koupit eknihy

Guillaume Musso

francouzská, 1974koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

Budeš tam?Protože tě milujiVolání andělaCentral Park

Autor

Guillaume Mussose narodil roku 1974 v jihofrancozském pobřežním městečku Antibes a už ve svých deseti letech prohlásil, že se z něj jednou stane spisovatel. V devatenácti odjel na zkušenou do Spojených států, kde se živil prodejem zmrzliny a v ubytovně, jež byla jeho dočasným domovem, se setkával... celý životopis(zdroj: Budeš tam?)

Komentáře (5)

Přidat komentář
simviki
07. února

Tak já už jsem četla tři knížky a musím říct, že ti francouzi mají něco do sebe:-) Rozhodně se zařadil hned po boku mých oblíbenců

Mirkaha
20.05.2014

Obě knížky od tohoto autora mě přímo nadchly. Když jsem začala číst, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Knížka Protože tě miluji byla mou první četbou tohoto autora a moc mě bavila. Nejvíce mě dostal závěr knihy, který byl pro mě velkým překvapením. Druhá kniha Budeš tam? byla velmi zábavná a čtivá. Škoda, že není možné si přečíst více knih od G. Mussose.

palamka
24.11.2011

Moc se mi líbily obě dvě jeho knížky.

hatuli
27.10.2011

Taky jsem přečetla obě knihy,a za mne super počtení,nevšední námět.Četly se jedním dechem.Doufám že vyjdou další.

-Lenicka-
21.05.2011

Obě dvě jeho knihy, které vyšly v České republice, se mi opravdu dost líbily!!! Nejdříve mne zaujala kniha *Protože tě miluji* - všem jsem jí doporučovala, všichni byli nadšení .. druhá kniha *Budeš tam?* mne oslovila tím, že autor píše na dost nevšední námět, což se mi velmi líbilo .. moc se mi líbily .. kdyby byla nějaká jeho další kniha přeložena do češtiny, neváhala bych a okamžitě bych si ji musela přečíst :-)


Guillaume Musso - knihy:

Autor je 54x v oblíbených.