Bouřková sezóna

Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a stříbrný. Co se však stane, když Geralt nešťastnou shodou okolností o své meče přijde? Zaklínačské zbraně mají nejen obrovskou hodnotu, ale jejich ztráta je pro majitele zároveň obrovskou potupou. Geralt je musí získat zpátky. Co nejrychleji... Andrzej Sapkowski se na stránkách samostatného románu vrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi. Zaklínač Geralt znovu bojuje, cestuje a miluje, Marigold zpívá a lítá z průšvihu do průšvihu, čarodějové intrikují… a nad celým světem se stahují mračna – přichází bouřková sezóna....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222384/zaklinac-zaklinac-bourkova-sezona-Dmb-222384.jpg 4.31644

Zaklínač

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Leonardo

Sezon burz, 2013

Kniha Bouřková sezóna

davidurban1973
včera

Poslouchal jsem audioknihu a jsem spokojen. Namluveno dobre a co se tyče příběhu, tak také dobrý.

Nina291

Mě to prostě baví. Skvělá knížka.

Hakate

klasika, kterou musí znát každý milovník fantasy, kdo nečetl, musí ihned napravit. Geralta nejde nemilovat.
Serie, ke které se vždy ráda vracím.

josef2900
31.12.2020

Takový nedůležitý díl v celé sérii ságy zaklínače.

Šnek86
22.12.2020

Zde je to starý dobrý Geralt, který tentokrát likviduje podivná monstra čarodějů a po svých cestách se neváhá spustit s kde kým.Pátrá zde po svých ztracených mečích, přičemž je vtahován do nejrůznějších intrik lidí s kterými se setkává.

n.ezn.amy
27.11.2020

Návrat Sapkowského ke svému hlavnímu hrdinovi, který přijde o své meče a musí je co nejrychleji získat zpět. Spolu s Geraltem putuje jeho přítel Marigold. Bouřková sezona nenavazuje na předchozí ságu, ale spíš bych jí přiřadil k prvním dvoum povídkovým knihám. Pořád si udržuje svou vysokou kvalitu a strhující děj

pauldegard
05.11.2020

Za mě parádní. Čtivé a obsahuje vše,co mám na Geraltovi nejraději. Méně politiky a více akce.

Corso
04.11.2020

Taky pokus o ozivenie, na sagu to zdaleka nema, nema to sviznost poviedok, ale je to o Geraltovi. Takze skoro povinnost. Mam to aj precitane, a uz medzicasom aj napocuvane. Nejaky hlboky dojem nezanechalo, skor dojem ze by bolo dobre, ak by sa Sapkowski uz k zaklinacovi ani nevracal. Spisovatelsky sa Sapkowski podla mna dost potaca a talent mrha na neviem co. Skor z povinnosti vyprodukovane Bourkova sezona a predtym Zmija dosvedcuju, ze je invencne v utlme. Chyba mu vizia, ale keby uz aj nic ine nenapisal, ostane navzdy moj oblubeny. Saga o Geraltovi a Narrenturm trilogia sa nedaju nijak spochybnit. Len je to skoda, lebo on to v sebe niekde ukryte ma.