Outsider

Jeden student. Jedna mladičká učitelka. Jeden krutý otec. Jedna zakázaná láska. Thomas Hutchins žije bez matky po boku násilnického otce, se kterým se neustále stěhuje. Nemá tak žádné přátele a jedinou útěchou je mu to, že se po skončení školy osamostatní a nějakým způsobem začne znovu žít. To by mu však na nové škole nesměla do cesty přijít půvabná učitelka Tara Jordan, která splňuje všechny jeho představy. Thomas se pouští do zakázané hry a je natolik posedlý myšlenkami o ní, že přehlíží drobná tajemství, které Taru zahalují. A malá tajemství jak známo vedou k jedné velké pravdě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193164/outsider-193164.jpg 3.942
Literatura česká
Vydáno:

Kniha Outsider

jaroiva

... a to jsem si myslela, že je mi naprosto jasné, jak to dopadne. 10 bodů z 10 za to, že to tak nedopadlo.
Krátká knížka, ale o to zajímavější.
Navíc se mi nečekaně hodí do letošní výzvy.

nikinikiniki
27.04.2017

Krásně popsané romantické chvíle. Jen ten konec trošku překvapivej a poněkud... divnej.

dark.ma93
20.12.2015

Jsem nadšená! Sedl mi styl psaní i hlavní postavy mi byly blízké :) Já si zrovna nepotrpím na detailní popisy postav a místností a tak... Stroze psané, ale mně to takto sedlo!

Nika37
02.09.2015

Zpočátku jsem byla překvapená typografií textu, ze začátku se mi vůbec nelíbila, potom jsem zjistila, že se mi vlastně líbí moc a musím uznat, že se mi to tak moc dobře četlo.
Je to moc pěkná a napínavá povídka, o ději jsem musela přemýšlet ještě další den, jak mě jaksi zasáhl.
Celkem se mi líbil i prostý styl, autorka se nezdržuje popisem postav ani prostředí (to mě kolikrát strašně rozčiluje, když autor na celou stránku popisuje prostředí nebo danou situaci a ještě se snaží o poetické obrazy a výrazy), díky tomu se mi knížka fakt četla pěkně a ani chvíli jsem se nenudila.

Jak už tu někdo zmínil, i já jsem nadšená, že příběh vypráví právě Thomas, je to příjemná změna.
Určitě budu vyhlížet pokračování.

radka1397
18.03.2015

Zajímavý styl psaní, chvilinku trvalo než jsem si zvykla. Konec jsem už zhltla a těším se na pokračování.

Lea
21.01.2015

A mně se to líbilo! Našlo by se tam sice pár mušek, ale celkově si na styl, jaký autorka zvolila, nestěžuju ani v nejmenším. Dokonce mě i mile překvapila svou odvahou, pustit se do vyprávění z pohledu chlapce. A pro jednou to nebyl tak úplně sentimentální kýč, do kterého většina ženských autorů nezadržitelně klouže a mně tím čtení znechutí. A taky přestanu příběhu věřit. To se tady nestalo, takže, Nikki, jen tak dál. Ráda si od tebe v budoucnu zase něco přečtu.

PetraBery
08.01.2015

Příjemné počtení... Styl psaní mi vůbec nevadil, trochu mě překvapil celkem rychlý konec... A mohlo to být určitě delší, skončilo to moc brzo... :o)).

Eleanorre
25.12.2014

Úprimne, vôbec som nečakala, že sa mi táto knižôčka bude tak páčiť. Kniha je napísaná pomerne originálnym štýlom, na ktorý som si musela zvyknúť a po čase už vôbec nebol rušivý. Príbeh ma dostal, dojal a opantal dokonale, takže keď som po chvíli čítania (jednak je knižka krátka a jednak som ju hltala) prišla na koniec, ktorý bol proste nečakaný a v takom okamihu, ktorý si pokračovanie proste vyžaduje, dostavili sa takmer abstinenčné príznaky a takmer som zošalela, že to pokračovanie na svete ešte nie je. Snáď sa ho dočkám a bude minimálne také dobré ako táto kniha.