Deník odbarvené blondýny IV.

Deník odbarvené blondýny IV. https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42596/mid_denik-odbarvene-blondyny-iv-qj2-42596.jpg 3 27 4

Kdo by čekal, že zrovna odbarvená blondýna Božena Svárovská se dokáže usadit, zamilovat a dokonce snad založit rodinu, tomu by se členku klubu Neprovdatelných jen vysmály. A najednou je to tady. Božena Svárovská přichází s dalším deníkem a najednou místo plastických operací řeší rostoucí těhotenské břicho, hledání ideálního muže vyměnila za snahu nepokazit vztah s NÍM a alkoholové kocoviny se proměnily na ranní nevolnosti. A všichni kolem si na ní musí dávat pozor, protože je ještě víc náladová, děsně plačtivá, hystericky žárlivá, pořád naštvaná a hlavně vytočená, když se jí někdo pokusí tvrdit, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy.... celý text

Šárka88
21.01.2020 3 z 5

První dil a druhý celkem fajn, Božena je Božena a i jsem se zasmala, ale tento díl u mi nějak nic nedal na čtení

siamka
30.05.2014 5 z 5

čekám jestli nevýjde 5.díl,to bych byla raodstí bez sebe :-)dost mi to chybí :-)uvítala bych ji.

pinkeee85
22.09.2012

Deník odbarvené blondýny od prvniho do posledního dílu jsem přečtla téměř jednim dechem. Super jsem se nasmála a nikdy by mě nenapadlo, že se za autorstvím této knihy skrývá mužské pohlaví :)

Delfi.necek
02.04.2012 4 z 5

Tad se už vrátila úroveň zpět a kniha se mi líbila. Celkově mám deník odbarvené blondýny ráda!!