Noc v Central Parku

New York, osm hodin ráno. Alice, mladá pařížská policistka, a Gabriel, americký jazzový pianista, se spolu probudí připoutaní jeden ke druhému na lavičce v Central Parku. Neznají se a ani si nevzpomínají, že by se někdy potkali. Předešlý večer trávila Alice s kamarádkami na Champs-Élysées a Gabriel hrál na piano v dublinském klubu. Prvotní šok střídají otázky. Jak se mohli ocitnout v Central Parku, když pouhý večer předtím byli každý jinde? Kde se vzala krev na Alicině košili a čí je? Proč chybí kulka v její zbrani? Aby pochopili, co se vlastně stalo, musí spojit svoje síly a pátrat. Pravda, kterou odhalí, naprosto změní jejich dosavadní životy… Napjaté očekávání vás zcela pohltí a donutí číst až do mistrovsky vypointovaného konce!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352654/big_noc-v-central-parku-XW7-352654.jpg 4.1233
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Motto

Central Park, 2014

Kniha Noc v Central Parku

MichaelaS081
včera

Nádherná kniha.Od spisovatele jsem četla už druhou knihu a super.Budu pokračovat.

andrea0221

Tak slibné dvě třetiny knížky, až to začlo drhnout a nakonec naprostý blábol ve vysvětlení. Škoda, vypadalo to dobře.

genie
05.12.2021

Pěkná a čtivá knížka. Jenže pak přišel ten rozporuplný závěr, co to rozbil.

VerJer
20.04.2021

(+ SPOILER) Knížka se čte sama, má spád a je napínavá. Ale ten konec! Sice naprosto překvapivý, ale... Nebýt toho rozuzlení a přechodu do červené knihovny, dala bych pět hvězdiček a běžela pro další autorovu knihu. Takhle si dám nějakou chvíli pauzu.

Allla9
23.01.2021

Musso každou svou knihou dokazuje, že psát umí. Neotřelé a dynamické zpracování.

katka9574
18.01.2021

Guillaume - propána, na čem jsi to během psaní frčel? Co to jako mělo být? Afektované, nepřirozené, naprosto nevěrohodné... a dialogy - copak tímto stylem spolu někdo komunikuje? Jak mně se protiví ony vzteklé a ukřičené policistky, ve všech situacích rozezlené na celý svět. Ono se sice leccos na konci vysvětlí, ale stejně, nevěřím ti ani za mák, že ty sám máš z této své knihy radost... já bych s ní s chutí zatopila v kamnech.

Lindulinek
03.01.2021

Knihy tohoto autora pro mě mají vždy na závěr moment překvapení. Skvěle propracované příběhy.

simaja
28.12.2020

Doporučuji, jako vždy překvapivé rozuzlení.