postrach postrach komentáře u knih

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

první díl se mi zdál lepší.Jdu na třetí závěrečný díl série.

09.10.2022 4 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Povedený příběh.

06.10.2022 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Název trefný!Kniha příliš dlouhá,nezáživná.Nemastný neslaný příběh,kterým jsem jen proplula a na konci knihy jsem nevěděla,co bylo na začátku.Samostatné příběhy se nepovedly!

03.10.2022 3 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Kniha mi moc nesedla.OD rachel Abbott,jsem cekala víc.Nezvěstná,Spi sladce a Skryté okno,byly mnohem lepší.

29.09.2022 3 z 5

Drakula (skrátená verzia) Drakula (skrátená verzia) Bram Stoker

Krásně ilustrovaná a dobře napsaná kniha.

18.09.2022 5 z 5

Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Daniel Fiala

Neodolala jsem a včera diář přinesla domúUž v něm čtu.Těším se na Čtenářskou výzvu.Letošní témata mi z části nesedí.ASi ji nedokončím.Jinak je diář krásně udělaný.

07.09.2022 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

(SPOILER) Ty vrazdy manipulace pomsta pomateny fanousek....Povedeny komplikovany pribeh.

05.09.2022 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Kniha je sice dlouhá,ale četla se dobře.Odhalení komplice a dopadení psychopata Hirtmanna se mi líbilo.

31.08.2022 4 z 5

Důkaz Důkaz Jonathan Kellerman

Tento díl mě nějak nezaujal.

28.08.2022 3 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Už není co dodat!Super.Ze závěrečné zcény s Rudim mrazí!

18.08.2022 5 z 5

Cesta do nekonečna: Můj život se Stephenem Cesta do nekonečna: Můj život se Stephenem Jane Hawking

Viz komentář podemnou.Kniha dobře napsaná a film skvělý.

15.08.2022 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak tohle byla jízda!Super psycho!Deník mě dost bavil.A to odhalení závěr.Vážná konkurence pro Cartere.Jdu na další!

05.08.2022 5 z 5

Oko kyklopa Oko kyklopa Arnošt Vašíček

Knihy pana Vašíčka má ráda.Tato nebyla úplně šálek mého čaje.

25.07.2022 3 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Nemám děti a přesto mě kniha bavila.Ale filmové zpracování prvního dílu mnohem záživnější.

24.07.2022 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Tenhle díl mě překvapil.Dobře vymyšlený příběh.Dost emotivníSmrt malých chlapců,která zasáhla a zranila spoustu osob.Odhalení pravdy a závěr.....Tojsem myslela,že by autorka měla tuto sérii ukončit.Původně jsem nechtěla knihu číst....

22.07.2022 5 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Začátek nic moc!Stěhování do nového města nový spolužáci....Pak to řádění vyvražďování-hotový masakr.To odhalení a závěr-nepochopitelné!

19.07.2022 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Oddechovka na jeden den.Jako předchozí díly super čtení.

10.07.2022 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Dobře napsané pokračování.

09.07.2022 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Dobre napsaná oddechovka.I film.Jdu číst další díly.

08.07.2022 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Rozhodla jsem se přečíst první tento samostatný díl-Kniha ze života .Dost pochmurná.Už se těším na Aristokratku.

06.07.2022 3 z 5