě plný počet hvězdiček. Jsem rád že série pokračuje a doufám v další pokračování. Vřele doporučuji tuto knihu přečíst (koukám u mých oblíbených čtenářů zde na databázi knih jsem již skoro poslední kdo tuto knihu četl)

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Mám přečtenou celou sérii detektivek s Willem Trentem a tuto knihu hodnotím jako nejslabší. Nemohl jsem se začíst a jsem rád, že jsem knihu dočetl do konce.

10.01.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak tuto sérii detektivek čtu postupně a zdá se mi stále lepší a lepší. Kniha má napětí, spád a hrozně rychle se čte. Vřele doporučuji milovníkům detektivek.

10.01.2019 5 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Tak mé první setkání s tímto autorem a určitě né poslední.Čtivá detektivka s postupným odkrýváním pravdy a překvapivým závěrem. Kniha má dost zajímavý námět.

19.12.2018 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Na můj vkus má tato kniha dost vysoké hodnocení. Jo čte se velice dobře, ale pro mě bez napětí. Takové oddechové povídání.

01.12.2018 3 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Tak nevím nevím s touto knihou od mého oblíbeného autora jsem měl problémy.Dočetl jsem, ale moc jsem se touto knihou nepokochal. Se sérii detektivek s mým oblíbeným komisařem Harry Holem se to nedá vůbec srovnat. Děj se mi zdál takový dost neskutečný.

01.12.2018 3 z 5