Simii45 Simii45 komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Tak tohle byla bomba, dlouho jsem se tak nenasmála :-) Knihu jsem si vypůjčila v knihovně, ale hodlám si ji zakoupit, tenhle poklad chci mít doma.

23.04.2019 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Příběh Izabely se mi moc líbil i když byl smutný. Kniha se cetla skvěle, těším se na další příběh.

24.03.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Jsem z teho knihy rozpacita, na jednu stranu se mi cetla dobre, na druhou stranu na me byla asi už moc drsná a to tenhle žánr čtu docela často. Některé popisovani násilí na ženach pro me byly za čarou a konec knihy me docela zklamal.

24.03.2019 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Hypnotizer me snad bavil jeste více nez Svědkyně ohne (nečtu knihy poporade, jak jdou za sebou).. Kniha byla napínavá a čtivá až do konce. :-)

10.10.2018 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Moje první kniha od těchto spisovatelů a určitě ne poslední.
Kdo je pachatelem jsem se dozvěděla až pár stránek před koncem , takže kniha nepředvídatelná a napínavá. Těším se na další díl.

02.10.2018 4 z 5

Růže smrti Růže smrti Arnaldur Indriðason

Příjemná oddychovka :-)

03.04.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Líbily se mi od Roberta obě předešlé knihy , ale tahle snad úplně nejvíc.
Přijde mi, ze se každým dílem zlepšuje a už teď se těším na další knihu, co si od nej koupím

02.03.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Po Dívce v ledu další skvělá detektivka od Roberta Bryndzy. Nenáročná, svižná fajn zápletka a kniha. Už mam doma i Temné hlubiny a těším se na další případ Eriky :-)

13.12.2017 4 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Neskutečně krásná a inspirativní kniha.
Jsem ráda,že ji mám doma a že se k ní jednou budu moct vrátit.

10.10.2017 4 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Kniha se mi líbila, byla čtivá.
Jediné,co mi chybělo bylo napětí a trošku lepší konec, ten mi přišel trošku odfláknutý nebo zkrácený... Ubrala bych část vyprávění vdovy a místo toho vylepšila ten konec.
Jinak se mi knížka líbila a ráda si přečtu od autorky něco dalšího.

10.10.2017

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tato kniha se mi líbila. Chvílemi jsem pocítila i to, ze se od ni nemohu odtrhnout a takova kniha si myslím stojí za to :-) Vraha jsem odhadla az asi při posledních 20ti stránkách ,takze super prekvapeni. Hlavní hrdinku jsem si docela oblibila a těším se na další příběh- aneb její případ .

25.06.2017 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla úplně odvarena a možná proto - ze jsem asi od dvojky očekávala hodně mě druhý díl tolik nebavil a četla jsem ho nejdéle . Ovšem třetí díl to zakončil úplně náramně . Škoda,že už se nikdy nedočkáme další autorovy tvorby, ty postavy mi budou chybět .

13.06.2017 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Pro me asi nejslabší ze všech dilu, ale stejně to byla bomba :-)

13.06.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nevím,jak hodnotit, kniha se mi líbila i když jsem díky tomu ''boomu'' jaký vyvolala čekala asi víc.. Hlavní hrdinku bych občas propleskla ,jak mě iritovala ,ale nakonec jsem po dočtení knihy zjistila,že mi vlastně ten příběh chybí a zajímá mě, jak by se to dál vyvíjelo..

20.02.2017 3 z 5

Sestry Sestry Curtis Sittenfeld

Dala se číst,ale nic převratného to nebylo.. Konec byl úplně zabitý

20.02.2017 3 z 5

Americká hvězda Americká hvězda Jackie Collins

Jackie je moje srdcovka, miluju všechny knihy,co jsem od ní přečetla :-)

20.02.2017 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Úžasná kniha, nemohla jsem se odtrhnout a těším se na další díly Milénia :-)

20.02.2017 5 z 5