postrach postrach komentáře u knih

Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Sarai Walker

Hlavní hrdinka velmi barvitě líčí svůj život.Bojuje se svou váhou,sebeúctou,předsudky....Knihu jsem četla s chutí,

14.03.2017

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Kniha i film,jsou mé oblíbené.Přečetla jsem ji,už třikrát.Simpatizuju s hlavním hrdinou Bastianem.Ráda se aspon na chvíli,vracím do Říše fantazie.

14.03.2017 5 z 5

Zločin Zločin Jeffery Deaver

Tuhle knihu odkládám,protože je dlouhá,přiliš mnoho povídek,s nichž se dá vybrat slabá polovina.

14.03.2017 3 z 5

Srovnáno se zemí Srovnáno se zemí Richard Bachman (p)

Kniha má na můj vkus příliš dlouhý úvod.Zbraně,vojna a politika.Tohle téma ,mi nesedí.Autor ani jeho styl psaní,se mi nezamlouvá.

14.03.2017

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Kniha se mi moc líbí od první stránky,Hrozně mě chytla.Místy až strašidelná.Na převtělování,jsem nikdy neveřila.Příběh malého Noema a jeho maminky a také ostatních postav se mi moc líbí a zaujal mě.Kniha je skvěle napsaná a okamžitě se stala,mou favoritkou.

13.03.2017 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Příběh začíná vyprávěním dívky,která se zbavila těla mrtvé holčičky.Ve skutečnosti začne v době,kdy dospělé postavy,byli sami ve věku pubertáků.Skrývají tajemství a lžou.Nikdo není takový,jak se na začátku jeví.Postav je tam mnoho a aby jste knihu pochpili,musíte číst pozorně.Místy z jednání a chování některých postav,až mrazí.Ke konci,kdy jsou lži postav rozpleteny,postavy se vyspovídají a případ je vyřešen,je kniha zajímavá.příběh může mást i donutit lidi k zamyšlení.Lži vždy vyplují na povrch a i po mnoha letech,můžou napáchat mnoho škod.Minulost rodičů,často ovlivnuje život a budoucnost potomků.Kniha se mi docela líbyla.

13.03.2017 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Tato kniha,by se hodila,jako předloha k filmu.Knihy této autorky mám ráda,ale tahle,mi připadá průměrná.

04.03.2017 3 z 5

Zločin Zločin Jeffery Deaver

Mám ráda povídky,ale tyhle jsou zatím nejhorší,co jsem,kdy četla.Úplně mimo můj vkus.

04.03.2017 3 z 5

Stopa Stopa Patricia Cornwell

Dobré počtení,kniha nezklamala,jako vždy.

03.03.2017 5 z 5

Předmět doličný Předmět doličný Patricia Cornwell

Tuto knihu rozhodně stojí zato přečíst od začátku do konce.Nezklame.V mém žebříčku,se zařadila na prvích místech.

25.02.2017

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Jedná se o první díl,této série,jejíž hlavní hrdinkou je žena.Celá série ,je stejně dobrá,jako ta,s hlavním hrdinou Alexem Crossem,stejně napínavá,jen odlehčenější.

15.02.2017

Každý třetí den Každý třetí den James Patterson

Kniha je povedené dílo autora Jamese Pattersona.Čtivá,od začátku do konce.Nechybí napětí.

15.02.2017 5 z 5

Chuť do života - rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní Chuť do života - rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní Halina Pawlowská

Oddechovka na jedno odpoledne.Halina Pawlowská,patří k ženám,které umí vyprávět a psát,tak,aby zaujaly.Vždy se u jejich knih pobavím i zasměju.

13.02.2017

Mistrovský tah Mistrovský tah James Patterson

Jedna z nejlépe napsaných a nejlépe čtivých knih tohoto autora.Dělá čest svému názvu-mistrovské dílo.

12.02.2017

Poslední útočiště Poslední útočiště Patricia Cornwell

Tato kniha navazaje na knihu Černý oběžník,která byla dobrá a snapínavým koncem.Určitě nezklame.

03.02.2017

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Film se mi líbil.Zkusím pro porovnání knihu.Kniha dobrá,ale film má lepší konec.Protože opravdu,není moc reálná,aby nakonec Anna zemřela a Kate žila,ještě tolik let s darovanou ledvinou.Tak by to,pravděpodobně,nemohlo být,ani v reálném životě.

26.01.2017 5 z 5

Černý oběžník Černý oběžník Patricia Cornwell

Vypadá to,že autorka,opět nezklame.Dobrý děj a napínavý děj.Vždy, se u této autorky těším,na napínavé rozpletení případu a závěr.

26.01.2017 5 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Knihu jsem přečetla ,až do konce.Je jedna z mála knih,od tohoto autora,která se dá pochopit,už od začátku,aniž bych ji musela číst znovu.víc odpovídá mému vkusu.

26.01.2017

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Odlehčené čtení.Celkově mi připadá ze všech dílů nejslabší a nejnudnější.

30.12.2016

Smečka Smečka James Patterson

Kniha je dobře napsaná,čtivá od začátku.Je to scifi-hororový žánr.James Pattersonpíše spíš-trilery-detektivky.Ty umí skvěle.

24.10.2016