Tajemství Elly a Michaela

Chtěla se stát někým jiným. A on chtěl, aby zůstala stejná jako dřív… Ella dříve nosila srdce na dlani, bylo jí všude plno a zvysoka kašlala na všechna pravidla. Pak ale nastoupila na vysokou a udělala za dřívějším životem tlustou čáru. Stala se z ní nová Ella, která dělá, co se od ní čeká, je smířlivá a pečlivě skrývá všechny své problémy. Jenomže se blíží prázdniny a Ella nemá kam jet. Leda domů. A tam hrozí, že všechno, co v sobě tak pečlivě pohřbila, znovu vyplave na povrch. Zvláště když vedle bydlí Michael. Je chytrý, sexy a sebevědomý. Dokáže se Elle dostat pod kůži jako nikdo jiný. Ví o ní všechno, zná její nejtemnější tajemství. Odjakživa ji miloval a teď je odhodlaný probudit v ní znovu takovou Ellu, jaká byla dřív. A je ochoten pro to udělat cokoli......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167604/big_tajemstvi-elly-a-michaela-2WJ-167604.jpg 3.8353

Tajemství (J. Sorensen) 1.

Vydáno: , Domino

The Secret of Ella and Micha, 2012

Kniha Tajemství Elly a Michaela

veverrka11

Skvělá oddechovka, kde se občas řeší i vážnější témata...

uminaa
17.10.2020

Hodnotím obe knihy naraz.
Ide o príbeh, do ktorého sa autorka snažila zapracovať témy, ktoré sú bohužiaľ reálne a často v reálnom svete prehliadané alebo zľahčované. Ale celkový dojem mi pokazilo zdĺhavé naťahovanie. Pokojne by stačilo trošku miestami ubrať zbytočné rozbroje medzi postavami a zas na druhej strane možno trošku viac rozvinúť problematiky, ktoré sa autorka rozhodla do deja zakomponovať.
Ale inak ide o oddychovku, ktorá sa ľahko a dobre čítala.
A celkom by ma zaujímalo, ako to bolo s Lilou a Ethanom ;)

Damonka12
21.06.2020

Skvělá oddechová kniha s něčím navíc.

malazluta
13.06.2019

Nenáročný příběh u kterého se nemusí přemýšlet.

09.06.2019

Odpočinková četba. Spíše pro náctileté dívky. Četlo se to samo, ale pro mě už to není.

Mišule_11
04.05.2019

Před čtením jsem očekávala oddychovou a čtivou knihu plnou lásky dvou, komplikovaný vztah s tajemstvím a řešení problémů nejen okolo lásky a přesně to mi také tato kniha dala! :)
Jinak bych jí asi ani nijak nedokázala popsat! Navíc končí, tak otevřeně, že Vás to ihned stáhne k tomu, aby jste sáhli po druhém dílu! Přesně jako já! :)

Lofda
26.01.2019

Přiznávám, že s hodnocením váhám. Chtěla jsem něco jednoduchého a nenáročného, prostě vypnout mozek. A to jsem dostala. Jen už asi nejsem ta správná věková skupina, jejich starosti jsou mi vzdálené. Příběh se hezky čte, ale nic nového nepřinese. No a navíc končí tak, že asi budu nucena číst další díl ;-)

helenkan
07.10.2018

Sice je to knížka pro mladší čtenáře,ke kterým už nepatřím,ale i tak si ráda přečtu o prvních láskách. Hezký romantický příběh pro chvíle pohody.