Můj nejhorší školní rok

Můj nejhorší školní rok https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190673/bmid_muj-nejhorsi-skolni-rok-3N2-190673.jpg 4 33 12

Dvanáctiletý Rafe Khatchadorian začíná rok v nové škole. Pro nováčka je to noční můra, než pochopí nové zvyklosti a různá ředitelská nařízení. Zvlášť když má Rafe na angličtinu dračici, která na něj dští oheň, a v tělocviku ho mučí kulturista. A to si Rafe hned první den omylem sedne do lavice k spolužákovi, kterému přezdívají Miller Mlátička, co šikanuje mladší a jeho ruce jsou velikosti XXXL. Rafe si začne malovat deník plný posměšných vtipů, ředitele zpodobní jako ještěra, angličtinářku jako dračici!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Worst Years of My Life , 2011

Ellienkaa
16.10.2022 5 z 5

Nejlepší knížka! Vystihuje, doporučuji pro náctileté, určitě se v tom najdou

dájavídek
08.09.2022 5 z 5

Tahle knížka je velmi vzrušující. Velmi doporučuji.

8639
15.10.2020 5 z 5

Velmi zajímavá a realistická knížka. Pro dnešní mládež úplně výstižné.

Marťaska123
09.01.2020 5 z 5

Knížku doporučuju. Syn ji měl jako povinnou četbu do školy
a ani já jsem neodolala a docela jsme se u ní spolu pobavili.

Byxy123
21.06.2018 5 z 5

Je to už dlouho, co jsem ji četla, ale vím, že mě naprosto bavila. :D

buldozer5
03.08.2017 4 z 5

Vydařená kniha, jen mi tam vadily ty obrázky, které znázorňují jeho bujnou fantazii, protože to docela narušovalo hlavní děj.

jerry04
10.11.2016 5 z 5

Hustá kniha, velmi legrační, pokud vás pobavila, přečtěte si i další díly.

postrach
30.09.2016

I když je tato kniha urcena dětem.moc se mi líbí,jak je napsaná.Deníky malého poseroutky a Deníček šílený holky,jsou rovněž skvělé.Autor a jeho spoluautoři,umí psát a zaujmout.

rarášek
28.08.2016 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Moc pěkně ilustrovaná, ilustrace se v příběhu krásně doplňovali. Na té knížce je vidět inspirace Malým poseroutkou. Netušila jsem, že mě to bude tak bavit. :)

martinka_okok
12.07.2016 5 z 5

Přesto, že je to kniha dětská i v patnácti jsem si ji zamilovala....

majdavlče2
26.11.2015 5 z 5

Když jsem si poprvé přečetla tuto knihu, připadalo mi, že jsou v ní jen samé průšvihy a moc mě nezaujala. Po druhém přečtení jsem si ji velice oblíbila, ale další díly se mi líbí víc!!!:)

bakjo95
01.02.2014 5 z 5

Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější proto, že poukazuje na to, jak může být někdy život těžký a zvláště v dětství. Je to podle mého nejlepší díl z této řady. Doporučuji!

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Chris Tebbetts
americká, 1964

Kniha Můj nejhorší školní rok je v