shey

Řetězová reakceŘetězová reakceF. Kotleta (pseudonym)

Alice jede! Když jsem zjistila, že je další kniha, tatínek vyfasoval synka a já se vrhla do čtení jako za starých bezdětných časů :) Moc jsem si to užila, Alice je prostě skvělá.

Bouřková sezónaBouřková sezónaA. Sapkowski

Sapkowski měl zůstat u povídek. Už sága o Ciri byla rozvleklá a nějak neohromila. Tato kniha v tom pokračuje...pro mě celkem zklamání

30.11.2017

Nezkoušej na mě zapomenoutNezkoušej na mě zapomenoutP. Heteša

Pro mě zatím nejzajímavější a nejvtipnější "Hetešovka". Určitě doporučuji!

21.08.2017

GrungeGrungeJ. Ringo

Kdybych měla knihu hodnotit jako přídavek Lovců tak je to určitě slabší, Zed a hlášky mých oblíbenců tam prostě chybí. Ale na druhou stranu, je to čtivé a dobře to odsýpá. Asi mi i vyhovovalo, že to je víc kratších
příběhů. Další díl si určitě ujít nenechám.

12.07.2017

ŠeroprostorŠeroprostorA. Aguirre

Přečtené zatím všechny tři díly a za mě super! Nechápu nízké hodnocení prvního dílu a jsem ráda, že jsem se jím nenechala ovlivnit. Jasně, není to žádná "kvalitní a těžká" sci-fi, ale já dostala všechno co jsem chtěla. Vtipnou, odvážnou a zbrklou hrdinku, akci a trochu romantiky. Za mě maximální spokojenost!

29.04.2017

Prokletý králProkletý králJ. Rinehart (pseudonym)

Nádherná obálka a moc hezký příběh. Bohužel já už jsem na něj trochu velká, je to taková milá pohádka. Ale další díl si někdy určitě přečtu...

11.04.2017

Psí zimaPsí zimaP. Neomillnerová

Úžasné,knihu se mi nechtělo vůbec odkládat! A kam se na Lotu hrabe Ciri! Tak jak pro mě bylo zklamáním pět zdlouhavých knih o Ciri,tady jsem se skvěle bavila.Příběh pěkně odsýpá,žádné zbytečné protahování,zbytečně moc postav a uhýbání.Moc ráda jsem se vypravila do Lotina světa.Velký palec nahoru!

20.03.2017

PrvníPrvníK. Cass

Série je v rámci young žánru velice čtivá. Bohužel první dvě knihy se na můj vkus docela táhli a možná by se vše vešlo do jednoho dílu. Naproti tomu třetí díl, kde jsem čekala, že se spisovatelka rozepíše o povstalcích a bude nějaký veliký závěr, kterého jsem se sice dočkala, ale velmi uspěchaně na posledních pár stránkách a spíše se řešilo to dokola omílané jestli si vybere toho nebo ten ji.... Velké zklamání to není, knihy jsou hezké, přečtení nelituji, ale vracet se k nim nebudu.

26.12.2016

Mistr StínuMistr StínuJ. Sprunk

Série mě bavila, nejvíc asi druhý díl. Konec trilogie byl trochu zklamáním a jak jsem nemusela Josi v prvním díle, tady se mi moc líbila a štval mě spíš Caim. Ale koupě knih nelituji a myslím, že se k nim ještě vrátím.

25.12.2016

Vábení StínuVábení StínuJ. Sprunk

Lepší díl než jednička! Nechápu nízké hodnocení knihy...nenechte se jím odradit a knihu si přečtěte! ;-)

21.12.2016

Královna stínůKrálovna stínůS. J. Maas

Tak to byla jízda! Miluju tuhle sérii!!!

18.11.2016

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

S.J.Maas není spisovatelka, ale kouzelnice. Tak krásně napsané příběhy! Moc se těším na pokračování!

30.08.2016

Armagedon ve slevěArmagedon ve slevěS. McGuire

Dočteno a nemohu pochopit nízké hodnocení knihy - já jsem z ní nadšená! Sympatická hlavní hrdinka, chytromyši, sexy kluk, akce, vtip to všechno kniha v sobě má. Určitě si jí přečtěte :o)

27.07.2016

UčedníkUčedníkT. Matharu

Na knížku jsem narazila náhodou a byla pro mě velkým překvapením! Skvělé postavy, děj...moc se těším na pokračování.

16.05.2016

Železný králŽelezný králJ. Kagawa

Knihu jsem po cca 100 stránkách odložila, nemohla jsem se jí donutit dočíst. Připomíná mi to Alenku v zemi za zrcadlem (kterou fakt nesnáším), s tím, že tohle je spíš Meghan v zemi za skříní.Vůbec se nedivím, že vydavatelství sérii nevydalo celou.

16.05.2016

Dědička ohněDědička ohněS. J. Maas

Úžasný díl!!! Určitě doporučuji! Autorka má příběh skvěle promyšlený. Čekání na pokračování bude dlouhé.....

29.04.2016

Růže podzimuRůže podzimuA. Gibbs

Růže i Fallon se mi líbili, nebyla to taková exploze citů jako u Violet a Kaspara , ale byli spíš takový
milí. Příběh byl zaměřen na politiku a děj okolo postav a méně na romantiku. Ale pomohlo mi to pochopit některé nesrovnalosti z prvního a dílu a zjistila jsem co se dělo když Violet přijela do Athane. Za mě 3 * a doufám, že další díly vyjdou.....

27.04.2016

India PlaceIndia PlaceS. Young

Zatím nejslabší díl. Příliš zdlouhavý a smutný příběh, plný neustále dokola se opakujících pochybností hrdinky. Marca bylo na můj vkus dost málo.

20.04.2016

Láska pod parouLáska pod parouJ. Lynn (pseudonym)

Jedna ze slabších knížek autorky. Do čtení jsem se musela chvílemi opravdu nutit, protože jsem jí nechtěla nechat nedočtenou, ale vracet se k ní určitě nebudu.

18.04.2016

Půlnoční korunaPůlnoční korunaS. J. Maas

Dokonalé, úžasné a super! Právě jsem dočetla a druhý díl jasně předčil první. Čekání na pokračování bude dlouhé...:)

27.03.2016

FináleFináleB. Fitzpatrick

Moc krásná série, doporučuji. Nejlíp se asi povedl díl 1. a 3., v závěru série se dělo hodně zápletek a akce byla spíš až v konci knihy, ale mě to nevadilo. Patch byl skvělý jako vždy a bez epilogu bych se klidně obešla.

29.02.2016

ZavrženýZavrženýB. Fitzpatrick

Měla jsem chuť přečíst si nějakou fantasy romanťárnu tak jsem sáhla po této knize - a udělala jsem dobře. Celou sérii doporučuji, dnes se pouštím do třetího dílu....Nora s Vee i Patch ( ten hlavně) mi sedli, autorka se umí na konci 1. i 2. dílu vybičovat a napsat infarktový konec a nedá se jinak se sáhnout po dalším dílu.

20.02.2016

Temná hrdinkaTemná hrdinkaA. Gibbs

Knížku jsem doma měla už delší dobu, ale nějak jsem se nemohla donutit jí otevřít - kdybych tušila, co mě čeká neváhám ani minutu :D Určitě doporučuji! Violet jsem si oblíbila, její pocity pro mne byly uvěřitelné a já se s hrdinkou sžila. Jestli byly v příběhu nějaké chyby nebo mezery, já si jich nevšimla a knížku jsem hltala jako dítě bonbony. Super!

02.02.2016

Nečekané setkáníNečekané setkáníG. McHugh

Knížka je čtivá, vedlejší postavy super...ale...Emily je pěkná káča.Od poloviny knihy jsem jenom kroutila hlavou, ještě, že má Olivii. Za mě tak 3,5 *...Ale pokračování si přečtu, přece jen se mi Gavin líbil :o)

26.01.2016

SamecSamecA. Clayton

Příjemný příběh na nedělní dopoledne. Je to sice klasická červená knihovna , ale moc se mi líbil. Spojení autorčina humoru, psů a krásného veterináře se povedlo :o) Potěšil i náhled do pokračování vztahu Viv a Clarka.

24.01.2016

PřiznáníPřiznáníA. Todd

Nahoru, dolů, nahoru dolů......Nemůžu říct, že by mě druhý díl nebavil, Hardin je skvělej :o) ale asi dvakrát jsem si říkala , že je to zbytečně dlouhý :D a Tessa mi trošku lezla na nervy....

09.01.2016

Vzdej se miVzdej se miJ. Lynn (pseudonym)

Autorce se celá série velice povedla a za přečtení knížka stojí. Reece byl skvělý, ale detektivní prvky mi bohužel moc nesedly. Bylo mi moc líto Charlieho a chyběl mi rozhovor s Henrym. Cam a Jase se mi přece jenom líbili víc, takže za mě jen 4*

01.01.2016

Topím se v toběTopím se v toběJ. Wilder

Líbil se mi námět knihy...ale zpracování už tolik ne. Kniha byla trochu "suchá", možná je to tím, že jsem jí četla po After:polibek :D nevím, každopádně má autorka ještě na čem zapracovat. Za mě tak 3,5 *

31.12.2015

NepoučitelnáNepoučitelnáL. Raeder

Kniha je opravdovým překvapením. Mě se moc líbila..... kniha i hlavní hrdinka. Příběh je psaný celkem syrově a chvilku mi trvalo než jsem si zvykla, ale pak už nešlo knihu odložit a zároveň jsem se bála číst dál. K Maise se určitě ráda vrátím....

12.10.2015

Ve víru rockuVe víru rockuK. Evans

Začátek zdlouhavý a chvilku jsem přemýšlela,že knihu odložím....naštěstí jsem to neudělala..Pandořina skříňka mi trošku vyrazila dech :o)

01.10.2015

1 2 3 4