Guillaume Musso

francouzská, 1974 statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Dívka a noc

Dívka a noc - Guillaume Musso

Láska je všechno, nebo nic. Zima 1992, Azurové pobřeží. Prestižní univerzitní kampus je zasažen sněhovou bouří. Devatenáctiletá Vinca Rockwellová uteče se svým profeso... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 7 knih

Komentáře (7)

Přidat komentář
ddkk
29.04.2019

Musso přežil vážnou automobilovou nehodu, po níž se začal zajímat o zkušenosti na hranici smrti. Tomuto tématu se poprvé věnoval v roce 2004 v knize Et aprés…(Po smrti), která je příběhem muže, který se vrátil poté, kdy se ho dotkla smrt. Zaznamenala velký úspěch - ve Francii se prodalo se více než milión výtisků a kniha byla přeložena do 23 jazyků (do češtiny zatím bohužel ne). Stejnojmenný kanadsko- francouzský film režírovaný Gillesem Bourdosem v hlavních rolích s Johnem Malkovichem a Evangeline Lilly byl uveden do kin v roce 2009.

intelektuálka
05.02.2019

Nyní jsem novinkách objevila další dílo mého oblíbeného autora - Byt v Paříži ...

Mělo by vyjít na jaře 2019 - takže příznivci se mohou těšit ...

simviki
07.02.2017

Tak já už jsem četla tři knížky a musím říct, že ti francouzi mají něco do sebe:-) Rozhodně se zařadil hned po boku mých oblíbenců

Mirkaha
20.05.2014

Obě knížky od tohoto autora mě přímo nadchly. Když jsem začala číst, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Knížka Protože tě miluji byla mou první četbou tohoto autora a moc mě bavila. Nejvíce mě dostal závěr knihy, který byl pro mě velkým překvapením. Druhá kniha Budeš tam? byla velmi zábavná a čtivá. Škoda, že není možné si přečíst více knih od G. Mussose.

palamka
24.11.2011

Moc se mi líbily obě dvě jeho knížky.

hatuli
27.10.2011

Taky jsem přečetla obě knihy,a za mne super počtení,nevšední námět.Četly se jedním dechem.Doufám že vyjdou další.

-Lenicka-
21.05.2011

Obě dvě jeho knihy, které vyšly v České republice, se mi opravdu dost líbily!!! Nejdříve mne zaujala kniha *Protože tě miluji* - všem jsem jí doporučovala, všichni byli nadšení .. druhá kniha *Budeš tam?* mne oslovila tím, že autor píše na dost nevšední námět, což se mi velmi líbilo .. moc se mi líbily .. kdyby byla nějaká jeho další kniha přeložena do češtiny, neváhala bych a okamžitě bych si ji musela přečíst :-)