Čas zapomnění

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující a dojemný román o naději, že je možné přemoci smrt, ztrátu a zapomnění. Noah je chytrý čtyřletý chlapec, ale přesto je z něj jeho maminka Janie zoufalá. Její syn tvrdí, že jeho matkou je někdo jiný, na svůj věk má nepochopitelně rozsáhlé znalosti a nevysvětlitelný strach z vody. Po řádce specialistů, kteří si s Noahem nevědí rady, se Janie nakonec rozhodne navštívit dr. Andersona, odborníka na reinkarnaci a život před životem. Doktor Anderson dokončuje na toto téma knihu a v Noahovi vidí poslední důležitý kousek skládačky. Pátrání je zavede až před dveře ženy, jejíž syn se už sedm let pohřešuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315691/big_cas-zapomneni-rH7-315691.jpg 4.1204
Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Forgetting Time, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (76)

Kniha Čas zapomnění

jewel.a34
11.12.2021

Velmi propracovaná kniha nejen o reinkarnaci, která čtenářům nabízí skutečný zážitek. Velmi se mi líbily úryvky z knih doktora Tuckera a Raváta. Román mi přišel velmi věrohodný. Přečetla jsem ho za pár hodin, nemohla jsem se od něj odtrhnout, natolik si mě získal. Spíš pro náročné čtenáře, není to odpočinkovka, plně si získá vaši pozornost.

latanya34
16.11.2021

Dokážete uvěřit ve věci mezi nebem a zemí, pokud by to zachránilo vaše čtyřleté dítě před utrpením nočních běsů? Před takovou zásadní otázkou stojí Janie matka čtyřletého Noeho, kterého každou noc pronásledují noční můry a přepadá ho touha po druhé matce. Napínavé čtení o reinkarnaci a mateřské lásce.


JointlieKat94
22.09.2021

Mám doma asi "milion" knih na téma Buddhismus, které jsem přečetla a dostala se díky nim na téma reinkarnace, a tak jsem si pořídila další poličku na knihy.. :D

Tohle byla krásná náhoda. Přítel se mě ptal na mé tetovaní, co že za knihy to představuje, no a mezi nimi Tulák po hvězdách- přítelovi jsem děj nadšeně převyprávěla a v tom si vzpomněla na svou poličku, kde mimo jiné ležela i tato kniha, a tak jsem se začetla.

Četla jsem jí přesně na 3x, přesně 8 hodin.
1. Půlhodina před spaním, kdy mě začátek moc nevzal..
2. Cesta na dovolenou, takže dvě a půl hodiny v autě.
3. A 5 hodin "před spaním" jsem dočítala konec, kdy jsem zjistila, že jsem se prostě nemohla odtrhnout!

Je to báječné čtení! Na reinkarnaci věřím, něco takového se sakra dít může, připusťte si to taky!

Noe je čtyřletý chlapec, kterého mamka-máma miluje. Nadevše. Jenže Noe se bojí vody, nechce se koupat a ve školce prý prohlašuje divné věci, věci, které nemohou být skutečné. Mamka to začíná řešit s psychiatry i proto, že večer co večer křičí ze spaní, a chce ke své mámě- ale k té druhé. Jak tohle dopadne?

No prostě- je něco mezi nebem a zemí.. :D a Vy si to koukejte přečíst, protože to za to fakt stojí. Slibuju, že neztratíte ani minutu svého života čtením téhle knihy, protože Vás vrátí i do Vaší možné minulosti. :)

Naprosto skvělé čtení, napínavé, láskyplné, smutné i šťastné. DOPORUČUJI.

P.S. Asi si musím pořídit i zmiňovanou knihu Život po Životě, protože wau! Kolikrát jsem při čtení měla husinu!?

Ticiana
05.08.2021

Do knihy jsem se hned zacetla. Postavy jsou sympaticke. Pribeh velice zajimavy. Libilo se mi, ze nakonec se vse dostalo do normalu. Prijemna oddechovka, ktera ale nuti zamyslet se, jestli ciny z dobrych umyslu fakt pomuzou, nebo mohou jeste vice uskodit.

Pavčule
09.07.2021

Za mě plný počet hvězdiček . Velmi originální příběh . Byla jsem nadšená a jsem ráda,že je součástí mojí domácí knihovny.

JFK117
15.06.2021

Bylo by fajn a docela správné, kdyby svět fungoval tak, jako v tomhle příběhu. Všichni by věděli, že když někoho zabíjí, on se vrátí v příštím životě a určí je jako pachatele. Každý by si to, podle mě, rozmyslel a soudy by řešily jen malichernosti.
Knížka se čte moc dobře, chvílemi dojímá, ale i pobaví.

Miro67
24.05.2021

Kniha o lidech, kteří "zapomněli zapomínat". Dotýká se sporné otázky reinkarnace. Většina z nás na ní nevěří. Ale většina té většiny někde ve skrytu duše se bude vždy ptát, jestli to přece jen nemůže být pravda. Kapitoly doplňují i úryvky knihy Život po životě.
Příběh sám je dojemný. Cítíte z něho zoufalost dítěte vyznat se ve svých vzpomínkách. Touhu matky, chytající se každého stébla, které může Noahovi pomoci. I rozpor Denice - uvěřit či ne.

novakovaterka22
09.05.2021

Tohle byla zvláštní knížka svým tématem, nikdy jsem nic podobného nečetla. Noema i Janie mi bylo hrozně líto. Ale příběh určitě stál za přečtení, dozvěděla jsem se toho dost i o psychiatrické léčbě a můžu doporučit. V knize se řeší i téma náboženství okrajově, takže velmi zajímavé počtení.

1