Guillaume Musso

francouzská, 1974

Nahrávám...

Nová kniha

Válka vzpomínek

Válka vzpomínek - Guillaume Musso

Musel přestat psát, aby se pokusil zapomenout Nikdo netuší, proč se Nathan Fawles po třech úspěšných románech stáhl do ústraní a ukrývá se na ostrově ve Středomoří. Údaj... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 8 knih

Komentáře (11)

Přidat komentář
Dela111
26.11.2020

Guillaume Musso je spisovatel s obdivuhodnou fantazií, je excelentní vypravěč. Říká se "to nevymyslíš", ale tento autor vymyslí všechno. Jeho příběhy jsou až neuvěřitelné, jsou dějově bohaté, promyšlené, zamotané tak, že se divím, že se v tom sám autor neztratí ;-). Konce jsou vždy nepředvídatelné, tady nikdy nechybí překvapení. Pro některé čtenáře je to nereálné, takže jsou zklamaní. Mne to naopak baví a na každou novou knihu se těším, protože jsem zvědavá, co že tenhle chlap zase vymyslel... ;-)

intelektuálka
14.08.2020

A s radostí vítám další titul - Válka vzpomínek - jestlipak i tam bude dotek smrti ?

AnetV
22.02.2020

Viděla jsem film Po smrti/Afterwards s Evangeline Lilly

tess.de.veles
22.02.2020

Nevíte, jestli se podle jeho knih natočil nějaký film/y?

ddkk
29.04.2019

Musso přežil vážnou automobilovou nehodu, po níž se začal zajímat o zkušenosti na hranici smrti. Tomuto tématu se poprvé věnoval v roce 2004 v knize Et aprés…(Po smrti), která je příběhem muže, který se vrátil poté, kdy se ho dotkla smrt. Zaznamenala velký úspěch - ve Francii se prodalo se více než milión výtisků a kniha byla přeložena do 23 jazyků (do češtiny zatím bohužel ne). Stejnojmenný kanadsko- francouzský film režírovaný Gillesem Bourdosem v hlavních rolích s Johnem Malkovichem a Evangeline Lilly byl uveden do kin v roce 2009.

intelektuálka
05.02.2019

Nyní jsem novinkách objevila další dílo mého oblíbeného autora - Byt v Paříži ...

Mělo by vyjít na jaře 2019 - takže příznivci se mohou těšit ...

simviki
07.02.2017

Tak já už jsem četla tři knížky a musím říct, že ti francouzi mají něco do sebe:-) Rozhodně se zařadil hned po boku mých oblíbenců

Mirkaha
20.05.2014

Obě knížky od tohoto autora mě přímo nadchly. Když jsem začala číst, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Knížka Protože tě miluji byla mou první četbou tohoto autora a moc mě bavila. Nejvíce mě dostal závěr knihy, který byl pro mě velkým překvapením. Druhá kniha Budeš tam? byla velmi zábavná a čtivá. Škoda, že není možné si přečíst více knih od G. Mussose.

1