Americká hvězda

Dvojice hrdinů se poznala na střední škole amerického maloměsta - chlapec pochází z nouzové kolonie, dívka je dcerou vážené středostavovské rodiny a oba se sblíží při školním divadelním představení. Rodiče dívky vztah nekompromisně přeruší, ale mladí lidé na sebe nemohou zapomenout. Každý z nich jde jinou cestou za kariérou a po létech, kdy je z dívky špičková modelka a z chlapce populární filmová hvězda, se znovu v New Yorku setkávají. Snaží se obejít jeden bez druhého, ale nakonec se po mnoha dramatických zápletkách scházejí ke společnému životu. .....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18817/big_americka-hvezda-ttz-18817.jpg 4.1146

Vydáno: , Osveta (Martin)

American Star, 1993

Kniha Americká hvězda

ZHrdinka
22.11.2020

Tohle je prvni knizka, kterou jsem kdysi davno cetla. Je pro me nostalgie, uz jsem se k ni vratila minimalne 5x.

Zuzanka45
08.06.2020

Fajnová kniha, někdy byla celkem ostrá, ale bavila mě.

regulax
12.05.2020

Klasická Jackie Collins. Oddychové dráždivé americké čtení.

Tauriela
15.11.2019

Na první pohled jsem se vyděsila počtem stran, ale knihu jsem vzala a začetla jsem se.
Příběh mě pohltil a bavil. Vůbec mi nepřišel nijak zdlouhavý, jak tu mnozí píší. Naopak, kdyby byla kniha napsána v krátkém rozsahu, ztratila by napětí.
Myslím, že se jedná o nejlepší knihu J. Collins vůbec.
Jednoznačně doporučuji.

KlarisKaymin
25.01.2019

Oddechová, čtivá kniha, podle mě ale až moc zdlouhavá.

LeKal
18.06.2018

Přečetla jsem, ale opravdu zbytečně zdlouhavé.

Jája92
27.01.2018

Jedna z nejlepších knih od této autorky. Ke knize jsem se dostala náhodou, ale naplno jsem se pustila do čtení.

Simii45
20.02.2017

Jackie je moje srdcovka, miluju všechny knihy,co jsem od ní přečetla :-)