Dítě Bridget Jonesové

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Dítě nebo kariéra? Bridget překousla mučení okolí poukazujícího na to, že jí biologické hodiny tikají čím dál hlasitěji, a pak… otěhotněla. Nebyla by to ale ona, aby šlo vše hladce. Její těhotenství je provázeno nezdravou životosprávou, bizarními radami single kamarádek a ještě bizarnějšími radami zasloužilých matek. Chaos na předporodních vyšetřeních, divoké večírky i romantika, radost a zoufalství, ale hlavně otázka: „Kdo je, sakra, otec?“ „O čem Bridget Jonesová doopravdy je? O rozdílu mezi tím, jací očekáváme, že bychom měli být a o tom, jací doopravdy jsme. A tím – jak Bridget během svého poněkud nestandardního těhotenství zjistí – jak si myslíme, že náš život poběží a jak ve skutečnosti vše vyvine,“ říká o své nové knize Helen Fieldingová. S románem Dítě Bridget Jonesové na scénu opět vstupuje neřízená střela Bridget s novou dávkou trapasů a pohrom, které ji – jako obvykle – budou doprovázet snad na každém jejím kroku. Kniha navazuje na předešlé úspěšné tituly Helen Fieldingové. Deník Bridget Jonesové se stal nejen mezinárodním bestsellerem, ale také skutečným fenoménem. Deník The Guardian ho zařadil na seznam deseti románů, které nejlépe definují 20. století....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313623/dite-bridget-jonesove-o6W-313623.jpg 3.6299

Bridget Jones 4.

Vydáno, XYZ (ČR)

Bridget Jones´s Baby, 2016

Kniha Dítě Bridget Jonesové

Tesset

Za mě druhá nejlepší v sérii po třetím díle. Vtipné a prostě celá Bridget.

eva-lupen
27.12.2020

Poslechnuto jako audiokniha načtená Martinou Hudečkovou, takže jsem měla chvílemi pocit, že poslouchám film, z kterého jsem tedy viděla jen kousky, takže mi to přišlo stejné. Nic víc než zábavu jsem od toho nečekala, takže jsem zklamaná nebyla. Jako vtipná oddychovka fajn.

barbora5058
07.11.2020

Tento 4. díl se hodně podobá 1. 2., trojka, tedy LÁSKOU ŠÍLENÁ byla napsaná trošičku jinak. Tento díl už mi přidal, že už Bridget zase poznávám. Dobré, pohodové čtení.

Nicolka77
20.09.2020

Tento díl byl velmi ctivy, pro mne stejně jako díl předchozí. Mrzí mě, že první dva díly série nebyli takto ctivy jako poslední 2 díly. Jedine co ještě můžu říct je to, že k Bridget už se nevrátim.. A docela mě překvapilo, že tento.dil byl jako poslední, když ve 3 díle Bridget už dítě měla.Ale jinak díky Bridge

spajdinka
13.08.2020

Pro mne nejslabší díl. Jak již tu uvedeno, film mnohem lepší než kniha. Moc nechápu, proč je tento díl označen jako poslední, když se v knize Bridget narodí syn a v knize Láskou šílená, která je uvedena jako díl číslo 3, je pokračování .

d.a.s.a
14.06.2020

Zajímalo mě, jak by měl film původně pokračovat...bylo to lepší než první díl deníku, ale u Bridget zkrátka platí, že filmy jsou lepší než knihy (což bych nevěřila, že někdy řeknu)

Worbitka89
03.06.2020

Bridget prostě nezklame a to ani na potřetí. Kniha mi přišla vtipnější než film, přečetla jsem ji za tři dny, doporučuji!

kap66
04.02.2020

Přislibujte si mně, vyhrožujte si mně, zrádcem Bridget nebudu. Nezradím tu, která mě pobaví, až se směju nahlas, taková potvora záludná nejsem. Já mám totiž tenhle řízný, někdy lehce přisprostlý humor ráda. A taky sebeironii, které není nikdy dost. A ještě třeba i lehké narážky na evropská korektní schémata a na další pitomosti, kterých se dopouštíme. A taky je to britské, a to je samo o sobě další plus.

"Budu rozvážná, klidná a zachovám důstojnost. V jakémkoli ošemetném okamžiku se sama sebe zeptám: Co by udělal dalajláma? A udělám to."
"Bridget, řekla Shazzer. Tohle jsou eko kondomy přátelský k delfínům a jsou dva roky prošlý."