Erotické pohádky

Autorka nabízí čtenáři klasické pohádky i moderní pohádkové příběhy v erotické úpravě a s úsměvem vypráví o dráždivých sexuálních dobrodružstvích nadpřirozených bytostí, princů i princezen. Vyšlo dříve pod názvem Nestydaté pohádky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33625/eroticke-pohadky-T2H-33625.jpg 2.552

Nestydaté pohádky (1.)

Literatura česká
Vydáno:, XYZ (ČR)

Kniha Erotické pohádky

adela2230
08.12.2018

Začátek je poměrně dobrý, ovšem zbytek už za tolik nestojí. Knihu jsem dočetla, ale nijak zvlášť mě neupoutala až skoro zklamala.

Orlok
17.10.2018

Ze začátku docela dobré, ale poslední třetina nestála za nic.

trudoš
29.09.2018

Zaujal mě ústřední nápad, naneštěstí zklamalo řemeslo. První trojice historek je ještě fajn, jenže ty vlastně nepřímo určují styl vyprávění pro všechny následující. Pak už se Jitka Přikrylová jen dokola opakuje, ovšem ani ne tak v zápletkách, jako v rádoby vtipném odlehčení. Pročež jsou příběhy čím dál pitomější a pitomější. Moc tomu nepomohou ani občasné pokusy o pointu, protože bývají natolik přímočaré, až mi dělalo problém je pobrat. S přibývajícím počtem stran pak kvalita pohádek upadá úplně, omílají se košilaté vtipy a humorná nadsázka jde do extrémů hraničící s filmovými Kameňáky. Jakoby si autorka nebyla jistá, jestli psát odlehčenou, nebo přisprostlou erotiku, a výsledkem je sled estrádních anekdot pro východoněmecké publikum.
Potenciál by v tom byl, neříkám že ne. Nijak obrovský, ale tři čtyři povídky povedené skutečně jsou. Jenže nutnost pobavit za každou cenu bez tvůrčí invence skončila u humoru, co mi chutnal po trapnosti. Což jak předpokládám, nebylo původním úmyslem.

jaroiva
23.08.2018

Žádná velká literatura, ale nenáročné relativně vtipné pohádky. Nestojí za to o nich dlouze řečnit, stejně brzo zapomenu, o čem která pohádka byla.

Oli1104
28.07.2018odpad!

Neco tak strasneho jsem jiz dlouho necetla. Pouzity jazyk je velice slaby. Kniha je nudna. Rozhodne nedoporucuji.

ondras666
25.07.2018

Kniha pro ty, co hledají text u kterého nemusí moc přemýšlet. Oddechové čtení, které ale místy hodně nudí a táhne se. Erotické to moc není, spíš jen tak povrchně. Kniha čistě jen na proložení jiné literatury, žádné vrcholné dílo hodné Pulitzerovy ceny.

crazyslunicko
07.01.2018

Kniha mohla být více poutavá, očekávala jsem větší vzrušení, přece jenom o tom by nestydaté pohádky měli být. Možná bych napsala lepší verzi :D

todilka
19.09.2017

Přiznám se, že jsem ani nedočetla do konce...nápad se zajímavým potenciálem, ale zpracování slabé, místy až nudné.
*čtenářská výzva 2017: kniha pohádek

vampiru
30.07.2017

Knihu jsem chtěl číst, protože jsem byl mladý kluk a mělo to být o sexu :D tak jasně, že to chci přečíst. Ale přestože kniha nebyla velmi záživná, měla v sobě přesně to co jsem očekával a přečtení nijak nelituji.

NoelHudson
25.05.2017

Čekala jsem od knihy něco jiného. Příběhy jsou spíše sprosté než smyslné. Přiznám, že jsem se občas i zasmála ale konce jsou většinou ne moc šťastné až je vám hrdinů líto

sarahmoon
29.02.2016

Možná jsem čekala něco více...smyslného. Ale byla jsem zklamaná. Nesedl mi autorčin styl psaní. Některé pohádky jsou dobré jiné horší, ale žádná se mi nelíbila celá.

JAnD
21.12.2015

Několik neotřelých myšlenek se v knize najde, asi u dvou pohádek můžu říct, že se mi i docela líbily, ale všechno je potom na jedno brdo. Dobře využitý potenciál měla šípková Růženka.
Bída, nedočteno

jaja1989
04.05.2015

No nic moc jsou i lepší knížky.

lagareta
10.02.2015odpad!

No, čekala jsem něco lepšího....nápad je dobrý s obrovským potenciálem, ale popravdě, nevím, jestli je vůbec dočtu....

Jimys
13.11.2014

Je to psané takovou divnou formou. Je to druhá kniha autorky, kterou jsem četl a víceméně mne zklamala stejně jako ta první. Další už pokoušet nebudu. Přijde mi to tak, jak bych to vyprávěl chlapům v hospodě. Prostě, nevtahuje mě to do děje.

aachilovka
11.11.2014

oddechovka

Bet
11.05.2013

Souhlasím s Romčuškou

Romčuška
24.07.2012

me prijdou dost dobre hlavne pred spanim :D:D a asi neco na nich budee :))

Karmína
18.01.2012

Huborněji a erotičtěji zpracované pohádky :-)