Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Ze začátku jsem se nemohla začíst a knížku i na měsíc odložila a pak opět otevřela knížku po delší době. Děj začal mít spád a konec mě překvapil. Doporučuji :) , řekla bych, že bude pokračování podle konce.

25.10.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Na začátek dobré čtení a myslím, že to mělo dobrý děj. Konec byl už trochu nuda a bylo jasné, jak to celé dopadne, ale i tak se mi to líbilo už i pro zálibu v tetování a v rámci výzvy opravdu doporučuji.

08.07.2020 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Velmi zajímavý začátek, který zaujme :-D přečteno, velmi rychle v rámci výzvy. Ještě, ze knížka je tak tenká, jinak bych asi nedočetla do konce.

31.05.2020 3 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Wow, tohle byla síla a krásné čtení. Nádherný závěr dvou životů Sama Portera a Ansona Bishopa. Hodně mě závěr překvapil a nemohla jsem tomu uvěřit, že je už konec. Poslední věta v knížce mi dává naději v pokračování? Myslím, že závěr si udělá každý sám ve své hlavě. Když jsem přemýšlela nad tím, zda se mám vůbec pouštět do Čtvrté opice a říkala si jaká ptákovina to bude, tak teď....je to nejlepší knížka jakou jsem otevřela a pustila do hlavy Sama s Ansonem. Tato trilogie stojí za přečtení! Děkuji J.D.Barkerovi a doufám v další příběh plný zvratů a nadějí.

31.05.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

(SPOILER) Upřímně mě to tolik nenadchlo, jako dvě předešlé knížky od této spisovatelky. Začátek to chce čas se orientovat v postavách a pak se to rozjede a v posledních třech kapitolách případ uzavře. Konec zajímavý a dal se předpokládat, kdo zavraždil Henryho. Dávám čtyři hvězdičky.

12.05.2020 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Přesně tak, klasika v rámci výzvy nikdy nezklame.

05.05.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížka se četla svižně a lehce, opět knížka na pohodu. Děj trochu předvídatelný a proto dávám pět hvězd za to, že jsem si od této knížky více nepředstavovala a splnila mě očekávání a závěr mě opravdu rozhodil, nic nemusí být, tak jak si myslíme.Doporučuji

03.05.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Právě jsem dočetla poslední kapitolu z této knížky. Musím říct slovo do prd... :-D chci další pokračování a to hned! Skvěle čtení, vtáhne vás to do děje a naprostá paráda. Když tady čtu některé komentáře typu, že se ztrácel v postavách a vrah je jasný od začátku, tak to pěkně kecá. Poslední část deníku v knížce do sebe krásně zapadá a je to úplně jasné. Musím vědět co má Sám společného s Bishopem! Vřele doporučuji si přečíst od prvního dílu, za mě neskutečná paráda !

27.04.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Bylo to fajn napínavé čtení s překvapivým koncem a děj plný zvratů, oddechová knížka na cely večer čtení, pořad mě zajímalo co bude dál. Za mě super

08.04.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Za mě asi nejlepší detektivka, jako jsem dosud četla. Přehled v postavách a drsným slovem autor taky nešetřil. Velký palec nahoru a těším se na druhy díl.

24.03.2020 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Přesně tak , fajn čtení a film nuda :D

03.03.2020 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Upřímně jsem ani nevěděla co čtu vlastně, děj mě vůbec nenadchl a postavy jsou jak v mixeru. Vůbec, kromě Thulinove a Hesse, jsem nevěděla, kdo je kdo. Knížku jsem nedočetla.

01.03.2020 3 z 5

V drápech bestie V drápech bestie Jan Hajšman

Autor vypráví pořad o nenávisti k Němcům a pořad se vše točí dokola, nějak jsem se nemohla začíst a moc mě to nebavilo. Knížka ani neurazí a ani nenadchne.

18.02.2020 3 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Chvilku mi trvalo, než jsem se do knížky kousla a rozrčetla se. Druhy díl o Frostu nebyl špatný, ale Noční pták byl o malinko lepší. Konec byl, jak z pohádky, kocour strůjcem jeho štěstí. I tak dávám palec nahoru.

09.02.2020 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Celá knížka vypráví o foceni židů a co se dělo s fotografiemi pak. W.B. vypráví o setkání s Mengelem a Claubergem pro které musel fotit jejich praktiky. Místy knížka poukazovala na zvěrstva tábora příslušníků SS. Trochu mi to připomíná Tatéra, ale bylo to lepší. Škoda, ze knížka neobsahovala více fotek, jinak hezké lehké čtení.

27.01.2020 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Šestý a sedmý díl mi už nepřipadá pro děti a ani film, výborný zakončení. Miluju Harryho.

23.01.2020 5 z 5

Dokonalost, Harry Potter je Harry Potter.Fantazie nabírá grády.

23.01.2020 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl jsem četla už kvůli tomu, ze nemám rada nedočtené série. Zazvonil zvonec a pohádky je konec, happy end s kapkou akčního filmu.

23.01.2020 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pořad dokola a dokola, jako v některém komentáři . Krasavec, tajemství, sex-BDSM- večírek a zase do postele. A kolečko se točí.

23.01.2020 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

První díl celkem fajn, knížka by mohla mít méně stran, kdyby v tom nebyla všude rozlita omáčka. Když jsem to četla bylo mi 26 s hltala jsem to. Doporučuji všem holkám, co mají rádi bohaté krasavce s dávkou nedostupnosti.

23.01.2020 4 z 5