Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Ze všech asi nejlepší díl

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Rychle přečteno, jako oddechový čas výborný, ale je to pohádka pro milovníky erotiky. Jinak pohodova knížka

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Přečetla jsem jim jedním dechem a za mě super.

23.01.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Nádherná fantazie , knížka plná dobrodružství , dětem doporučuji

Znamení draka Znamení draka Angie Sage

Nádherný svět fantazie a pokračování Septimuse a Jenny. Neskutečný příběh.

23.01.2020 5 z 5

Deník odbarvené blondýny Deník odbarvené blondýny Božena Svárovská (p)

První díl se mi moc líbil, Božena je neskutečné tele, plna rozmaru.

23.01.2020 4 z 5

Deník odbarvené blondýny II. Deník odbarvené blondýny II. Božena Svárovská (p)

Místy jsem nevěděla, co čtu, ale na odpočinek dobrý .

23.01.2020 4 z 5

Deník odbarvené blondýny III. Deník odbarvené blondýny III. Božena Svárovská (p)

Přesně tak moc kombinace, ale jinak jako odpočinek dobrý.

23.01.2020 3 z 5

Knížka je proste lepší než film, to každý ví. Svět fantazie je super, za mě doporučuji.

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Poslední díl není špatný, ale oproti dokonalé
kořisti a stopám málo drastický. I tak se mi moc knížka líbila, přečetla jsem ji pomalu jedním dechem a je mi líto, že už to skončilo. A konec knížky za mě smutný, ale bohužel v reálném životě to prostě chodí, tak dlouho se chodí okolo horké kaše, až nakonec vychladne. Ve světě knih a fantazie, příběhů držím Lucovi a Ave palce a doufám, že.....

23.01.2020 5 z 5

Deník odbarvené blondýny IV. Deník odbarvené blondýny IV. Božena Svárovská (p)

První dil a druhý celkem fajn, Božena je Božena a i jsem se zasmala, ale tento díl u mi nějak nic nedal na čtení

21.01.2020 3 z 5

To je proste Harry Potter , super knížka, stejně jako všechny jeho díly

21.01.2020 5 z 5

Mne se knížka celkem líbila, rychle se to četlo, ale hold jsme u spisovatelky zvyklý na něco jiného , než na scénář .

21.01.2020 4 z 5

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

Moje první knížka přečtena v pubertě, ukazuje opravdový život v USA v 60 letech. Super knížka, Charles popisuje realitu vlastního života.

Faktótum Faktótum Charles Bukowski

To je prostě Charles, za mě super.

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Neskutečná ptákovina a blbost na entou, ale pro odpočinkové čtení u kterého nemusíte přemýšlet. Něco jako Slunce seno, víte ze je to blbost a upřímně se zasmějete, ale i přesto to dočtete knížku.

20.01.2020 2 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Dávám plný počet hvězd. Napínavý děj s nádechem romantiky. Není divu, ze komentář s jednou hvězdičkou dal pán předemnou, dle mého názoru to není čtení pro chlapa , ale pro ženský jako jsem já. Čteni s nádechem erotiky, čekající happy end a nemůžete se dočkat toho, kdy krasavec Luc konečně začne líbat inspekotrku Avu, protože jsou do sebe zakoukáný a nechtějí si to přiznat.Knížka se mi moc líbila, četla se sama, trochu morbidní, ale takový je přece život detektivů. Palec nahoru, doporučuji všem ženám.

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Za mě super rychlé čtení , velmi napínavý děj, autorka nešetřila fyzickým násilím u vraha a jak to tak bývá i rychlý konec k usvědčení vraha a vyřešení případu. Těším se na další díly. Škoda, že tam není Lucova fotka , zajímalo by mě, jak pro představu model vypadá. :-D

16.01.2020 5 z 5

Bez štěstí nepřežiješ Bez štěstí nepřežiješ Thomas Buergenthal

Čtivý příběh o malém chlapci, který měl opravdu štěstí během druhé světové války. Knížka je místy hodně rychle čtivá a začátek se chce hlouběji ponořit do děje. Ubírám hvězdičku za poslední část knížky, kde autor vypráví, jak studoval lidská práva, čekala jsem větší obsáhlý děj ohledně Osvětimi. Jinak moc zajímavá knížka.

11.01.2020 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Krásné a poučné čtení ... ale nebylo už možné rozlišit, která tvar patří člověku a která praseti ... svatá pravda

05.01.2020 5 z 5