Bouřková sezóna

Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a stříbrný. Co se však stane, když Geralt nešťastnou shodou okolností o své meče přijde? Zaklínačské zbraně mají nejen obrovskou hodnotu, ale jejich ztráta je pro majitele zároveň obrovskou potupou. Geralt je musí získat zpátky. Co nejrychleji... Andrzej Sapkowski se na stránkách samostatného románu vrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi. Zaklínač Geralt znovu bojuje, cestuje a miluje, Marigold zpívá a lítá z průšvihu do průšvihu, čarodějové intrikují… a nad celým světem se stahují mračna – přichází bouřková sezóna....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222384/zaklinac-zaklinac-bourkova-sezona-Dmb-222384.jpg 4.31567

Zaklínač

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Leonardo

Sezon burz, 2013

Kniha Bouřková sezóna

martin_aston

Trochu som sa bál, ako bude vyzerať dodatočné dielo k skvelej ságe. Sapkowski ma milo prekvapil, kniha je výborná. Kto čítal ságu, určite by sa mal pustiť aj do tejto knihy. Kto ságu nečítal, môže začať touto "bokovkou".

Murphy722

Legendy nemohou být přepsány a podruhé nevkročíš do stejné řeky. Na mne působila kniha dosti křečovitě, oproti předchozím dílům. Je pravda, že uběhlo bezmála 15 let a Sapkowski zkrátka ztratil dech.
Nadstavená látka, nic víc. Vsadím se, že za půl roku už si nebudu pamatovat o čem kniha byla.

Kalgrim

(+ SPOILER) Bouřkovou sezónu jsem měl rozečtenou již dlouho, ale z jakéhosi důvodu jsem knihu nikdy nedočetl, ale jednoho dne jsem se rozhodl, že svůj hřích napravím pomocí audioknihy a nelituji toho. Ano furt si stojím za tím, že začátek je docela nudný, kniha mě vtáhla až na Risbergu od téhle chvíle začal být pro mě děj opravdu zajímavý. Nejvíce mě bavili části s Aguarou a Vlkodlakem Ottou, kde mi to již více připomínalo původní povídkové knihy, ale naopak svatba krále Belohuna mi připomněla zase románovou část. Celkově jsem si knihu opravdu užil a můžu jí s čistým svědomím doporučit všem fanouškům fantasy. 8/10

ElikaS

Líbil se mi návrat ke kořenům zaklínače a různé vzkazky na postavy z předchozích knih. Ale zase na druhou stranu samotná sága se mi líbila více, byla komplexnější a prostě jsem si ji více užila, i tak ale můžu knížku doporučit.

neveralone

Z mého pohledu jeden z nejlepších dílů, hlavně proto, že jsem se neztrácel v časových posunech a děj svižně plynul. Tento díl mohu opravdu vřele doporučit. Bavil mě od začátku do konce a nenašel jsem hluchá místa.

MikeDV3

Bouřková sezóna mě velmi potěšila a jsem velmi rád, že jsem si ji díky doporučením čtenářů na DK nechal až nakonec. Oproti předchozím dílů ságy to bylo svižnější a snadněji pochopitelné. Po dočtení jsem opravdu cítil uspokojení a katarzi. Cítil jsem, že jsem připraven se se Zaklínačem v knižní podobě rozloučit. Uzavřu to asi tímto citátem: „Příběh nikdy nekončí. "

boxas

Místy fakt vtipné, až tak se tam neprobírá politika a nefilozofuje, Geralt zabíjí nestvůry a přestože má v hlavě jen Yenn, tak neváhá šupnout do jiných postelí...takže vlastně dobrý...byl to takový hezký návrat k zaklínači a jeho světu. Navíc jsem odhodlaná při nejbližší příležitosti vyzkoušet recept na pravou trpasličí kyselicu...

Radous

No, přijde mi to o stupeň lepší než pár knih ze ságy Zaklínače. Takové záživnější.

Návrat
Návrat