Velká kniha o kočkách

Velká kniha o kočkách https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32005/bmid_velka-kniha-o-kockach-54R-32005.png 5 30 5

Je to nejvýpravnější kniha o kočkách. Přes 500 originálních barevných fotografiích vdechuje každé kočce život, představuje ji v přirozených postojích a zobrazuje její charakteristické znaky. Kniha přináší praktické rady a informace o péči, chovu, vystavování a ošetřování kočky.

Literatura naučná , Příroda, zvířata

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Ultimate Cat Book , 1989

Štěpinambura
Štěpinambura
25.08.2022 5 z 5

Přehledné, hezky seřazené, pokud něco potřebuji vědět mrknu se sem.

JancaMia
JancaMia
25.02.2022 4 z 5

Jedna z encyklopedií mého dětství v této psí a koňské později dinosauří jsem ležela od rána do večera.

iceVS
iceVS
25.07.2020 5 z 5

Třicet let se snažím pochopit, co měl Schrödinger proti kočkám :-)
Největším kladem této knihy je samozřejmě velké množství kvalitních barevných fotografií. Ty milovníka koček naprosto rozněžní. Jinak je to naprosto běžný druh encyklopedie.

haki34
haki34
30.08.2018 5 z 5

Podobne ako Veľká kniha o psoch ďalšia obľúbená publikácia z detstva... niečo o histórii spolužitia človeka a mačky, a potom nasledujú jednotlivé druhy mačiek..opäť sú súčasťou knihy i kapitoly o tom, čo všetko spolužitie s mačkou vyžaduje, od vetrerinárnej starostlivosti až po doplnky pre spokojný mačací život. Neviem o inej tak podrobnej mačacej obrázkovej knihe (apoň minimálne z doby vydania knižky :))
Doporučujem nielen mačacím milovníkom .

Marika Vanova
Marika Vanova
01.03.2015 5 z 5

Tuto knihu mám již asi dvacet let a je úžasná. Krásné fotky.

kočky

David Taylor
britská, 1934 - 2013
1991  87%Velká kniha o psech
1985  90%Veterinářem v ZOO
2001  92%Velká kniha o kočkách
1992  77%Váš pes
1992  83%Další příběhy veterináře

Kniha Velká kniha o kočkách je v