postrach postrach komentáře u knih

Zlověstný úplněk Zlověstný úplněk Nora Roberts

PŘEČETLA JSEM POLOVINU KNIHY A MOC SE MI LÍBÍ.ZAUJALA MĚ NATOLIK,ŽE SE NEMŮŽU ODTRHNOUT.JSEM ZVĚDAVÁ,JAK TENHLE PŘÍBĚH DOPADNE,KDO JE VRAH.

26.12.2015

Zakletá země Zakletá země Nora Roberts

S TÉTO SÉRIE,JSEM ZATÍM PŘEČETLA PRVNÍ A POSLEDNÍ DÍL.LIBILY SE MI.DALŠÍ NAPÍNAVÁ,DUCHAŘSKÁ SÉRIE JE V ZAHRADĚ.NEMŮŽU SE DOČKAT U TÉTO AUTORKY KONCŮ.

11.12.2015

Smrtící pravidla Smrtící pravidla J. D. Robb (p)

JEDINÁ KNIHA KTEROU JSEM Z TÉTO SÉRIE PŘEČETLA.TENTO STYL NENÍ ŠÁLEK MÉHO ČAJE.

01.11.2015

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

JSEM TEPRVE NA ZAČÁTKU.JSEM ZVĚDAVÁ,JAK SE BUDE DĚJ VYVÍJET.

31.10.2015

Útes Útes Nora Roberts

JSEM NA 70 STRANĚ A JSEM ZVĚDAVÁ,JAK TATO DOBRODRUŽNÁ ČETBA DOPADNE.

31.10.2015

Slyšte! Slyšte! Ed McBain

Má první kniha od tohoto autora,odstartovala sbírku autorových knih.Příběhy o Hluchém,jsou jedny z nejlepších a nejzábavnějších.Tuto knihu,jsem přečetla třikrát.

11.09.2015 5 z 5

Sen jménem Harry Potter - Životní příběh J. K. Rowlingové Sen jménem Harry Potter - Životní příběh J. K. Rowlingové Sean Smith

RÁDA SI PŘEČTU ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH AUTORKY,JEŽ STVOŘILA HARRYHO POTTERA,KTERÉHO JSEM MNOHOKRÁT ČETLA A SLEDUJU HO NA DVD I V TELEVIZI,KDYKOLIV MÁM CHUť.PŘIZNÁM SE,ŽE Z POČÁTKU,JSEM HO POVAŽOVALA ZA BLBOST,ALE AUTORKA SI MĚ ZÍSKALA.

22.08.2015

Doktor z hor Doktor z hor Susanne Scheibler

LÍBYLY SE MI PŘÍBĚHY DOKTORA Z HOR,KNIHY SE TEPRVE CHYSTÁM ČÍST.

16.08.2015

Modrá jiřina Modrá jiřina Nora Roberts

ANI PRVNÍ DÍL NEZKLAMAL.KNIHA SE MI LÍBÍ STEJNĚ JAKO DALŠÍ DÍLY A JAKO VŠECHNY KNIHY,KTERÉ JSEM OD TÉTO AUTORKY ZATÍM PŘEČETLA.

13.08.2015 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

VIDĚLA JSEM FILMY.POTOM ZE ZVĚDAVOSTI A PRO POROVNÁNÍ KNIHY A TY SE MI LÍBYLY VÍC.DOČETLA JSEM 3 KNIHU A JSEM ZVĚDAVÁ NA FILMOVÉ ZPRACOVÁNÍ.ZATÍM VEDE1 DÍL.

13.08.2015

Černá růže Černá růže Nora Roberts

PŘEČETLA JSEM CELOU SÉRII A MNOHO DALŠÍCH KNIH TÉTO AUTORKY.SKVĚLÉ,NAPÍNAVÉ,STRAŠIDELNÉ.MOC DOPORUČUJI.

24.07.2015 5 z 5

Modrá jiřina Modrá jiřina Nora Roberts

PŘEČETLA JSEM DRUHÉ DÍLY A LÍBÍ SE MI.CHZSTÁM SE PŘEČÍST I TENTO DÍL,ALE NEMŮŽU HO SEHNAT. VĚČNĚ ZAPUJČENY.AUTORKA NORA ROBERTS SE MI LÍBÍ.MÁ STYL.

23.07.2015 5 z 5