Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Komisař Komisař Paulina Świst

3+1 hvězda za čtivost
Tak nevím, jak tohle vlastně hodnotit. Asi nemám buňky na chlápky, kteří pracují u policie a jsou drsní, hrubý a majetnicky namyšlení :-D . To dělají ty polské spisovatelky, nevím jestli to je jejich povaha nebo se vyžívají k hrubému zacházení. Radek nebo Lukasz oba stejní a Zuzana, cudná dívenka se najednou rozvášnila :-D . Nesedí mi tak ten slovník u holek. Akční pohádka, nad kterou jsem místy kroutila hlavou, jaká je to blbost, ale čtivost tomu dává trochu spád. No uvidíme ve trojce, co to bude za ptákovinu.

05.02.2024 4 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

Opět odpočinková pohádka na jeden večer, kde ke konci se začne teprve něco dít.

21.12.2023 4 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Velmi napínavý psychotriller, stránky se četly sami a podezřívala jsem někoho původně jiného.
Lindsey trpěla pod psychickým náporem svého manžela, ale nakonec sebrala odvahu se svou dcerou a společně vyrazily novému štěstí naproti. Andrew se opět objevil po několika letech v jejich životě a kolotoč začíná znovu, jenže? V jejich životech jsou další tři muži, kdo z nich je ten skutečný tyran? Konec se dal trochu předpokládat a ubrala bych pár stránek. Ze začátku mi vadilo přeskakování v čase, ale na to se dá zvyknout.

20.10.2023 4 z 5

Kdekoliv Kdekoliv Sarah Sprinz

4+1* za čtivost
Akademie DA je opravdu takový slow obsáhlý román a pro mě odpočinkové čtení. Tento děj splnil má očekávání, jako předešlé díly od Sarah. Jsem maximálně spokojená.
Není třeba vypsat co se v knížce odehrává, dobře to popsala Wajny v komentáři níže a Henryho mi bylo lito ke konci, ale jak bývá zvykem v románech, dočkáme se happyendu . Těším se na příběh Tori ? Uvidíme :)

23.05.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Nevím co této knížce napsat , čekala jsem podle vysokého hodnocení děj od kterého se nemůžu odtrhnout, ale místo toho jsem se nutila číst, až do konce. Do konce kapitol nezáživné a ty slova co jim občas vypadla z pusy? Porno knížka :-D. V jednu chvíli jsem si myslela, že čtu něco podobného, jako Cizí dluh. Pohádka ve kterém se dominantní alfa samec snaží zkrotit holku s prořízlou pusou, která je jak naivní nányna. Nic záživného a samé poflakování postav, konec se mi četl rychleji, protože aspoň se něco dělo. Určitě si časem přečtu i druhý díl.

02.02.2023 3 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Dlouho jsem tento díl odkládala, bála jsem se nudného čtení jako u předchozího dílu. Od první stránky jsem byla mile překvapená, že děj nabírá na čtivosti a hned vás vtáhne do útrob Clare a Dorrana a Beth. Konečně zde nebylo neustálé co by kdyby, ale konečně se něco dělo a místy jsem opravdu nedýchala napětím. Jsem zvědavá, jaký bude závěrečný díl této války s Vyzáblími a možného znovuzrozeni světa.

08.12.2022 5 z 5

Někdo jiný Někdo jiný Laura Kneidl

Takový příběh a nepříběh. Pomalý děj o Cassie a Aurim, kteří si celou knížku vyjadřují mezi sebou city, zda ano či ne. Škoda, že zde nebyla větší zápletka, zvrat. Od začátku do konce je vše předvídatelné a ničím vás to nepřekvapí. Jemný román o černobíle lásce, který je kupodivu čtivý. Spisovatelka i zde ukazuje na lidské předsudky o smíšených párech, ale také o rasismu a život s cukrovkou. Myslím, že smíšené páry v 21. století už není problém.

20.09.2022 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Myslím, že tato knížka ani neurazí a nenadchne. Nejslabší díl této série duchařství. Krátké kapitoly mají u mě plus bodu. Výhoda je styl psaní, který se čte snáze. I když knížka není svým způsobem nějak napínavá, přečtěte ji v podstatě jedním dechem a pocity z přečtení žádný. Tedy aspoň pro mě.

02.05.2022 3 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Ze začátku jsem tomu nemohla přijít na chuť a najednou jsem si všimla, ze jsem za půlkou. Opravdu hodně čtivé s těším se na druhý díl. Jen co mě zarazilo, jak bylo psáno o tom, ze nemá peníze a neustále si objednávali jídlo a Sage dělala nákupy, podle toho muselo jídlo stát maximálně 2 dolary.

17.02.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Hodně mi to připomnělo film V zajetí démonů, slabší hororový film tedy, ale nebylo to podle skutečně události tedy. Bylo to čtivé a místy napínavé, jen mě rozčilovala Mara, svou panovačností a arogancí vůči lidem, kteří toto uznávají a vůči Nielovi svou sobeckostí. Jistě to měla spisovatelka takto v plánu. A zatím nejhezčí díl bych řekla.

29.01.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Nebylo to ani přehnaný ani nudný. Dej měl zápletku a také happyend. Na oddech moc pěkný čtení , knížka se mi líbila a určitě budu pokračovat v její sérii .

19.11.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Knížka se mi neskutečně líbila, četla se svižně a děj mě pohltil, musím říct, že to bylo lepší, než série strašidelných příběhů. Dávám plný počet a mohu jen doporučit.

24.08.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

(SPOILER) Moc se mi líbila, od začátku mě chytla a pobavila se u ni. Jen ten smutný konec mě zarazil. Mohu všem doporučit a jsem zvědavá jaký bude film.

12.08.2021 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Začátek byl pěkně zdlouhavý a nemohla se začíst, dlouhé kapitoly a trvalo mi , než jsem otevřela opět knížku. Později příběh dostával spád a už se vše četlo lépe. Zajímaví konec a jsem ráda, ze jsem knížku přečetla. Chtěla jsem ubrat jednu hvězdičku, ale nakonec mě přesvědčil ten závěr a knížku doporučuji. Na knížce je psány THRILLER , spíše je to psychothriller a takový román.

20.07.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

I třetí díl nebyl špatný a musím říct, jak zvláštní je, ze Keiře během dvou dílu narostl nosánek a Mount se uklidnil. Mohu tuto trilogii doporučit. Bavilo mě to.

01.07.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Knížka se četla velmi rychle a moc mě bavila, příběh, který jde dokola, podstata ŘEŤEZU. Za mě super, až na ten přehnaný konec, jak z akčního filmu, ale i tak doporučuji.

31.05.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Musím říct, ze začátku knížka nic moc. Spisovatelka, která neustále utíkala a utíkala s dítětem a nemohla jsem se začíst. Do třičtvrtě knihy pořad to samé dokola, ale pak ke konci to už stalo za to. Konec mě mile překvapil a zároveň byl moc smutný. Vše dobře dopadlo a místo třech hvězdiček, které jsem původně chtěla dát, dávám nakonec o jednu navíc. Podobá se to Terapii od Fritze a mohu doporučit.

14.05.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Začátek byl celkem nudný, menší pohádka pro dospělé. Četlo se mi to pomalu, ke konci děj dostal trochu spád a byl pro mne překvapením. Určitě si přečtu další díly od této spisovatelky.

03.05.2021 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Tohle se četlo samo, napínavé do konce, lepší než první díl. Těším se na pokračování.

02.04.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Seznámeni s touto knížkou bylo pro mě zmatený, asi budu jediná kdo řekne, ze to nemělo hlavu ani patu. Takové páté přes deváté a nevyznala jsem se v postavách. Dej jinak napínavý, sem tam. Bude trvat, než se vrhnu na další díl a autorce dam ještě později šanci.

12.01.2021 3 z 5