Návrat Sherlocka Holmese

Koupit

Svazek klasické série Příběhů Sherlocka Holmese je důkazem nátlaku, který vyvinuli čtenáři na Sira A. C. Doyla. Ten oživil již mrtvého Holmese a dále se věnoval jeho mysteriózním příběhům.

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/5655/navrat-sherlocka-holmese-5655.jpg 4.6365

Příběhy Sherlocka Holmese 3.

Literatura světová, Detektivky, Povídky
Vydáno, Books

The Return of Sherlock Holmes, 1905

Kniha Návrat Sherlocka Holmese

Sabina335
předevčírem

Tohle je prostě klasika.

Ran

Kniha se mi četla výborně a to díky skvělému stylu psaní a vyprávění. Všechny příběhy jsou velmi dobře vypointované a zvraty v ději nejsou přehnané a jsou velmi dobře umístěné.

kvádr
20.08.2019

Hezké povídky plné překvapení. Žádné nudné popisování....kniha byla půjčena a nerada ji vracím...

Jury
09.08.2019

No... Stali tam za to tak 2 pribehy... Ten zbytek tezka nuda a o nicem...

sgjoli
15.12.2018

Po Psu baskervillském je tato sbírka detektivek asi moje nejoblíbenější dílo s Sherlockem Holmesem. Spletité příběhy jsou skvěle napsané, logicky vystavěné, čtivé, napínavé. To prostředí, v němž se Holmes a Watson pohybují, jsou neuvěřitelně sugestivní, že má člověk pocit, jako by ty příběhy s nimi žil. Perfektní! Miluju to!

Disease
19.01.2018

Slabší než předchozí dva svazky, zejména proto, že to občas, hlavně ke konci, připomíná Červenou knihovnu.

Aki12
29.09.2017

A je to tady! Sherlock se nám vrátil, a vypadá to, že je ve větší RÁŽI, než předtím! Kniha je velmi čtivá a má spousty napínavých, ale i zajímavých příběhů, které jsou dělené na TY lepší a na TY horší. V závěru si myslím, že ani jedna není tak špatná, aby se nedala přečíst.

27.08.2017

Copak on někdy někdo doopravdy věřil, že by nás Sherlock Holmes mohl opustit? A zrovna tímto způsobem? Tj. nechat se zabít od úhlavního nepřítele? Ne, to by bylo prostě absolutní NO GO, že pane Doyle? ;-) Díky tomu, že se tak nakonec nestalo, jsme si my - skalní fanouškové slavného detektiva, mohli vychutnat i další navýsost zajímavé případy. Za mě opět plné hodnocení!

Dobrodružství Sherlocka Holmese
Dobrodružství Sherlocka Holmese