Pyrofobie

Úspěšnému a šťastně ženatému mladému manažerovi Jasonovi komplikuje život jediný problém – od dětství ho trýzní noční můry, v nichž ho ohrožuje děsivý požár. A nyní se k jeho pyrofobii připojily i záhadné fotografie a zlověstné vzkazy, které mu posílá někdo neznámý. Myslíš si, že jsi naživu, ale není to pravda. Nežiješ. Neexistuješ. Co začalo jako zdánlivě špatný vtip, postupně přerůstá v příšerný zlý sen, podrývající samotné základy jeho existence. Mistrně napsaný příběh, který čtenáře strhující atmosférou vtáhne do děje od prvních vět a udržuje si téměř nesnesitelné napětí až do posledních stran....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31866/pyrofobie-31866.jpg 4.227

Vuurgeest (2010)

Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Plus

šipek

Po této knize jsem sáhl čistě náhodou v knihovně a nebylo to vůbec špatné čtení. Kniha měla spád a závěr byl strhující a nečekaný. Doporučuji k přečtení.

Dresia

Pro mě dost zklamání, ale to bude špatnou volbou žánru.

Enii556
09.12.2017

Asi moje nejrychleji prectena kniha! Nemohla jsem se od ni odrhnout! Suprovy konec!

dagsvob
23.07.2016

Bavila mě od začátku do konce.

Týnix
30.12.2014

Tato kniha mě naprosto uchvátila. Obsah skvělý a konec byl jedno velké překvapení. Určitě doporučuji přečíst ;)

Janie1989
26.12.2013

knihu jsem přečetla za jeden den. byla velmi napínavá už od začátku a konec byl překvapující. doporučuji :)

soukroma
15.11.2013

Napínavé, čtivé, konec trochu překombinovaný, ale naštěstí se nekonala žádná duchařina (sci.fi ani fantasy to není, jen moderní slušný thriller).

steppen-wolf
23.03.2013

Spíše thriller kombinovaný s detektivkou než horor. Oceňuji, že se autorovi podařilo udržovat tajemství skoro do konce, navíc se kniha tvářila jako určitý druh fantastického hororu, aby pak následně nastal náhlý obrat a vše bylo překvapivě jinak. Jinak nic výjimečného: postavy jednoduché, syžet tradiční, styl vyprávění nepřesahující standardní úroveň žánrového řemesla.
Pro mě příjemně odpočinkových 65%

Ron Puyn