Božské zlo

Městečko Emmitsboro tráví své dny v ospalém poklidu. Oživení přinese nečekaný příjezd Clare Kimballové, slavné newyorské sochařky, která zde vyrůstala. Od doby, kdy za záhadných okolností přišel o život její otec, si je však v mysli spojuje se svými strašlivými nočními vizemi. Vrací se, aby pátrala v minulosti, a ocitá se v soukolí zločinu a fanatismu, vášně a touhy po moci. Pod příkrovem noci se scházejí maskované postavy, v nichž by jen málokdo hledal zdejší navenek tak úctyhodné a počestné občany. Nebýt šerifa Cama Raffertyho, jeho odvahy a důvtipu, byla by dál prolévána krev nevinných obětí a Clare by nikdy nepoznala, jak chutná náruč opravdového muže zákona K příznivcům Nory Roberts patří jak čtenářky milostných romancí, tak ti, kteří si oblíbili příběhy s tajemstvím. Jistě je potěší druhé vydání jejího skvělého thrilleru Vražedná nevinnost stejně jako další pokračování série z blízké budoucnosti, již píše pod jménem J. D. Robb a jejíž detektivní příběhy s poručíkem Evou Dallasovou v hlavní roli spojuje v názvu jediné slovo: Smrtící. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1081/bozske-zlo-1081.jpg 4.4113

Divine evil (1992)

Vydáno:, Columbus

Kerberos

Moc peněz,moci a tajných spolků,zajímavé,čtivé.

Terry11

Tak trochu v tom poznavam Dallas sérii. Dobře vystaveny příběh, dramaticky průběh, zvraty ve vyšetřování, pevne uchopene charaktery postav, milostný motiv. Ano, zabavne.

postrach
31.12.2015

Kniha je dobře napsaná.S každou další stránkou,roste zvědavost i napětí.

koki.veru
13.10.2015

Tak tahle knížka mě opravdu hodně překvapila. Čekala jsem od Nory opět nějakou spíše romantiku s trochou dobrodružství (líbí se mi její knížky, že si u nich odpočinu a prožívám s hlavními hrdiny lásku a štěstí), ale tahle knížka mě opravdu pohltila. Opět romantika, láska, štěstí, ale prvek satanismu do toho skvěle zapadá. Nemohla jsem se vůbec od knížky odtrhnout. Jediné, co mě mrzí, že konec je poněkud useknutý. Čekala jsem nějaký krásný závěr (happy-end v podobě svatby či dítěte), ale i přesto jedna z nejlepších knížek od Nory.

janulazaynab
28.09.2014

Celá kniha skvělá, gradovala, ale konečná zápletka byal pro mně docela zklamání - přišlo mi to odbyté.

beruslava
11.07.2014

Spíš 3,6 hvězdy... přeci jenom to mělo dost z červené knihovny. Jinak ale velmi čtivé, napínavé a velmi mrazivý konec.

debe
15.10.2013

Fajn oddechovka, akorát mi přišlo trošku přitažený za vlasy, že skoro "půlka" městečka měla co do činění s takovými hrůzami a dvacet let jim to procházelo... no nevím. Ale dá se, hlavně se moc nezamýšlet!

lenickahrus
14.08.2013

nemohla jsem od knížky odtrhnout oči, super

mariva
17.06.2013

Vzhledem k nedostatku času jsem knihu četka déle, než obvykle, ale na druhé straně mi vyhovovalo některé hrůzné situace dávkovat po částech. Ale to nic nemění na tom, že jde o výborně napsanou knihu a moc se mi líbila.

kika 13
03.03.2013

Pěkný román na pohodové odpoledne.

lajcma
04.12.2012

Super - od autorky jsem už přečetla hodně knih, všechny jsou skvělé, ale tato kniha vás dostane....

ewisek22
17.01.2012

Super kniha. Jedna z nejlepších knih od této spisovatelky:))

bela

Napětí, dobrodružství. Perfektní kniha.