postrach postrach komentáře u knih

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Přečetla jsem spící pannu a Zapadákov.Tento díl zatím nejlepší.Zpěvačka a stalker Edwin jsou dobře napsané postavy...

28.03.2022 4 z 5

Sedmnácté znamení Sedmnácté znamení James Patterson

Tato kniha nepatří k nej.To témata...Souhlasím s komentáři podemnou.Vystihl to Pepa4081..

22.03.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

První krev jsem přečetla za víkend.Po dlouhé době kniha která se četla dobře a nešlo přestat.Poslední vlastně první díl série za mě skvělý.

20.03.2022 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Nemuzu si pomoct ale tento dil se mi cetl spatne.Nebavil me dej vlekla se.Za me zatim nejhorsi.

18.03.2022 3 z 5

Tajemství sedmi ještěrek Tajemství sedmi ještěrek Veronika Černucká

Ty rodinne vztahy!Neoriginalni napad
Scenar na detektivku.Kniha se cetla dobre.

09.03.2022 4 z 5

Půlnoční vrah Půlnoční vrah Veronika Černucká

I tato kniha se mi líbila.Postav hodně.Vražd zbytečně moc.Motiv a vraha jsem neodhalila.

06.03.2022 5 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Kniha je zbytečně natahovaná.Moc se táhne.Moc intrik vrahů.....Raději čtu sérii LR.

04.03.2022 4 z 5

Přichází čas pomsty Přichází čas pomsty Veronika Černucká

Detektivka se mi líbyla.Přečetla jsem ji za dva dny.Plán pomsty za krutou vraždu,byl dobře vymyšlený....Brzy se vrhnu na další knihu.

27.02.2022 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Další povedený díl.Četla jsem v E podobě po chvilkách na cestě d práce a z práce....

22.02.2022 5 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

No nevím.Začít posledním dílem nebylo asi nejlepší rozhodnutí.Jinak byla kniha dlouhá.Celkově nic moc.Námět na špatný film.

18.02.2022 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Kniha se četla skvěle na to kolik má stran.Zatím jedna z nej s této série.Poslední strany knihy ...super.Jdu na další.

12.02.2022 5 z 5

Modrá sféra / Kamenná opice / Iluze Modrá sféra / Kamenná opice / Iluze Jeffery Deaver

Kniha se nečetla dobře.Rozhodla jsem se přečíst každou knihu zvlášť celou.

06.02.2022 3 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Povedený díl.

02.02.2022 5 z 5

Neobyčejný kluk Neobyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Moc dobře napsaný příběh.Povedlo se i filmové zpracování.

22.01.2022 5 z 5

Frame-Up: Zločiny podle komiksu Frame-Up: Zločiny podle komiksu Meghan Scott Molin

Kniha mě moc nebavila.Není to šálek máho čaje a nejsem věková skupina.Chtěla jsem oddechovku.Taky se hodí do čtenářské výzvy.

17.01.2022 3 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Jde poznat že je to už 4díl.

15.01.2022 4 z 5

Poslední důkaz Poslední důkaz Jeffery Deaver

Jako první jsem přečetla první knihu z této série,což je asi chyba.Kniha se četla dobře,bavila i když to není zrovna šálek máho čaje.Určitě si přečtu první dvě knihy.

06.01.2022 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za mě je to průměrná detektivka se zbytečným natahováním skákáním a zbytečným počtem stran.Silou vůle dočtena za dlouho.

23.12.2021 2 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Děsivý příběh,děsivé vraždy.To se Cartrovi povedlo!Ke konci zbytečné natahování...

14.12.2021 5 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Kristýna Trpková

Oddechová česká detektivka.Námět na filkmové zpracování.Autorčina první kniha za mě lepší.Četla se dobře.

04.12.2021 3 z 5