SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak to byla jízda.Napinave, skvěle promyšleno.Zapletka úžasná.Konec jsem vůbec neodhadla.

16.09.2021 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jeho knihy mě vždy baví,čtou se sami.Ma vše skvěle promyšleno, zápletka dobrá.

01.09.2021 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tak to byla drsná jízda.Sokujici kniha.Opravdu tohle zazit já doma s dětmi nevím nevím jak by to u nás dopadlo.Vzit si takové dítko domů.Jeji manžel měl po celou dobu růžové brýle,neviděl to zlo kolem sebe.

17.04.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tak to bylo slušná napínavá jízda.Spisovatele mě opět nezklamali.Napsano až hororově.
Na světě je více než miliarda žen vystavena sexuálnímu násilí.Pres 40milionu žen se živí prostitucí,28milionu žije v otroctví.Kazdorocne je mnoho žen zavražděno,polovina z nich svým partnerem nebo jiným členem rodiny.Smutne, strašně a přeci se to děje.

30.12.2020 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Velmi napínavá kniha, úžasně se četla. Beru si další knihu autora a čtu dál.

30.05.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Opravdu drsná kniha. Jsem asi vadná mě to velmi bavilo. Zápletka skvělá a hlavně zase něco trochu jiného originálního.

24.03.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Pro mě je M. Klevisova vždy relaxační čtení. Krásne mě vtáhne do děje v knize.

05.02.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Musím říct že mě kniha velmi bavila. Byla napínavá až až. Hodně mě připomínala knihu Deset malých cernousku od A. Christie.

14.12.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět skvělé čtení. Carter prostě píše drsné detektivky. Originální náměty na knihu... Nevím kde to pořád bere. Těším se na další knihu :-)

19.02.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Bravo bravo opět jsem se velice krásně bála a bavila. Díky bože že je to jen skvělá kniha. Jdu na další várku strachu.... Hovor se smrtí.

13.02.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Brutální, sadisticky, nelítostný.. Je ve Zlobe vrah. Vždy si říkám že mě spisovatel už nemá čím překvapit.... Ale on to vždycky ještě překoná a dá další laťku nahoru. Bravo!!!! Jdu na další knihu Já jsem smrt.

08.02.2019 5 z 5

Dobrodružství Sherlocka Holmese Dobrodružství Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Geniální Sherlock Holmes. Nikdy mě neomrzí. Jak všechno dokáže vypátrat. On je můj první detektiv kterého jsem četla.

12.11.2018 5 z 5

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Naprosto skvela napinava kniha :-)

05.09.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Nebylo to vůbec špatné :-)

28.03.2018 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Me kniha bavila.Spisovatelka je lepsi a lepsi.Urcite si rada prectu dalsi jeji kihu :-)

20.10.2017 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Bomba!Tahle kniha mě dostala....četla jsem a četla,pak byl konec a já bych četla dále :-)

24.08.2017 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Opět skvělé čtení.Nevim jak to paní spisovatelka dělá,ale její knihy mě baví.

12.04.2024 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Úžasné čtení.Spisovatelka se stala mou oblíbenou,vždy píše napínavě a hlavně originálně.

16.01.2024 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Prvotřídní a úchvatně hrůzný příběh.

23.12.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět skvělé čtení,spisovatelka která mě vždy velmi baví.Jeji inspektorka Kim Stoneova je také velké eso.

06.11.2023 5 z 5