Tajemství Elly a Michaela

Tajemství Elly a Michaela https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167604/bmid_tajemstvi-elly-a-michaela-2WJ-167604.jpg 4 364 71

Tajemství (J. Sorensen) série

Chtěla se stát někým jiným. A on chtěl, aby zůstala stejná jako dřív… Ella dříve nosila srdce na dlani, bylo jí všude plno a zvysoka kašlala na všechna pravidla. Pak ale nastoupila na vysokou a udělala za dřívějším životem tlustou čáru. Stala se z ní nová Ella, která dělá, co se od ní čeká, je smířlivá a pečlivě skrývá všechny své problémy. Jenomže se blíží prázdniny a Ella nemá kam jet. Leda domů. A tam hrozí, že všechno, co v sobě tak pečlivě pohřbila, znovu vyplave na povrch. Zvláště když vedle bydlí Michael. Je chytrý, sexy a sebevědomý. Dokáže se Elle dostat pod kůži jako nikdo jiný. Ví o ní všechno, zná její nejtemnější tajemství. Odjakživa ji miloval a teď je odhodlaný probudit v ní znovu takovou Ellu, jaká byla dřív. A je ochoten pro to udělat cokoli...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Secret of Ella and Micha , 2012

janik27
18.08.2016 3 z 5

Celkem dobrá knížka, ale asi pro někoho mladšího. Některé věci mi přišli dost naivní...
Ale jako odychovka super.

lucie3633
04.08.2016 5 z 5

Milá romantická oddechovka. Téma "procitnutí Elly" mě zaujalo - v reálném životě si kolikrát také nechceme jisté věci přiznat. :) Je to kniha o silné lásce s mnoha podobami.

SmisekIvuska
15.07.2016 3 z 5

Čtivá knížka, ale od příběhu jsem čekala víc.

warca
03.07.2016 3 z 5

Hezky se to četlo, ale děj byl předvídatelný a zápletka ohrana ...

simurdicka
24.05.2016 odpad!

knihu odkládám nedočtenou...do čtení jsem se musela nutit a při mém seznamu knih, co chci přečíst, nebudu u této trávit čas.

Téra
01.05.2016 1 z 5

Už to tu někde zaznělo, takže se budu asi opakovat, ale tohle je opravdu hodně nepovedený dívčí románek. Ellu jsem nemohla vystát od samého začátku, její vnitřní souboj stará Ella versus nová Ella byl otravný a neuvěřitelný. A ani Michael si moje sympatie bohužel nezískal.

Ereniss
17.04.2016 2 z 5

Už vím, proč se takovým knihám vyhýbám. Námět možná dobrý, ale forma hrozná. Jakoby to psala žákyně střední školy. Což je zřejmě cílová skupina této knihy.

evca7271
05.04.2016 4 z 5

Me se pribeh moc libil sice to bylo treba pro nactilete,ale libilo se me to a cetlo se to samo :)

vikimi
28.03.2016 3 z 5

Knížka, u které si oddechnete, ale nemůžete od ní čekat kdo ví co.
Taková příjemná a milá. Není to ale knížka, ke které bych se vracela

DK197
19.03.2016 3 z 5

Milá oddechovka. Mladší čtenáře asi osloví ještě malinko víc, ale mě prostě zas tak ne. A to i přes evidentní snahu o hlubší zápletky - viz Ellina matka, nebo Michaelův otec.

Protkané erotickou linkou a přikrášlené prostředím pouličních závodů to však skutečně víc než obstojně zůstává milou oddechovkou. Ke které ovšem zatím nutně nepotřebuji druhý díl. Možná jednou...

miri.stajko
09.03.2016 3 z 5

Bohužel spíše pro náctileté než jako román pro ženy. Chtěla jsem si oddechnout u "romanťárny", zlákala mne obálka a na konci jsem si říkala: " Do pr...e, vždyť mi bylo patnáct před sedmnácti lety!:-) ....Asi tak

bartosovic00
08.03.2016 5 z 5

Moc sem od knihy nečekala, ale strašně mě překvapila!! Naprosto úžasná. Komu se líbí knihy od Anny Todd, tak se mu bude určitě líbit i tato kniha. Za mě 5*

Mišík
27.02.2016 4 z 5

Moji pozornost upoutala právě obálka, ale přeci jen jsem od knihy moc neočekávala. Ale hned po pár stránkách jsem si byla jistá, že kniha získá místo nejen v mojí knihovně, ale také se mi zapíše na dlouhou dobu do paměti. Strhující příběh poukazující na život v různých sociálních sférách, se závislostmi,různých rodinách a hlavně na sílu lásky a život dvou mladých lidí, který postupně splývá v jeden.
Pro mě tedy úžasný příběh, bohužel ale občas pokulhává různorodost slov a to trochu kazí celkový dojem- překladatelka si mohla trochu pohrát se slovy, nebo alespoň pozměnit stálý slovosled u mnoha frází. Doufám, že tato drobnost se v druhém díle zlepší.

Chandra
03.01.2016 5 z 5

Do této knížky jsem se zamilovala. Příběh je naprosto úžasný a moc bych si přála zažít něco podobného. :)

mi-nul-o
01.10.2015 5 z 5

Ten kluk je proklatě sexy a celá knížka mě strašně bavila. Dostal mě on, jeho vlasy, co mu padají do očí - jeho kroužek ve rtu, který si vtahuje do pusy - dostaly mě i některé dialogy.

Co se týče nespokojenců - pokud na to nemáte věk, jste už psychicky jinde než v 16ti, pak knížku prostě zavřete a ani nehodnoťte. Zbytečně se rozčilujete a ubíráte si čas, kdy jste mohli číst něco hodnotnějšího. :-))

Rowy
27.08.2015 2 z 5

Já teda nejsem moc na romantické knihy, ale řekla jsem si, že je načase si nějakou přečíst a možná změnit názor. Po dočtení knihy lituji, že jsem si napoprvé vybrala zrovna ji.
Což o to, obálka je pěkná, příběh dokáže vtáhnout a charaktery jsem si oblíbila, ale věty jako "Byl jsem tvrdej" nebo "Skoro jsem se mu v náruči udělala", mi celkový dojem z knížky opravdu dost zkazily. Konec nic moc, čekala bych něco víc a taky mě mrzí, že se autorka zaměřila pouze na příběh hlavních hrdinů a například vztah Lily a Ethana zůstal nedořešený.
Pokud nejste nároční a nepřekáží vám oplzlé scény a věty snad na každé stránce, pak tuhle knihu doporučuji. Ale pokud hledáte něco seriózního nebo romantického, tohle má do obojího dost daleko.

hrubik
14.07.2015 3 z 5

Byla to taková velmi jednoduchá romantická oddechovka, která se mi přesto docela líbila. Pěkně u ní člověk vypne, knížka se čte vážně sama. Škoda, že příběh nebyl lépe propracovaný. Dávám 3,5 hvězd.

jitka7
26.05.2015 2 z 5

Knížku jsem četla na 2x, zpočátku jsem se zasekla asi u 40 stránky a pak jsem ji odložila - nějak mě to nebavilo. A teď ji vzala do ruky znovu a pokračovala ve čtení a ejhle, chytlo mě to. Jednoduchý a hezký příběh. Přesvědčila jsem se, že je potřeba dát šanci každé knize, kterou rozečtu...

anetka.repova
16.03.2015 5 z 5

Velice jednoduchý příběh, na knize mě zaujala obálka a říkala jsem si, že to bude něco odpočinkového. Má intuice mě nezklamala, jednalo se o předvídatelný, milý, laskavý příběh. Děj shltnete na posezení.

Knihu jsem přečetla skoro na jedno nadechnutí.

Doporučuji těm, kteří hledají oddechovku, rozhodně Vás nebude nudit.

NikinkaFantasy
15.03.2015 4 z 5

Nebylo to nic těžkého ke čtení. :-) Po této knize člověk automaticky sáhne, když má člověk v plánu relaxovat a u čaje pěkně v postýlce si počíst i něco nenáročného. To tato kniha dokonale splňuje. Nicméně, české nakladatelství si mohlo trochu víc pohrát s obálkou. Nebo se aspoň držet originálu. Když máte konečně čas pro sebe, sáhněte po této knize. ;-)

přátelství láska tajemství prázdniny léto vysoká škola nový začátek

Jessica Sorensen
americká, 1983