shey shey komentáře u knih

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Přečteno s velkou radostí. Knížka je opravdu dost podobná příběhu Překroč svůj stín, ALE myslím,že zde je daleko lépe promyšlený a propracovaný děj a hlavně postavy. Takže velký potlesk autorce a velké díky za knihu bez pokračování, protože vše zvládla zahrnout do jedné knihy a já jsem za to opravdu po těch všech sériích ráda :o)

12.04.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Wau! Knížku jsem dočetla tajně dnes ráno v práci :o) Asi toho dneska moc neudělám :D

Doporučuji přečíst a těším se na díl z Lucasova pohledu!

01.04.2014 5 z 5

Ella a Michael navždy Ella a Michael navždy Jessica Sorensen

První díl se mi líbil, druhý díl se mi líbil o dost víc. Příběh mi přišel propracovanější a vyspělejší. Jsem zvědavá na konečný třetí díl a doufám,že v čechách vyjde i díl napsaný o příběhu Lilly a Ethanovi. Za mě můžu přečtení doporučit :o)

26.03.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Kniha z pohledu Travise je perfektní doplnění prvního dílu z pohledu Abby. A naprosto sedí recenze kterou ke knížce napsala Stefanie G. ....Za mě 5* a určitě doporučuji přečíst - mě se MOC líbila.

25.03.2014 5 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Přečetla jsem najednou včera večer. Knížka se četla sama a i když jsem chtěla jít brzy spát nedokázala jsem knihu odložit. Kniha nemá nijak hlubokou myšlenku - nebo aspoň mě unikla, ale postavy mi byly sympatické a těším se až dnes otevřu pokračování. Za přečtení určitě stojí.

25.03.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Vůbec jsem se od příběhu nedokázala odtrhnout a přečteno najednou - wau! Podle mě super!!!! Těším se až otevřu druhý díl :o)

17.03.2014 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Za mě 4 * - kniha je dobrá, ale mě osobně tam chybělo to - wau! Když dočtu knihu tak nad knihou po dočtení přemýšlím i 3 dny. To mi tady bohužel chybělo, ale za přečtení rozhodně stojí.

17.03.2014 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Co k této knížce napsat - naprosto mě ohromila! Četla jsem za sebou Překroč svůj stín a Bez naděje a tak nějak jsem čekala ,že ta první bude lepší ...ach jak jsem se spletla! Bez váhání pět hvezdiček a klidně i víc! Určitě si ji přečtěte.....:o)

15.03.2014 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

K sérii lze napsat jediné: POZOR ZPŮSOBUJE ZÁVISLOST! :o)

19.02.2014 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Rehva jsem se bála, nebyl mi moc sympatický. Ale asi na něj změním po tomhle díle názor :) Bratrstvo je prostě srdeční záležitost...

12.02.2014 5 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Novela Otec je naprosto úžasná a já jsem ráda,že vyšla! Zbytek knihy už bych ale nepotřebovala :)

10.02.2014 3 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Další ze skvělých dílů o bratrstvu - i když myslím,že na Zsadista už žádný díl mít nebude !

10.02.2014 4 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Předchozí příběhy Zsadista a Butche byly úžasné, tento díl mne malinko zklamal. Na můj vkus je V už dost úchylnej a Jane mi rozhodně k srdci nepřirostla. Konec mi do příběhu moc nesedí....no uvidíme, možná až si to přečtu podruhé tak možná víc pochopím záměr autorky. Čtyři hvězdičky - je to prostě J.R.Ward a Bratrstvo no :)

07.02.2014 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Pro mě naprosto luxusní díl ze série, všechny části knihy tvořily jeden celek - nedalo se vynechat části s bezduchými nebo s Johnem jež mám ve zvyku vždy jen očima přelétnout. Super a doporučuji přečíst - já se do Zsadista zamilovala :o)

04.02.2014 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Knihu jsem četla jako první ze série, ale super :) Ani to,že jsem se ze začátku vracela na vysvětlivky jednotlivých pojmů vůbec nevadilo. Hlavní pár knihy byl naprosto úžasný, pasáže s Johnem jsem brala jenom tak po očku. Nemohla jsem se dočkat jak to s Butchem dopadne :)

02.02.2014 5 z 5

Angelologie Angelologie Danielle Trussoni

Téma celkem zajímavé, bohužel knihou jsem se ani po několika pokusech nebyla schopná "prokousat". Vše mi přišlo zbytečně zdlouhavé a kniha rozhodně není "oddychová".

28.01.2014 2 z 5

Poltergeist Poltergeist Kat Richardson

Šerochodce jsem hltala a přečetla na jeden zátah, bohužel mi druhý díl nepřišel ani z poloviny tak dobrý.

21.01.2014 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Podle mě naprosto úžasná kniha, přečetla jsem jí za jeden den a nedokázala se od ní odtrhnout. Autorce se snad nedá vůbec nic vytknout.Brečela jsem jako želva a nemůžu se dočkat až vyjde pokračování. ;-)

20.01.2014 5 z 5