shey shey komentáře u knih

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Na tyhle pohádky prostě nebudu nikdy stará :D Ze začátku jsem se nasmála, Harper s Greyem mě neskutečně bavili. Moc se těším na druhý díl, snad nebudu čekat dlouho. Doporučuji

08.11.2019 5 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Alice jede! Když jsem zjistila, že je další kniha, tatínek vyfasoval synka a já se vrhla do čtení jako za starých bezdětných časů :) Moc jsem si to užila, Alice je prostě skvělá.

02.01.2019 4 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Sapkowski měl zůstat u povídek. Už sága o Ciri byla rozvleklá a nějak neohromila. Tato kniha v tom pokračuje...pro mě celkem zklamání

30.11.2017 3 z 5

Nezkoušej na mě zapomenout Nezkoušej na mě zapomenout Petr Heteša

Pro mě zatím nejzajímavější a nejvtipnější "Hetešovka". Určitě doporučuji!

21.08.2017 5 z 5

Grunge Grunge John Ringo

Kdybych měla knihu hodnotit jako přídavek Lovců tak je to určitě slabší, Zed a hlášky mých oblíbenců tam prostě chybí. Ale na druhou stranu, je to čtivé a dobře to odsýpá. Asi mi i vyhovovalo, že to je víc kratších
příběhů. Další díl si určitě ujít nenechám.

12.07.2017 4 z 5

Šeroprostor Šeroprostor Ann Aguirre

Přečtené zatím všechny tři díly a za mě super! Nechápu nízké hodnocení prvního dílu a jsem ráda, že jsem se jím nenechala ovlivnit. Jasně, není to žádná "kvalitní a těžká" sci-fi, ale já dostala všechno co jsem chtěla. Vtipnou, odvážnou a zbrklou hrdinku, akci a trochu romantiky. Za mě maximální spokojenost!

29.04.2017 5 z 5

Prokletý král Prokletý král J.D. Rinehart (p)

Nádherná obálka a moc hezký příběh. Bohužel já už jsem na něj trochu velká, je to taková milá pohádka. Ale další díl si někdy určitě přečtu...

11.04.2017 4 z 5

Psí zima Psí zima Petra Neomillnerová

Úžasné,knihu se mi nechtělo vůbec odkládat! A kam se na Lotu hrabe Ciri! Tak jak pro mě bylo zklamáním pět zdlouhavých knih o Ciri,tady jsem se skvěle bavila.Příběh pěkně odsýpá,žádné zbytečné protahování,zbytečně moc postav a uhýbání.Moc ráda jsem se vypravila do Lotina světa.Velký palec nahoru!

20.03.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Série je v rámci young žánru velice čtivá. Bohužel první dvě knihy se na můj vkus docela táhli a možná by se vše vešlo do jednoho dílu. Naproti tomu třetí díl, kde jsem čekala, že se spisovatelka rozepíše o povstalcích a bude nějaký veliký závěr, kterého jsem se sice dočkala, ale velmi uspěchaně na posledních pár stránkách a spíše se řešilo to dokola omílané jestli si vybere toho nebo ten ji.... Velké zklamání to není, knihy jsou hezké, přečtení nelituji, ale vracet se k nim nebudu.

26.12.2016 3 z 5

Mistr Stínu Mistr Stínu Jon Sprunk

Série mě bavila, nejvíc asi druhý díl. Konec trilogie byl trochu zklamáním a jak jsem nemusela Josi v prvním díle, tady se mi moc líbila a štval mě spíš Caim. Ale koupě knih nelituji a myslím, že se k nim ještě vrátím.

25.12.2016 3 z 5

Vábení Stínu Vábení Stínu Jon Sprunk

Lepší díl než jednička! Nechápu nízké hodnocení knihy...nenechte se jím odradit a knihu si přečtěte! ;-)

21.12.2016 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tak to byla jízda! Miluju tuhle sérii!!!

18.11.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

S.J.Maas není spisovatelka, ale kouzelnice. Tak krásně napsané příběhy! Moc se těším na pokračování!

30.08.2016 5 z 5

Armagedon ve slevě Armagedon ve slevě Seanan McGuire

Dočteno a nemohu pochopit nízké hodnocení knihy - já jsem z ní nadšená! Sympatická hlavní hrdinka, chytromyši, sexy kluk, akce, vtip to všechno kniha v sobě má. Určitě si jí přečtěte :o)

27.07.2016 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Na knížku jsem narazila náhodou a byla pro mě velkým překvapením! Skvělé postavy, děj...moc se těším na pokračování.

16.05.2016 4 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Knihu jsem po cca 100 stránkách odložila, nemohla jsem se jí donutit dočíst. Připomíná mi to Alenku v zemi za zrcadlem (kterou fakt nesnáším), s tím, že tohle je spíš Meghan v zemi za skříní.Vůbec se nedivím, že vydavatelství sérii nevydalo celou.

16.05.2016

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Úžasný díl!!! Určitě doporučuji! Autorka má příběh skvěle promyšlený. Čekání na pokračování bude dlouhé.....

29.04.2016 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Růže i Fallon se mi líbili, nebyla to taková exploze citů jako u Violet a Kaspara , ale byli spíš takový
milí. Příběh byl zaměřen na politiku a děj okolo postav a méně na romantiku. Ale pomohlo mi to pochopit některé nesrovnalosti z prvního a dílu a zjistila jsem co se dělo když Violet přijela do Athane. Za mě 3 * a doufám, že další díly vyjdou.....

27.04.2016 3 z 5

India Place India Place Samantha Young

Zatím nejslabší díl. Příliš zdlouhavý a smutný příběh, plný neustále dokola se opakujících pochybností hrdinky. Marca bylo na můj vkus dost málo.

20.04.2016 4 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Jedna ze slabších knížek autorky. Do čtení jsem se musela chvílemi opravdu nutit, protože jsem jí nechtěla nechat nedočtenou, ale vracet se k ní určitě nebudu.

18.04.2016 3 z 5