Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Knížka se četla velmi rychle a moc mě bavila, příběh, který jde dokola, podstata ŘEŤEZU. Za mě super, až na ten přehnaný konec, jak z akčního filmu, ale i tak doporučuji.

31.05.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce, nenapadlo mě absolutně, kdo vlastně je strůjcem vražd. I když někteří zde kritizují o rozvinutí stránek mezi Avou a Lucem a jejich vztahem, pro mě to bylo příjemné zpestření a věřila, že už konečně,.....ale určitě se můžeme těšit na další díl. Knížku jsem přečetla jedním dechem a měla jsem obavy z nedočtení, ale už od začátku jsem vše hltala. Za mě super

24.05.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari Lapen mě opět nezklamala, kniha s velkým napětím až do konce. Překvapivý děj se rychle četl a mohu každému doporučit.

19.05.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Musím říct, ze začátku knížka nic moc. Spisovatelka, která neustále utíkala a utíkala s dítětem a nemohla jsem se začíst. Do třičtvrtě knihy pořad to samé dokola, ale pak ke konci to už stalo za to. Konec mě mile překvapil a zároveň byl moc smutný. Vše dobře dopadlo a místo třech hvězdiček, které jsem původně chtěla dát, dávám nakonec o jednu navíc. Podobá se to Terapii od Fritze a mohu doporučit.

14.05.2021 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Nemám slov, luxusní čtení a závěr jsem četla s otevřenou pusou. Přečteno za par dní a děj mě úplně v táhl do jejího dění. Doporučuji k přečtení.

08.05.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Začátek byl celkem nudný, menší pohádka pro dospělé. Četlo se mi to pomalu, ke konci děj dostal trochu spád a byl pro mne překvapením. Určitě si přečtu další díly od této spisovatelky.

03.05.2021 4 z 5

Lucie: Šrouby do hlavy Lucie: Šrouby do hlavy Honza Dědek

Moje milovaná Lucie, v pubertě jsem ji přečetla za jedinou chvilku hltala každé slovo o Davidovi a ostatních členech kapely.

28.04.2021 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Ze začátku mi trvalo se v knížce orientovat abych si uvědomila o co vlastně jde, ale pak nastalo příjemné překvapení a příběh začal mít říz. Překvapivý konec, který jsem nečekala. Dávám 4,5 hvězd :)

15.04.2021 4 z 5

Poprvé mámou - Základy péče o dítě Poprvé mámou - Základy péče o dítě Olivia Toja

Je to zábava, bavilo mě to .. naučná knížka formou legrace. Doporučuji

11.04.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle byla jízda !! Napínavé až do konce a název knížky je opravdu trefné, komu věřit a jak to doopravdy bylo ?? To se dozvíte na konci pořadu, opravdu jak ,, Věřte, nevěřte “ . Super

08.04.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Tohle se četlo samo, napínavé do konce, lepší než první díl. Těším se na pokračování.

02.04.2021 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Opět skvělé a svižné čtení. Do posledních kapitol jsem netušila, kdo za vším je a jak se příběhy spojí. Překvapivé a napínavé, co vše jsem se dozvěděla nového o Sneijderovi, pardon Maarten S. Sneijderovi a jeho soukromý. Vřele knížku doporučuji a doufám, ze to není poslední knížka od tohoto spisovatele.

14.03.2021 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Za mě výborné čtení, napínavé až do konce. Knihu jsem našla náhodně na databázi a musím říct, že přečtení stalo za to. Jdu na druhý díl. Konečně se dějí i hrůzné případy v Rakousku i v Německu, než neustále v USA a Anglii. I ČR se zapojila jako země dealerů kokainu :-D a ztracených turistů. Moc doporučuji.

11.02.2021 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná knížka a vzpomínka na povinnou četbu ze školních let :)

03.02.2021 5 z 5

Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Betty Truck

Hustý a krutý, bohužel realita té doby. Ten, kdo chce znát to jádro hrůz, které se v době děly, ať si ji přečte. Stojí to za to!

25.01.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Seznámeni s touto knížkou bylo pro mě zmatený, asi budu jediná kdo řekne, ze to nemělo hlavu ani patu. Takové páté přes deváté a nevyznala jsem se v postavách. Dej jinak napínavý, sem tam. Bude trvat, než se vrhnu na další díl a autorce dam ještě později šanci.

12.01.2021 3 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Musím říct, že tento díl se mi četl velmi rychle a dobře a napínavý děj vás nutí číst dál a dál. Knížka mě neskutečně bavila, za mě dobrý a těším se, až bude další pokračování, když máme ten otevřený konec.

11.12.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se mi líbila více než Tatér z Osvětimi, i když některé pasáže, až neuvěřitelné, že se to opravdu dělo a co člověk za takových podmínek musel vydržet. Jako román super, přečteno jedním dechem.

15.11.2020 5 z 5

Erotické pohádky Erotické pohádky Jitka Moody

Větší nesmysl na odreagovaní jsem snad nečetla :D

05.11.2020 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Knížku jsem přečetla jedním dechem a bylo to napínavé od začátku do konce. Překvapivý konec mě dostal, tenhle příběh se mi líbil ze všeho nejvíce od této spisovatelky. Mohu doporučit.

04.11.2020 5 z 5