Velká kniha o psech

Je zde zobrazeno a popsáno více než sto nejvýznamnějších plemen, popsána historie plemene, temperament, velikost a popis stavby těla.

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76540/velka-kniha-o-psech-76540.jpg 4.356
Literatura naučná, Příroda, zvířata, Encyklopedie

Vydáno: , Gemini (ČR)

The Ultimate Dog Book, 1990

Kniha Velká kniha o psech

Kontryhelka

Tuhle krásnou knihu měla moje sestřenice a já v ní velice ráda listovala. Pěkně zpracovaná kniha o plemenech psů, opravdu obsáhlá a pěkné obrázky pejsků.

Mignard
23.08.2020

Kniha je sice pěkně udělaná, nicméně v ní chybí tolik plemen psů, že je tak akorát pro děti.

Matne
29.04.2020

Tuto knihu mi koupil strýc. Když jsem byl ve třetí třídě, tak mi na jedné oslavě vykládal, že má knížku o plemenech psů, že ji někomu půjčil a že ho požádá aby mu ji vrátil a mohl mi ji dát. A tak jsem každý den na něj čekal, až přijde z práce domů, jestli tu knížku má. V deváté třídě pochopil, že toho asi jen tak nenechám, protože kdoví jestli knihu fakt měl, nebo ten komu ji půjčil vůbec existoval, rozhodl se, že moje snažení přetne tím, že mi koupí nějakou knihu o plemenech psů. Kniha se mi moc líbila, naučil jsem se vše o plemenech psů, všechna plemena zpaměti, něco o výchově, výcviku a páření. Na tyto vědomosti jsem balil holky .... neúspěšně. A tak jsem knihu založil do knihovničky, kde bude navždy připomínkou skoro celého dětství, kdy jsem se každý den těšil, zda strýc knihu donese :-)

Jaruš7
23.04.2020

Díky této knize se nám změnil život. Byl bohatší o nevšední zážitky, o lásku cítící i vidoucí, a o změnu životního stylu.
Sen a touha byly na dosah.

Slůník
17.11.2019

Úžasný zdroj informací!

Velekněžka
21.08.2019

Ilustrovaný balíček "psí" záchrany adresovaný mé dětské duši spolu se zamítnutím žádosti o skutečné štěně :-)
Vážněji - velmi kvalitní studijní materiál pro čtyřnohé nadšence v době, kdy demokracie u nás ještě statečně zápasila s plenami (vydání roku 1991).

haki34
30.08.2018

v dětství a mládí čtená opakovaně...znaly jsme ji i se ségrou zpaměti... procházely jsme jednotlivá plemena a pečlivě vybíraly domácího mazlíčka..(kterého jsme si do bytu nikdy nepořídily).. kromě přehledu plemen a ras taky základy výcviku, péče o psa.

Ran
26.06.2018

Hezká a přehledná kniha o plemenech psů.