shey shey komentáře u knih

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Na třetím dílu autorky je znát posun k lepšímu...ale nemůžu si pomoc, pořád tomu něco chybí :/ Je tak na 3,5 *

03.11.2014 3 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Možný spoiler!

Po přečtení mám silně smíšené pocity....nevadilo mi, že chyběla velká akce a knížka byla spíše "přemýšlivá", ani, že Tobias už není úplně tím kdo byl v prvním díle ( i když dle mého změna není tak velká jak píší ostatní) - ono se po tom sledu událostí co se staly asi ani není co divit. Dokonce mi nevadí, že Tris zemřela, myslím, že to tak mělo být. Spíš mi vadí "nepropracovanost" konce a to jak zemřela. To jsem nebrečela, ale byla pěkně naštvaná! Myslím, že s koncem knihy si mohla dát autorka trochu více záležet. Ale i tak se mi Aliance a vlastně celá trilogie líbila a knížky jsem zhltla opravdu rychle...nechám se překvapit s čím Veronica přijde příště, už se docela těším.

30.10.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knížku jsem přečetla na jeden zátah, nedokázala jsem se od ní odtrhout a mě se líbila ...i když nad Trisiným chováním jsem si také občas ťukala na čelo. No jdu pokračovat..a těším se na film, Theo nemá chybu!

28.10.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knihu jsem četla až po shlédnutí filmu ( viděla jsem ho už asi 6x a myslím,že mě neomrzí ;-)) Pro mě příjemné doplnění některých informací, které mi ve filmu chyběli. Já jsem spokojená a určitě doporučuji knihu i film...jdu pokračovat, čeká na mě Rezistence

26.10.2014 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

První polovina knihy mi připadala jako méně zdařilý Božský bastard. V půlce ale knížka trochu nabrala spád a já se docela bavila. Přemýšlela jsem nad 3-4 hvězdičkami, ale nakonec jsem dala 4. Na nedělní oddychovku ok :)

05.10.2014 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Úžasné! Tahle série určitě stojí za přečtení!

04.10.2014 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Daleko lepší než první díl, SUPER!

27.09.2014 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Tak tohle bylo příjemné překvapení.....:o)

07.07.2014 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Krásný příběh - jsem ráda,že jsem si ho pořídila do své knihovny, škoda,že díky komenáři níže jsem věděla jak příběh končí! Takže komentář Liany si nečtěte! ;-) .....Za mě 5* - oprava. Liana spoiler konečně smazala, děkuji ;-)

29.06.2014 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Moc jsem se na knížku těšila a rozhodně mě nezklamala! Knížky z tohoto prostředí mám moc ráda, takže k mé oblíbené katastrofě a Travisovi, přidávám do knihovny Remyho a čekám na další díl ;-)

02.06.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

V rámci daného žánru super a pět hvězdiček...

01.06.2014 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Teď mě holky ukamenujete :o) První díl jsem po pár nakouknutích odložila a už nedočetla. Postavy se chovali jako deváťáci na základce a nechápu proč tuto knihu zařadily do kategorie young adult. Druhý díl dle anotace a pár nakouknutích vypadal lépe. Už jsem ho úspěšně přečetla...je to oddychovka, ale postavy se ještě pořád chovají jako na základní škole a ne jako vysokoškoláci....takže být mi zase patnáct super, ale dneska už ne....a téma knížky už tu taky několikrát bylo..

28.05.2014 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Silný, krásný a dojemný příběh, který donutí člověka se zamyslet. Na konci jsem potřebovala dva balíčky kapesníčků, ale myslím,že jinak příběh skončit nemohl....tato kniha za přečtení rozhodně stojí!

25.05.2014 5 z 5

Billie Billie Anna Gavalda

Z knížky jsem přečetla pár prvních stran, nedokázala jsem se pořádně začíst. Styl jakým Billie vypráví svůj příběh byl naprosto šílený. Knihu jsem po pár pokusech o přečtení odložila a myslím, že už se k ní nevrátím.....

20.05.2014 odpad!

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Hrozně moc jsem se na pokračování těšila - a dostala jsem vše co jsem chtěla :o) vysvětlení příběhu Les a Deana a ještě úžasný konec! Jen ty pasáže co jsem znala jsem už tak nehltala , ale to je můj problém...já jsem spokojená!

14.05.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tuhle knížku jsem původně nechtěla vůbec číst. Věděla jsem o kom a o čem je ale hlavně jsem věděla jak skončí. Mám ráda přeslazené romány a šťastné konce. Tohle je krutá realita a opravdový život a já jsem po dočtení této knihy s prominutím " na sračky".....věděla jsem co přijde a stejně mě J.Green dostal! Dávám pět hvězdiček a děkuji autorovi - skvělá práce! ......při vzpomínce na Guse brečím ještě tři dny po přečtení ..neuvěřitelný!

11.05.2014 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

moje první přečtená kniha od Sparkse....a myslím,že poslední. Ne, že by se mi knížka nelíbila - brečela jsem u ní jako želva, ale bohužel tento autor nebo spíš styl mi moc nesedl :o)

08.05.2014 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Ale jo..proč ne :o) Oddychové úsměvné čtení...mě se líbilo, taky máme doma jednoho Clivea ....Jenom to Óčko bylo fakt dost otravný :D

07.05.2014

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Přečteno za tři hodinky, super oddychovka u které i slzička ukápla :)

20.04.2014 3 z 5

Outsider Outsider Kristina Čechová

Líbila se...škoda,že ten konec Nikki tak usekla :) Určitě si přečtu pokračování!

16.04.2014 3 z 5