postrach Online postrach komentáře u knih

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Zpočátku,mě kniha moc nezaujala,ale čím dál,jsem se jí prokousávala,tím víc,se mi zalíbyla a zaujala mě.Jsem v části,kdy se autorovy zdají děsivé sny.Knihu,jsem už pochopila,těším se na každou další stránku.

14.10.2016

Můj nejhorší školní rok Můj nejhorší školní rok James Patterson

I když je tato kniha urcena dětem.moc se mi líbí,jak je napsaná.Deníky malého poseroutky a Deníček šílený holky,jsou rovněž skvělé.Autor a jeho spoluautoři,umí psát a zaujmout.

30.09.2016

Deník Deník James Patterson

Skvěle napsaná kniha,která zaujme poutavým příběhem.Čte se tak skvěle,že jsem ji celou přečetla, za jedno odpoledne.

15.09.2016

Moucha Moucha Patricia Cornwell

V této knize,se opět setkáme s vlkodlakem-psychopatickým vrahem.

15.09.2016

Mrtvá beze jména Mrtvá beze jména Patricia Cornwell

Skvěle napsaná a čtivá.Napínavý děj.

10.09.2016

Mrtvá beze jména Mrtvá beze jména Patricia Cornwell

Ani tato kniha,mě nezklamala.Čtivá,od začátku do konce.

03.09.2016

Za řekou Styx Za řekou Styx Patricia Cornwell

Touhle knihou to začalo .Autorka si mě získala a od té doby čtu všechny knihy,které vyšly.

13.08.2016

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Patricia Cornwell

Tato autorka,se stala mou oblíbenou.Kniha mě zaujala natolik,že jsem přečetla polovinu,na jeden zátah.

13.08.2016 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Skvěle napsaná kniha.Jedna z nejlépe napsaných.Dobrý děj,napínavý a překvapivý závěr.Tato autorka,nezklame.

16.07.2016

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Prvních 50 stran nuda-Harlequin.Dál,už nemám chut číst.Tyto knihy nejsou senzace,za kterou je vydávaly.

10.06.2016

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Smutný a poutavý příběh.Souhlasím s paní Barborou H.Nesnáším alkohol a matky alkoholičky.Tohle se mě hodně dotýká.Kniha ve mě vyvolává vzpomínky na zničené dětství,dospívání a rozvrat rodiny,hodně smutku.Je tam i závist a smrt.Bohužel,takový lidé jsou mezi námy.Autorka píše,jak to cítí.Není to fantazie a to se mi na této knize a autorce líbý.

09.05.2016

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Další skvělá kniha.Autorka ukazuje,že opravdu umí psát.Zatím jsem teprve v polovině této knihy,ale zaujala mě hned od začátku a když se začtu,tak se mi ji nechce zavírat.Líbyla se mi i druhá kniha s názvem-Hedvábník.

09.05.2016

Kočka a myš Kočka a myš James Patterson

Vybrala jsem si sérii- Alex Cross.Zatím mě nesklamala žádná ze čtyř,kterou jsem četla.Těším se,jak dopadne hon na psychopata jménem- Gery Soneji,i na odhalení totožnosti Jacka a Jill.Knihy tohoto autora,jsou děsivé.Zatím nejvíc,se mi líbyly první dvě.

14.03.2016 5 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Čím dál,se v této knize dostávám,tím je děj napínavější.Tím víc,se těším,jak dopadne.Podaří se detektivu Crossovi,dopadnout Casanovu a Džentlmena?Najde svou neteř a unesené ženy?Nemůžu se dočkat,napínavého konce.

08.03.2016

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Jsem teprve na začátku,ale už ted ,je čtení napínavé.Tak že,se těším na pokračování.

06.03.2016

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Začala jsem číst sérii Alex Cross před týdnem.Kniha je hodně napínavá a děsivá.Kniha mě opravdu hodně zaujala.Proto jsem se rozhodla,že přidám tohohle autora do oblíbených.

06.03.2016 5 z 5

Modré stíny Modré stíny Michal Sýkora

Přečetla jsem detektivku-Případ pro exorcistu a těším se na pokračování.

20.02.2016 5 z 5

Muž na dně Muž na dně Iva Procházková

Kniha se mi líbý.To jsem v polovině.

18.02.2016

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Kniha je nové,upravené vydání knihy-Kde končí duha.Líbí se mi,je dobře napsaná.Má děj,dobrý závěr.

18.02.2016

Božské zlo Božské zlo Nora Roberts

Kniha je dobře napsaná.S každou další stránkou,roste zvědavost i napětí.

31.12.2015