Velká kniha o psech

Velká kniha o psech https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76540/velka-kniha-o-psech-76540.jpg 4 68 15

Je zde zobrazeno a popsáno více než sto nejvýznamnějších plemen, popsána historie plemene, temperament, velikost a popis stavby těla.

Literatura naučná , Příroda, zvířata , Encyklopedie

Vydáno: , Gemini (ČR)

The Ultimate Dog Book , 1990

Filomena1961
Filomena1961
03.01.2024 5 z 5

Kniha je určena pro lidi, kteří mají rádi pejsky a uvažují o tom, že by si nějakého pořídili. Obsahuje velké množství originálních barevných fotografií, popisuje charakteristické znaky jednotlivých psů, jejich temperament, původ - odkud pocházejí. Tato kniha nabízí i praktický návod, jak se o psa starat od útlého mládí až po stáří, přináší zajímavé informace o jejich instinktech, které člověk může využít. Každý milovník psů v knize rovněž nachází odborné rady, jak psa ošetřovat, jak se starat o jeho výživu a zdraví a jak by ne, když autorem je uznávaný zvěrolékař David Taylor.

JancaMia
JancaMia
25.02.2022 4 z 5

Po knize jsem toužila , jaké bylo překvapení když jsem se jí dočkala :)) coby osmiletá holčička a jak důležitě jsem se cítila . Díky této knize jsem začala vyžadovat knihy Darling Kindersly .

Macek71228
Macek71228
04.01.2022 4 z 5

Už jako malá jsem si knihu ráda prohlížela a sem tam si ji i v dnešních dnech ráda vezmu do ruky.

Kontryhelka
Kontryhelka
28.01.2021 5 z 5

Tuhle krásnou knihu měla moje sestřenice a já v ní velice ráda listovala. Pěkně zpracovaná kniha o plemenech psů, opravdu obsáhlá a pěkné obrázky pejsků.

Mignard
Mignard
23.08.2020 2 z 5

Kniha je sice pěkně udělaná, nicméně v ní chybí tolik plemen psů, že je tak akorát pro děti.

Matne
Matne
29.04.2020 4 z 5

Tuto knihu mi koupil strýc. Když jsem byl ve třetí třídě, tak mi na jedné oslavě vykládal, že má knížku o plemenech psů, že ji někomu půjčil a že ho požádá aby mu ji vrátil a mohl mi ji dát. A tak jsem každý den na něj čekal, až přijde z práce domů, jestli tu knížku má. V deváté třídě pochopil, že toho asi jen tak nenechám, protože kdoví jestli knihu fakt měl, nebo ten komu ji půjčil vůbec existoval, rozhodl se, že moje snažení přetne tím, že mi koupí nějakou knihu o plemenech psů. Kniha se mi moc líbila, naučil jsem se vše o plemenech psů, všechna plemena zpaměti, něco o výchově, výcviku a páření. Na tyto vědomosti jsem balil holky .... neúspěšně. A tak jsem knihu založil do knihovničky, kde bude navždy připomínkou skoro celého dětství, kdy jsem se každý den těšil, zda strýc knihu donese :-)

Jaruš7
Jaruš7
23.04.2020 5 z 5

Díky této knize se nám změnil život. Byl bohatší o nevšední zážitky, o lásku cítící i vidoucí, a o změnu životního stylu.
Sen a touha byly na dosah.

Slůník
Slůník
17.11.2019 5 z 5

Úžasný zdroj informací!

Velekněžka
Velekněžka
21.08.2019 5 z 5

Ilustrovaný balíček "psí" záchrany adresovaný mé dětské duši spolu se zamítnutím žádosti o skutečné štěně :-)
Vážněji - velmi kvalitní studijní materiál pro čtyřnohé nadšence v době, kdy demokracie u nás ještě statečně zápasila s plenami (vydání roku 1991).

haki34
haki34
30.08.2018 5 z 5

v dětství a mládí čtená opakovaně...znaly jsme ji i se ségrou zpaměti... procházely jsme jednotlivá plemena a pečlivě vybíraly domácího mazlíčka..(kterého jsme si do bytu nikdy nepořídily).. kromě přehledu plemen a ras taky základy výcviku, péče o psa.

Ran
Ran
26.06.2018 4 z 5

Hezká a přehledná kniha o plemenech psů.

triatlet
triatlet
15.05.2018 5 z 5

Ve své době jedna z nejlepších encyklopedií o psech. Jednotlivá plemena jsou vyobrazena na celé dvojstraně. Menší obrázky (z profilu, ze strany)
s popisky dokreslují charakteristické vlastnosti dané rasy.

Marika Vanova
Marika Vanova
01.03.2015 5 z 5

Tuto knihu mám již dvacet let a je bezvadná. Krásné fotky.

Ivan F
Ivan F
09.10.2013 3 z 5

Kniha, ktorá je veľmi chudobná osahom. V roku 1991 to však bola prvá veľká lastovička, ktorá zapĺňala medzeru na knižnom trhu.

Vikiki22
Vikiki22
14.11.2011 2 z 5

Veľa veľa pekných a veľkých obrázkov, ale nič k plemenám napísané.

psi encyklopedie psích plemen kynologie

David Taylor
britská, 1934 - 2013
1991  87%Velká kniha o psech
1985  90%Veterinářem v ZOO
2001  92%Velká kniha o kočkách
1992  77%Váš pes
1992  83%Další příběhy veterináře

Kniha Velká kniha o psech je v