Ran Ran komentáře u knih

Mumie Mumie Max Allan Collins

Doufala jsem, že to bude velmi dobré zpracování filmu, ale bohužel tomu tak nebylo. Kniha se mi líbila jen kvůli tomu, že mám ráda film. Styl psaní byl celkem dobrý a jeho tempo bylo rychlé. Byla zde i slušná dávka prvků, které se mi v knihách líbí. Takže jsem knihu rychle přečetla.

06.06.2021 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Příběh je výborně napsaný a vyprávěný. Zvraty byly překvapivé, nečekané a skvěle napsané. Kniha se mi četla výborně i díky příjemně rychlému tempu čtení, které ke konci nabralo na rychlosti spolu s událostmi a odhaleními v poslední části příběhu. Konec byl velmi dobře napsaný, ale zároveň tajemný.

17.02.2021 5 z 5

Styl psaní a vyprávění se mi hodně líbil. Příběh má příjemně rychlé tempo a čtení díky tomu hezky ubíhalo. Je také moc dobře vypointovaný a zápletky v něm jsou výborně napsané a umístěné. Svět, ve kterém se příběh odehrává, je jedinečný. A hlavní postavy, které v něm žijí jsou velmi dobře napsané.

08.02.2021 5 z 5

Čertův švagr Čertův švagr Božena Němcová

Styl psaní a vyprávění tohoto poutavého příběhu je velmi dobrý. A kniha se mi četla výborně.

21.08.2020 5 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

I když má autorka skvělý styl psaní a vyprávění a kniha se mi líbila, tak byla zároveň náročná na čtení. Příběh je zajímavě strukturovaný a občas nabírá atmosféru psychothrilleru.

06.05.2020 4 z 5

Návrat Sherlocka Holmese Návrat Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Kniha se mi četla výborně a to díky skvělému stylu psaní a vyprávění. Všechny příběhy jsou velmi dobře vypointované a zvraty v ději nejsou přehnané a jsou velmi dobře umístěné.

22.02.2020 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Kniha se mi hodně líbila a začetla jsem se celkem rychle. I když má kniha netradiční formát a příběh je vyprávěn prostřednictvím spousty různých formátů dokumentů, tak pochopit děj nebylo problém.

06.02.2020 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha se mi četla výborně. Příběh a vývoj postav byl velmi dobrý. Líbilo se mi i to jak byl napsaný konec.

06.01.2020 5 z 5

Tři mušketýři I. Tři mušketýři I. Alexandre Dumas, st.

Kniha se mi četla velmi dobře a hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění.

26.10.2019 5 z 5

Autor má dobrý styl psaní a kniha je hezky rozvržená do jednotlivých kapitol. Příběh je čtivý a postavy jsou velmi dobře napsané. Knihu mám ve formě audioknihy a můžu ji jen doporučit, jelikož je výborně zpracovaná.

24.12.2018 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi četla výborně, protože autorka má velmi dobrý styl psaní. Příběh byl čtivý, napínavý a zvraty v ději nebyly přehnané. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a také se mi líbilo, jak byla kniha zakončena.

29.11.2018 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Velmi dobře napsaná kniha, která vás udrží v napětí od začátku do konce. Celkově se mi kniha četla výborně.

13.09.2018 5 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Nádherná kniha se silným příběhem a smutným koncem.

23.08.2018 5 z 5

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

I přesto, že se některé povídky povedly, tak se mi celkově vzato kniha nelíbila.

03.08.2018 2 z 5

Tato knížka je moc hezká a všechny povídky v ní se mi líbily.

31.07.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Příběh je opět dobře napsaný a postavy dobře propracované. Celkově to bylo opět hodně čtivé.

25.07.2018 4 z 5

I tento další díl se mi četl velmi dobře a určitě si přečtu další.

17.07.2018 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

I druhý díl byl velmi čtivý a napínavý.

08.07.2018 4 z 5

Velká kniha o psech Velká kniha o psech David Taylor

Hezká a přehledná kniha o plemenech psů.

26.06.2018 4 z 5

Pohádky (26 pohádek) Pohádky (26 pohádek) Hans Christian Andersen

Tento soubor pohádek se mi líbil, i když ne všechny končí šťastně. Všechny pohádky nejsou stejně dobré, ale to vyvažují moc krásné ilustrace.

20.06.2018 4 z 5