Volání anděla

V telefonech byl celý jejich život… Na Kennedyho letišti v New Yorku do sebe nechtěně vrazí jeden muž a jedna žena. Oba v té chvíli telefonují. Jonathan a Madeline rychle sbírají své věci a omylem si vymění telefony. Když to zjistí, dělí je od sebe deset tisíc kilometrů: ona je v Paříži, kde prodává květiny, on v San Francisku, kde vlastní restauraci. Oba jsou zvědaví na toho druhého, a tak začnou zkoumat obsah cizího telefonu. Tato malá indiskrétnost jim prozradí, že ač se neznají, jsou jejich životy spojené tajemstvím, které považovali za navždy pohřbené… Romantický thriller nejprodávanějšího francouzského autora, jehož knihy vyšly v 35 zemích v celkovém nákladu více než 13 milionů výtisků a téměř všechny byly zfilmovány....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259180/volani-andela-Wa5-259180.jpg 4.2201
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Motto

L'appel de l'ange, 2011

Kniha Volání anděla

Pavlína197

Jako ostatní thrillery od G. Musso je i tento napínavý a čtivý, se zajímavou zápletkou. Přesto mi připadá, že jsou tak nějak na jedno brdo. Čím to je? Postavami? Prostředím? V tomto případě mi navíc nesedla romantická vložka, jako by si autor vzpomněl na poslední chvíli - sto stran před koncem blesk z čistého nebe a láska až za hrob.

haski

Moc hezky napsané. Čtivé. Je tam napětí a i trocha romantiky. Žádný krvák, vlastně přesně to co jsem potřebovala. Odpočinková kniha, tím nemyslím brak. Doporučuji

Allla9

Knihy tohoto autora se pro mě staly srdeční záležitostí. Opět jsem naprosto spokojená a nadšená.

Bauriska
26.08.2020

Četla jsem od autora knihy Protože tě miluji a Budeš tam? a byla jsem z nich naprosto paf. Volání anděla byl trochu slabší příběh.

První polovina byla skvělá. Námět originální, ihned jsem se začetla, napětí a tajemství mě hnalo stále dál a dál. Ale jak příběh postupoval, vnímala jsem ho stále více a více překombinovaný a nepravděpodobný. Přesto fajn počtení.

knihomolkaL
17.08.2020

Napínavé a zároveň prodchnuté romantikou, čtivé. Plné osudových náhod - možná až moc.

konicekbily
30.07.2020

Pěkně vymyšlená zápletka, hezký styl psaní, rychle ubíhající děj - to vše přináší zajímavou odpočinkovou četbu. Zápletka s výměnou "přechytralých mobilů" je vůbec první, se kterou jsem se vůbec v literatuře setkal. Závěr mi připadal trochu moc nevěrohodný a překombinovaný. Celkový dojem z knihy je velmi dobrý.

renakr
29.06.2020

Napínavé, svižné, trochu slabší závěr.
Celkově super

petra.pro
17.06.2020

Dokonalost. Knihu jsem přečetla jedním dechem.