Moucha

Kay Scarpettová se vrací. Začala nový život. Odešla z virginského úřadu lékařské vyšetřovatelky, přestěhovala se na slunnou Floridu a začala působit jako soukromá poradkyně v oboru soudního lékařství. Dokonce si i pořídila psa, ale poklidný život v soukromí stále nepřichází. Scarpettová se pořád nedokáže vyrovnat s Bentonovou ztrátou ani s Vlkodlakovým útokem. Jednoho dne jí zavolá koroner z Baton Rouge kvůli jakémusi nevyřešenému případu zavražděné ženy. Scarpettová je ochotna mu pomoci; ví, že v Baton Rouge dochází k podivným zmizením mladých žen, která zůstávají nevyřešena, a že by tato vražda mohla s dalšími případy souviset. Jenže jí zatím nedochází, jak moc spolu vše souvisí doopravdy. Netuší, že se zase jednou ocitne v boji proti svému dávnému nepříteli Jayi Talleymu, Vlkodlakovu bratrovi. A Scarpettová nemá tušení ještě o jednom tajemství, které ovšem trápí jak její neteř Lucy, tak starého kamaráda Marina. Tajemství, jehož odhalení jí způsobí šok....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/5769/kay-scarpettova-moucha-GMY-5769.jpg 3.956

Kay Scarpettová (12.)

Blow fly (2003)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Knižní klub, Euromedia

renefer

První část knihy nuda - psychická sonda do duše Scarpettové, druhá část byla lepší, ale konec smrštěný do jedné věty... Takhle jsem si dopadení Jaye nepředstavovala.

postrach
15.09.2016

V této knize,se opět setkáme s vlkodlakem-psychopatickým vrahem.

Keli
22.10.2015

Dobrý den, také bych se ráda zeptala, jestli ji někdo nesehnal v elektronické podobě?

ovpana
12.01.2015

Hezká kniha,zajímavý příběh ze soudního lékařství.

Jajík
29.12.2014

Nemáte ji někdo náhodou jako e-knihu ?

michaela1838
08.03.2014

Mám ji rozečtenou už snad rok a půl.Nemůžu tu knihu dočíst.Něco mi na ní vadí,vždycky ji vezmu přečtu 3-4 stránky a opět ji odložím.Asi to úplně vzdám.....

mechulka
11.01.2014

Kniha se mi líbila, napínavá až do konce.

olinka30
04.06.2013

Mám ji rozečtenou a zatím se mi docela líbí

paloma
07.07.2012odpad!

Kniha se mi nelíbí a nedokázala jsem se donutit, abych knihu dočetla. Nerada odkládám nedočtené knihy, ale na co se trápit, když máme spousty jiných krásných knih.

Elisa.Day
03.11.2011

Nějak jsem nedokázala překonat styl téhle knížky - veškerý děj v přítomném a budoucím čase. Doufala jsem, že to bude dobrá detektivka, ale po pár stránkách jsem knížku odložila a nikdy nedočetla. Pro mě naprosto nestravitelné. Jen nevím, jestli takhle autorka píše pořád nebo je to jenom velmi špatný překlad.