Macbeth

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je to nejlepší polda, jakého kdy měli. Když se nepodařený zátah na dealery zvrhne v krveprolití, přichází inspektor Macbeth se svým týmem rychlého nasazení, aby zachránil situaci. Macbeth je však i vyléčený feťák s problematickou, trýznivou minulostí. Za jeho úspěchy ho čeká odměna. Peníze. Moc. Respekt. To všechno má na dosah. Jenže chlap s jeho původem nemůže dosáhnot až na vrchol. Nebo může? Macbetha pronásledují halucinace a paranoidní představy o tom, jak mu osud brání v oprávněném vzestupu. Jak se má dostat k tomu, na co má právo? Tak, že začne vraždit. Z anglického překladu Dona Bartletta překlad do češtiny Jana Jašová....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373227/big_macbeth-Y93-373227.jpg 3.3853
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Práh
Originální název:

Macbeth, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (311)

Kniha Macbeth

kakozka
08. září

Když napíšete pár slušných detektivek, tak máte právo si ulítnout na epickém dramatu, kde má závěrečné entrée lokomotiva Berta a křišťálový lustr z Čech. Vyčerpávající četba.

faba
23. srpna

Audiokniha. Četl V. Neužil. Nebylo to špatné, ale ke konci už jsem si z Neužila moc neužil. J.Nesbø se vrhnul na klasiku i se jmény z originálu. Bylo to šílené, jak má on ve zvyku. Ze začátku jsem jeho knihy hltal, ale potom už jsem k nim začal cítit odpor a skončil jsem pro mě poslední Sněhulák... Nejlepší dle mého je Lovec hlav. Upřímně. Jak chápete konce jeho detektivek a jejich rozuzlení? Já jsem zřejmě chudý duchem a nerozumím tomu a někdy nechápu. Čím novější, tím "složitější".


Páájinka
24. července

Audiokniha. Po HH jsem cítila lehké rozpaky, ale co se stalo z Mackbeta, to je teda masakr. Musím přečíst i předlohu. Boží knížka.

stanza
24. července

Příjemný, ale ne ohromující poslech, stejně jako Harry Hole.

anna492
27. června

Velice originální literární počin, který nelze srovnávat s příběhy Harryho Holea, protože se jedná o něco úplně jiného. Doporučuji si před četbou osvěžit původního Shakespearova Macbetha, abyste mohli plně docenit propracovat odkazů a paralel. Já to bohužel udělala až zpětně a dost souvislostí mi kvůli tomu unikalo.

Daneta
09. června

Nelíbilo se mi to, nedočetla jsem. Tolik nepravděpodobností mě začalo už otravovat.

ještěrka38
14. května

Dočteno, ale kniha se mi nelíbila. Na mě moc překombinovaná, moc krve a málo uvěřitelné..

NikolOt
07. května

Není možné porovnávat knihu se sérií Jonesbova Harryho. Jiný druh psaní, zajímavý příběh a ještě zajímavější závěr. Velmi čtivé. Vydařené dílo. Nesbo určitě tímto titulem své příznivce nezklame.

1 ...