Shampoo Shampoo komentáře u knih

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

prostě klasika a rozhodně je třeba vědět "o co jde" než se podíváte na film, ve kterém se prostě ztratíte.

22.05.2014 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Viděli jste film a nečetli knihu? chyba, veliká - krásná a smutná kniha, ale potěší vás a zamilujete se do ní.

22.05.2014 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Tahle kniha je prostě slabá, paní Rowlingová prostě od Haryho nedorostla a je to spíš taková "dámská krimi" nevím jak to popsat, ale své fandy má, tak se určitě neztratí v knihovničce. Taková fajn oddychovka, ale kdo by se po náporu severských autorů mohl zlobit

22.05.2014 2 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Je to spíš povídka, než kniha, ale na druhou stranu, vím co to je nespavost a tak jsem si celý děj užila, za mě skvělé.

Po otřesech Po otřesech Haruki Murakami

skvělá knížka, líbila se mi, dobré povídky, nemám co dodat

Afterdark Afterdark Haruki Murakami

dobré a opět pro evropského čtenáře s koncem bez konce, který prostě nechce :) ale co , zbyl prostor pro fantasii ;)

1Q84: Kniha 1 a 2 1Q84: Kniha 1 a 2 Haruki Murakami

Nemůžu říct že mě IQ nadchlo, spíš ne, musela jsem se nutit číst a v moment kdy se začalo něco konečně dít, tak i zároveň přestalo, není to přesně to co jsem čekala, ale nakonec to stálo za to "nucení".

22.05.2014 3 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

dobrá kniha, krátká, zvláštní, není co vytknout, možná že český čtenář prostě čeká nějaký ten "konec" :)

22.05.2014 5 z 5

jediná kniha od mého oblíbeného autora co zůstala nepřečtena, bohužel, nedokázala jsem se nadchnout a asi ani nedokážu.

22.05.2014 1 z 5

Dobrá kniha, dobré odkazy na hudbu :) a asi je třeba vnímat trošku jiné smýšlení o vztazích než je běžné v našich končinách.

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Velmi dobrá kniha, patří ke skvělým Murakamiho dílům a rozhodně ji mohu jen chválit.

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Pokud je pravda, že se pan Murakami opírá o svůj životní příběh, je tahle knížka ještě o něco silnější zážitek.
Každopádně výborná kniha a pokud jste přemýšlivý čtenář nemůže vás tahle zvláštní "romance" urazit.

22.05.2014 5 z 5

Jsem fanoušek tohoto autora, tahle kniha mne vtáhla do děje, užila jsem si ji od začátku do konce, výborná.
Našla jsem v ní vše, čím mne pan Murakami dokáže okouzlit.
Ať už jeho láska k dobré hudbě po drobné perličky jako jsou jednorožci :)
Za mne nejlepší kniha

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

skvělé, skvělé, tuhle knížku miluji :) je skoro "roztomilá" :)

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Slyšela jsem pár teorií o tom, že kniha se zakládá na vzpomínkách matky pana Wilda. Za mě dobré , bavila jsem se :)
nechápu to pohoršení nad knihou , která podobně šokovala před více než 100 lety :) žijeme přece v tak sexuálně osvícené společnosti.
Pokud si chcete přečíst velmi "necudnou" knížku, tuhle musíte mít, jak název napovídá nebude tato kniha příliš romantická :D

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Klasika, jako milovník pana Wilda jsem ji musela mít a přečíst si originální story k obecně známému příběhu. Dobrá kniha a nadčasová.
Pokud ovšem hledáte drama a nějakou brutální vraždu a pokud možno přiblížení některé z verzí, kterou jste viděli v tv nebo četli v komiksu, pravděpodobně vás knížka nenadchne. Pokud si jen chcete přečíst fajn knížku směle do toho :)

22.05.2014 5 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Krásná kniha, nadčasová a okouzlující. Skutečně pokud jsem si chtěla rozšířit knihovnu o čtivou klasiku, nemohla jsem sáhnout po lepší.