Simii45 Simii45 komentáře u knih

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Judith Orloff

Jako hypersenzitivni člověk knihu hodnotím kladne. Je to moje první knížka na toto téma a jiz u první stránky, kde spisovatelka popisovala, jak v mládí svoji citlivost potlacovala a zahanela navykovymi látkami mě rozbrecela, protože jsem to měla úplně stejně.
Těším se, až vyzkouším postupy a rady v knize, jak si vytvořit ochranu před energiemi druhých lidí.
Knížku určitě doporučuju.

22.11.2022 5 z 5

Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Anita Moorjani

Krasne pokracovani. Anita je velmi moudrá a inspirativní a knihy od ni mi vzdy neco daji.

05.04.2021 5 z 5

Hovory s Bohem I. Hovory s Bohem I. Neale Donald Walsch

Velmi zajimava kniha, neustale nad ni premyslim a urcite se k ni budu opakovane vracet.

01.03.2021 4 z 5

Závislé vztahy Závislé vztahy Heinz-Peter Röhr

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla a doporučila bych ji každému.

26.12.2020 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Nádherná, inspirativní kniha plná moudrosti a krásného poslání.

21.12.2020 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Poslouchám ji jako audio a uz ted ji radim mezi moje top knihy, je uzasna a inspirativní.

29.04.2020 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Mrzi me, ze toto vydani,ktere jsem si zapujcila v knihovne v sobe melo asi 20 chyb, prijde mi,ze clovek, co delal korekci knihy ji vlastne ani neudelal, dost to kazi dojem.
Za to ale Louise nemuze.
Kniha a myšlenky se mi líbily a ztotoznuji se s nimi, cloveku davaji nadeji.
Louise byla neskutecne silna a pozivitni osobnost.

25.03.2020 4 z 5

Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Jan Hnízdil

Velmi poucna kniha , s většinou věci s panem doktorem souhlasím.

19.03.2020 4 z 5

Snadná cesta, jak skoncovat s alkoholem Snadná cesta, jak skoncovat s alkoholem Allen Carr

Tak tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem, bohužel se mi nepodařilo ji nepřečíst skoro na zátah jak pan Allen doporučuje, četla se totiž vazne skvele, půjčila jsem si ji z knihovny a uz ji mam objednanou , protože ji chci mit doma, přestala jsem pít už před začátkem čtení a hodlám v tom pokračovat.

24.02.2020 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Fajn kniha,ale Hypnotizér mě bavil více :-)

13.02.2020 3 z 5

Ledaže se spletu Ledaže se spletu Michael Třeštík

Pohodová , nenáročná a místy opravdu vtipná kniha. :-)

21.01.2020 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Až na ten konec, který me zarazil super oddychovka :-)

14.01.2020 4 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Kniha se krásně četla, těším se na další příběhy.

06.11.2019 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Tana French

Kniha se mi četla někdy lépe, někdy hůře, trvalo mi to déle,ale celkový dojem dobrý. Co mi tedy nesedlo, byla hlavní hrdinka, působila na mě zakomplexovaně a protivně.

01.11.2019 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Super kniha, měla jsem ji přečtenou za chvilku :-)

08.10.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Svižné, oddychové, čtivé. Za mě super kniha :-)

08.10.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tak tenhle styl mi úplně nesedl, každý příběh mě zaujal tak, že jsem chtěla vědět pokračování a ne hned začít číst příběh nový :-D Navíc jsem se trošku ztrácela v tom, než mi došlo jak jsou postavy propojené ...

30.08.2019 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Chytlavá kniha se super příběhem :-)

30.08.2019 4 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Kniha k zamyšlení, nevím, co víc dodat, minulý týden jsem stála na Václavském náměstí na demonstraci a hned jsem si vzpomněla na Tomáše :-)

10.06.2019 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Kniha se dobře četla, taková oddechovka.

30.04.2019 4 z 5