Čas zapomnění

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující a dojemný román o naději, že je možné přemoci smrt, ztrátu a zapomnění. Noah je chytrý čtyřletý chlapec, ale přesto je z něj jeho maminka Janie zoufalá. Její syn tvrdí, že jeho matkou je někdo jiný, na svůj věk má nepochopitelně rozsáhlé znalosti a nevysvětlitelný strach z vody. Po řádce specialistů, kteří si s Noahem nevědí rady, se Janie nakonec rozhodne navštívit dr. Andersona, odborníka na reinkarnaci a život před životem. Doktor Anderson dokončuje na toto téma knihu a v Noahovi vidí poslední důležitý kousek skládačky. Pátrání je zavede až před dveře ženy, jejíž syn se už sedm let pohřešuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/315691/cas-zapomneni-rH7-315691.jpg 4143
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

The Forgetting Time (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (55)

Kniha Čas zapomnění

Přidat komentář
Mayami
27. dubna

Dobrý námet, dobré spracovanie, ale trochu ťažkopádne napísaný. Noah mi bol sympatický, kniha má v sebe veľa zaujímavých myšlienok, či už v reinkarnáciu veríte alebo nie. Záver bol zbytočne rozťahaný.

martulkat
16. března

Přestože jsem váhala, zda knížku číst či ne, nakonec toho rozhodně nelituju. Téma nevšední, se mnou víceméně rezonuje, takže spokojenost na mé straně. A pokud je to prvotina autorky, tak klobouk dolů.

Janule809
01. února

Kniha se mi moc líbila

bery11
06. ledna

Úžasný příběh,i když někdy zbytečně zdlouhavé popisy

L.Helena
16.11.2018

Nemusíme v životě rozumět úplně všemu...
Mně se kniha líbila.

blowfish
29.10.2018

Velmi čtivý román co se týče zpracování. Autorka zjevně psát umí. Začátek se zdál být v pohodě, i přes neobvyklé téma, ale jak děj pokračoval, příběh se stával čím dál více absurnějším.

Ennie
25.08.2018

Moc dobré téma, ale zpracování už je horší :(. Dost mě to mrzí, mohl to být hodně dobrý příběh! Jako další čtenáři jsem určité části jen prolétla očima a četla dál...

Lucik87
03.08.2018

Zdlouhavé myšlenkové pochody, které by se daly zkrátit.