šipek šipek komentáře u knih

Neklid Neklid Jesper Stein

Takové pohodové dovolenkové počteníčko. Politika není mé oblíbené téma, ale zde to šlo. Určitě tohoto autora nezavrhnu ba naopak šáhnu po další knize. Detektiv Axel Steen dává knize jiný rozměr, samozřejmě kladný.

24.07.2017 4 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Tak jsem přečetl všechny knihy od této autorky a tato byla poslední. Jak se říká to nejlepší nakonec. Za mě jasných pět hvězdiček. Kniha se výborně čte, má spád a pomalu se nedá odložit jak je čtenář zvědavý na pokračování. Udělal jsem ale velkou chybu, že jsem tuto sérii s Martinem Bennerem nečetl postupně. Knihy na sebe dost navazují což jsem nevěděl. Doporučuji číst postupně.

13.07.2017 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Tak popravdě musím říci, že jsem od této knihy moc nečekal, ale byl jsem příjemně překvapený. Čtenář si oživil postavy z Milénia a bylo to fajn. Kniha je přehledná a dobře se čte. Za mě můžu doporučit.

10.07.2017 4 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Tak osobně mě tato kniha moc nenadchla. Téma knihy bylo takové dost divné. Konec hodně překvapivý.

22.06.2017 3 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Ian Rankin

Mě se detektivky od Rankina moc líbí a inspektor Rebus je jeden z mých nejoblíbenějších. Tohoto autora jsem měl jako prvého uvedeného v oblíbených autorech. Uchvátilo mě ponuré prostředí města Edinburgh, kde se většina dílů odehrává. Milovníkům detektivek vřele doporučuji tuto sérii přečíst.

Příčiny smrti Příčiny smrti Ian Rankin

Bojíš se tmy? Bojíš se tmy? Sidney Sheldon

Tak doplňuji chybějící komentáře a hodnocení, které jsem z kraje dost podcenil. Knihu od tohoto spisovatele jsem dlouho, ale co jsem dříve četl tak vše bylo dobré.

19.06.2017 4 z 5

Černý & modrý Černý & modrý Ian Rankin

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

Tak se mi do této knihy moc nechtělo, dle hodnocení zde na databázi knih, ale tak špatné to nebylo. Mě se to četlo dost dobře a čtenář se seznámí z těžkým životem chovatelů sobů a potápěčů v severním Laponsku. Honba za penězi je vždy na prvním místě. spisovatel má úžasný vypravěčský talent. Určitě si přečtu i první díl této série.

18.06.2017 4 z 5

Hannibal Hannibal Thomas Harris

Tak jsem se nemohl do knihy nějak začíst, ale pak dost dobrý. Život a osud Hannibala je velmi zajímavý a co prožil v dětství ho poznamenalo na celý život. Ne nadarmo se říká oko za oko zub za zub a ještě v tom případě když se to týká vlastní rodiny.

18.06.2017 4 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Tak nevím jak mi tato kniha mohla tak dlouho unikat. Film jsem zhlédl již před roky a ke knize jsem se dostal až nyní. Za mě parádní čtení, dokonce i postava Hannibala mi přišla sympatická, ale je to zrůda. Opravdu doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi tento žánr, hlavně mým oblíbeným uživatelům, protože koukám moc jich tuto knihu nečetlo :-) .

07.06.2017 5 z 5

Bratrstvo kamene Bratrstvo kamene David Morrell

Doplňuji komentáře a hodnocení zde na databázi knih. Celá trilogie super jelikož si jí i po letech pamatuji.

06.06.2017 5 z 5

Bratrstvo růže Bratrstvo růže David Morrell

Moc moc dobrý. Na tuto sérii jsem dostal typ od kolegy v práci a spokojenost. Má to spád,napětí a dobře se kniha čte.

06.06.2017 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Tuto sérii detektivek s Erikou a Patrikem mám přečtenou celou. Je to takové pohodové čtení a klidné. Po těchto knihách sáhnu, když si potřebuji orazit od psychothrillerů.

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Přečetl jsem celou sérii s Harry Hole a paráda. Ohodnocuji zpětně jelikož jsem z kraje zde byl nováček a rozkoukával jsem se na databázi knih. JO NESBO je můj oblíbený spisovatel.

Poslední rébus Poslední rébus Ian Rankin

Koukám, že jsem u prvních přečtených knih zde na databázi neprovedl ohodnocení. Je to již delší čas co jsem tuto knihu přečetl, ale jelikož je Rankin můj oblíbený spisovatel a inspektor Rebus jeden z nejsympatičtějších inspektorů tak dávám pět hvězdiček. Mám takové tušení, že z této série mi zbývá přečíst dvě knihy.
Vřele doporučuji.

Pátá kniha Mojžíšova Pátá kniha Mojžíšova Christina Larsson

Taková pohodová detektivka na dovolenou. Téma této detektivky je dost neobvyklé. Tak přemýšlím kdy jsem naposledy četl knihu s tímto zaměřením na určitou skupinu lidí. Přemýšlím marně asi nečetl.

05.06.2017 4 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Ta tato kniha má zde na databázi knih horší hodnocení, tak se mi do ní moc nechtělo. Mě se nakonec kniha líbila a byl jsem spokojený. Sice to nemá strhující děj ale kniha nutí čtenáře dost přemýšlet. V knize se pohybuje dost postav a o to je čtení náročnější.

29.05.2017 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Tak tato série je dost dobrá. Mě se tento třetí díl zdá asi nejslabší tak jednu hvězdičku ubírám asi to bude i tím, že zde Martin Servaz vystupuje dost málo. Zápletka zajímavá a dost dobrá.

23.05.2017 4 z 5