Noc v Central Parku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

New York, osm hodin ráno. Alice, mladá pařížská policistka, a Gabriel, americký jazzový pianista, se spolu probudí připoutaní jeden ke druhému na lavičce v Central Parku. Neznají se a ani si nevzpomínají, že by se někdy potkali. Předešlý večer trávila Alice s kamarádkami na Champs-Élysées a Gabriel hrál na piano v dublinském klubu. Prvotní šok střídají otázky. Jak se mohli ocitnout v Central Parku, když pouhý večer předtím byli každý jinde? Kde se vzala krev na Alicině košili a čí je? Proč chybí kulka v její zbrani? Aby pochopili, co se vlastně stalo, musí spojit svoje síly a pátrat. Pravda, kterou odhalí, naprosto změní jejich dosavadní životy… Napjaté očekávání vás zcela pohltí a donutí číst až do mistrovsky vypointovaného konce!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352654/noc-v-central-parku-XW7-352654.jpg 4.1173
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Motto
Orig. název

Central Park, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Noc v Central Parku

Přidat komentář
orinka3
10. prosince

Náramně jsem si spravila chuť:) Po té předešlé, strašlivé knížce. Tohle byla naopak četba jako dobré víno. Od začátku napínavé, plné zajímavých událostí, situací i neočekávaných zvratů. Vyústění a vyřešení je opravdu originální. Je to výborně napsané a myslím, že i dobře přeložené. První setkání s autorem, ráda si přečtu každou další jeho knihu.

Mirkaha
05. září

Skvělá knížka, jako každá od tohoto spisovatele. Napínavá od začátku do konce. Zahalená tajemstvím s kriminální zápletkou . Opět končí úplně jinak než jsem odhadovala.
Vřele doporučuji. Už se těším na další knížku.

cukrovka
06. dubna

Skvělé strhující čtení, vůbec jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Závěr mě úplně překvapil.

buldozer5
10. února

Ke koupi knihy mě nalákala její anotace-dva naprostí cizinci se vedle sebe probudí na lavičce v Central Parku, připoutaní k sobě, a nechápou, co se stalo, jak se tam ocitli a postupně se snaží odhalit pravdu...
Hned na začátku se něco dělo, takže vás kniha hned pohltila, nebyla tam žádná hluchá místa. Zpočátku se mi dialogy mezi postavami zdály trochu rozpačité a nepřiměřené k tomu, co se jim stalo, zvlášť Gabriel mi k tomu trochu neseděl, ale jak jsem později zjistil, dávalo to smysl.
Chytla mě dějová linie s vrahem, vlastně mě chytil celý příběh-a já prostě musel číst dál a dál, abych se dozvěděl, jak to dopadne.
Líbil se mi i zvrat na konci, kdy se ukázalo, že nás autor po celou dobu vodil za nos a věci se mají úplně jinak, jak to do sebe všechno zapadlo a potěšilo mě, jak to měl autor celé promyšlené.
Za nápad a celkové zpracování si to určitě pět hvězdiček zaslouží a určitě si přečtu minimálně jednu další knihu od tohoto spisovatele.

šipek
04. února

Kniha se čte sama a mě nezklamala. Zajímavý příběh který čtenáře pohltí a nutí číst dále a dále. Jednu hvězdičku jsem ubral za závěr knihy.

intelektuálka
17.12.2018

Tedy Guillaume - zase jsi mě dostal ...

Já mám prostě slabost pro francouzské autory - zde můj třetí titul ...

Motto : Každý z nás v sobě nosí znepokojivého cizince ...

Alice - policistka z Paříže / a jak poté zjistíme - s tragickým osudem/
Gabriel - hudebník ? /jak poté zjistíme, muž mnoha profesí /

Jakým řízením osudu se ocitli na lavičce v Central Parku v New Yorku ?

Pro tu originální zápletku /kdo z nás by na ni přišel/ a pro krásná motta ke každé kapitole se autor zařadí do mých oblíbených...

A doporučím, kvůli originalitě a občas i záhadě .

katerina9582
16.11.2018

Perfektní.. má první zkušenost s autorem... velice čticé, svižné.... moc dobře se to čte .. Bála jsem se, ale o to víc jsem moc mile překvapená

veronikacerna
14.10.2018

Skvele

1