Návrat Sherlocka Holmese

Koupit

Svazek klasické série Příběhů Sherlocka Holmese je důkazem nátlaku, který vyvinuli čtenáři na Sira A. C. Doyla. Ten oživil již mrtvého Holmese a dále se věnoval jeho mysteriózním příběhům.

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/5655/navrat-sherlocka-holmese-5655.jpg 4.5431

Příběhy Sherlocka Holmese 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Povídky

Vydáno: , Books

The Return of Sherlock Holmes, 1905

Kniha Návrat Sherlocka Holmese

mia.com

Sherlock je prostě klasika. Jen musím jednotlivé povídky poslouchat postupně s nějakým časovým odstupem, protože jinak už mi to přijde to samé dokola.

martin_aston
21.10.2021

Budem sa opakovať, ale opäť vynikajúce poviedky, atmosféra viktoriánského Anglicka, nový preklad a krásna obálka od Snowmouse...
A budem sa opakovať aj s hodnotením, opäť za plný počet :).

Worbitka89
19.09.2021

Génialni - alfa a omega všech dalších detektivek pozdějších autorů.... knihu je třeba číst pozvolna, abysme si příběhy vychutnali a neprecetli vsechny případy moc brzo, protoze dalsi nepribudou.
P.S. Watson je sice trubka, ale kdo by vedle Sherlocka nebyl!

ozzak
04.04.2021

další skvěle připady genialniho detektiva Sherlocka Holmese

Samlach
31.03.2021

Skvělá kniha, sice pár případů je i v knize Muž s dýmkou a houslemi, ale jinak
super.

Andrée
31.01.2021

Sherlock Holmes se vrací, po boku jeho věrný přítel Dr. Watson. Klasika z viktoriánského Londýna mne moc nenadchla.

Kontryhelka
30.01.2021

Přečteno několikrát a vždycky jsem se pěkně vnořila do děje, ačkoliv povídky znám skoro nazpaměť. Mám ráda Doylovy příběhy a nikdy se mi neomrzely.

Knihomolka506
28.12.2020

Nezapomenutelné příběhy slavného a geniálního detektiva, ze kterého má strach nejenom Scotland Yard. Celou sérii jsem přečetla už jako dítě. Moc mě bavila. Doporučuji