Noc v Central Parku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

New York, osm hodin ráno. Alice, mladá pařížská policistka, a Gabriel, americký jazzový pianista, se spolu probudí připoutaní jeden ke druhému na lavičce v Central Parku. Neznají se a ani si nevzpomínají, že by se někdy potkali. Předešlý večer trávila Alice s kamarádkami na Champs-Élysées a Gabriel hrál na piano v dublinském klubu. Prvotní šok střídají otázky. Jak se mohli ocitnout v Central Parku, když pouhý večer předtím byli každý jinde? Kde se vzala krev na Alicině košili a čí je? Proč chybí kulka v její zbrani? Aby pochopili, co se vlastně stalo, musí spojit svoje síly a pátrat. Pravda, kterou odhalí, naprosto změní jejich dosavadní životy… Napjaté očekávání vás zcela pohltí a donutí číst až do mistrovsky vypointovaného konce!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352654/noc-v-central-parku-XW7-352654.jpg 4.1202
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Motto
Orig. název

Central Park, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (68)

Kniha Noc v Central Parku

Přidat komentář
monci6485
23. září

První část knihy působí, jako laciná kriminálka. Projde jim každá krádež, v zastavárně dostanou bezedné peníze, každý jim bez problémů poskytne informace.. Tolik štěstí by neměl ani prezident. :-D Náhod je ale příliš, takže čtenář brzy zjistí, že tu něco nehraje. Konec dobrý, ale bez poslední kapitoly by byl ještě lepší.

konicekbily
13. září

Toto je knížka, která se čte velice dobře a nakonec čtenář neví, co si o ní má myslet, jak ji ohodnotit. Ani se moc nedá napsat do komentáře, abych něco neprozradil. Každopádně se dá z průběhu odhadnout, jak to asi dopadne. A podle mne bylo autorovým cílem nám poskytnout spoustu informací o oboru lidského zkoumání, který se časem patrně dotkne většiny z nás. Proto je to nadprůměr!


simviki
27. srpna

Zpočátku jsem si říkala, že autor přeladil na drsnější styl, ale tím líp.. Má to napětí, je to nečekaně akční i psychologické.. Postupně mi ale začalo docházet, že už tam těch slepých uliček při pátrání je tolik, že se z nich nelze vymotat. !Spoiler! Nevyčítám mu ten závěr, protože kniha byla od začátku psána promyšleně s tímto záměrem, ani mu nevyčítám, že nás vodil za nos, i to si očividně naplánoval :-). Akorát, že mi to vysvětlení, subjektivně vzato, trochu připomíná takovéto alibistické - a pak jsem se probudil...

JustWomen
31. července

Zpočátku to vypadalo jako thriller. Když se dva naprostí cizinci vedle sebe probudí na lavičce v Central Parku, připoutaní k sobě a nechápou, co se stalo, zní to zajímavě a tak čteš co nejrychleji, ale postupně zjišťuješ, že všechno je jinak.
Pak začala být kniha trochu nudná a zápletky kostrbaté. Určitě to bylo originální a opravdu jsem takový konec nečekala, ale Alice mi lezla na nervy a přes krutý osud mi prostě k srdci nepřirostla.

Mike99
09. června

Moje první kniha od GM.
Tak to byla neskutečná jízda. Neskutečně čtivé, jste hned v ději. Pokud přistoupíte na hru autora, berete popsané věci jako fakt, říkáte si, je toto vůbec možné, abyste v závěru zjistili, že vše je úplně jinak, že cit pro logiku vás nezklamal.
Určitě autor dostane ode mne další šanci.

tess.de.veles
17. dubna

Neznám LEPŠÍHO autora....!!! Úžasnej, šikovnej, nápaditej, romantik..... Wow!!!

L.Helena
22. března

Tak to bylo opravdu hodně dobré. Nechápu, že mě knihy tohoto autora doposud míjely. Začetla jsem se hned na první straně a knihu prakticky neodložila. Je plná napětí, zvratů, akčního děje i tragických životních situací. Rozuzlení skutečně překvapivé, trochu jsem měla pocit, jako by mě autor podvedl..., ale to už bych hodně spoilerovala.

Leona333
15. března

Má třetí kniha od tohoto autora. Není to klasická detektivka, nebo thriller. Příběh je vlastně udělán, tak trochu jako hraní si na kočku a myš. Jen jsem do samého závěru nevěděla, kdo je tou kočkou a kdo myší... ; )
Konec byl za mě zajímavý a rozhodně nečekaný.

1

Doporučujeme

Konečná diagnóza
Konečná diagnóza
Temné šílenství
Temné šílenství
Věštkyně
Věštkyně
Mlčící pacientka
Mlčící pacientka