Dívka z Brooklynu přehled

Dívka z Brooklynu
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412965/bmid_divka-z-brooklynu-HS5-412965.jpg 4 144 144

Anna byla žena mého života. Za tři týdny jsme se měli brát. Samozřejmě že bych ji miloval bez ohledu na to, co udělala. Alespoň jsem si to myslel, než jsem viděl tu fotografii. „To jsem provedla já,“ řekla mi. V tu chvíli mi bylo jasné, že se můj svět otřásl v základech. Nedokázal jsem myslet jasně. Jednoduše jsem se sebral a odešel. A pak už bylo příliš pozdě – Anna zmizela.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

La fille de Brooklyn , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka z Brooklynu. Přihlašte se a napište ho.

Danago
31.03.2024 3 z 5

Autor má rozhodně i lepší knížky. Že začátku jsem byla nadšená vypadalo to opravdu dobře. Ale postupně se děj zpomalil a do čtení jsem se musela nutit. Ani závěr mě tentokrát nedostal .

regulax
12.03.2024 5 z 5

Přečteno jedním vrzem. Hledá se Claire! Od první kapitoly se hledá Claire. Ani jsem nepostřehla, kdy se našla. Množství postav, dějová chobotnice a nečekané rozuzlení v závěru. Jemná napínavá detektivka.

Kaja1
08.07.2023 3 z 5

Ze začátku se mi kniha četla dobře, ale konec se mi strašně vlekl. Nevím, bylo to celé takové nereálné, ani detektivka ani politický thriller. Zda byli viníci potrestáni se nedovíme. To si jako fakt, může kdokoliv, kohokoliv, kdekoliv, jen tak zabít a nic se mu nestane?

Knižní novinky (30. týden)

21.07.2019

Rádi bychom byli tím, kým nejsme, napsal Albert Cohen. Možná proto se občas zamilováváme do lidí, se kterými nemáme nic společného. Možná v nás ona touha po vzájemném doplnění vzbuzuje naději, že projdeme určitou proměnou, metamorfózou.

Kniha Dívka z Brooklynu v seznamech

v Právě čtených3x