Poslední důkaz

Colter Shaw přijíždí do San Franciska, aby tam sledoval tajemná vodítka a dokončil misi, na kterou se před lety vydal jeho otec. Musí najít ztracenou tašku s důkazy, které by mohly zničit nebezpečnou korporaci zodpovědnou za obrovské množství zmařených životů. Zatímco si Colter hraje s krutými zabijáky na kočku a myš, sám se ocitne v jejich pasti. Pomůže mu nečekaný spojenec z minulosti – Russell, starší bratr, s nímž Colter nebyl v kontaktu více než deset let. Společně pak zjistí, že v ohrožení jsou další životy. Za 48 hodin má totiž dojít k vyvraždění celé jedné rodiny. Bratry čeká závod s časem. Musejí zachránit rodinu odsouzenou k smrti a zajistit, aby tajemství ukryté ve ztracené tašce nepadlo do špatných rukou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478166/big_posledni-dukaz-ZGS-478166.jpg 442

Colter Shaw 3.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

The Final Twist, 2021

Kniha Poslední důkaz

Jančislava

Pěkně vymyšlené, pěkně napsané a zajímavě podané. Ja jsem spokojena, kniha mě bavila a ráda se ponořím občas do děje, kde mají hlavní postavy o vše přehled, vše zvládnou a nic zbytečně nekomplikuji.

derminator

Skvělé završení série se Shawem třetí kniha je ze série nejzajímavější a musím říct že dle konce kde se zda ze již série pokračovat nebude mě bude Colter chybět. Lovec odměn mě bavil více než Lincoln Rhyme. Kniha má spád, napětí, doporučuji a dávám 95%.

Mišutamyš

Začátek na mě byl takový rozvláčný a docela dlouho jsem se nemohla začíst. I během celé knihy byly chvíle, kdy mě knížka moc nebavila, což jsem u předchozích dílů s Colterem neměla. Nicméně nakonec dočteno, za mě tak 75%

Kami33

Kniha typická pro autora. Něco se stane, ale ono se to stane proto, že hlavní hrdina počítá s tím, že se to stane a stane se to kvůli němu. Ať je to Lincoln Rhyme nebo Colter Shaw nebo další z jeho hrdinů. Mohlo by se zdát, že je to překombinovaný a navíc stále se opakující scénář. Ale ono je to super a je to jedna z věcí, kvůli které mají knížky Jefferyho Deavera takový úspěch a čtivost. Takže ano, bylo to místy překombinované, čtivé a za mě super.

postrach

Jako první jsem přečetla první knihu z této série,což je asi chyba.Kniha se četla dobře,bavila i když to není zrovna šálek máho čaje.Určitě si přečtu první dvě knihy.

dominika2585

Nebylo to špatné čtení. Jsem ráda, že jsem mohla poznat Russella a že se Shawem navázali alespoň nějaký vztah. Každopádně mě více baví když Colter pátrá po pohřešovaných osobách jako lovec odměn. Toho jsem v tomto díle tedy také dočkala, ale bylo to jaksi posunuto do pozadí.

Didi15

Colter jako dobrý , ale já už chci sakra Lincolna , to mám prostě od Deavera nejradši , nedá se nic dělat.

petrarka72

Překombinované a formálně nedotažené. Prvních čtyřicet stran musíte přežít, rekapitulují vyčerpávajícím způsobem (doslova), co se dělo v minulém případu, čili před týdnem; u padesáté první kapitoly budete mít pocit, že minimálně dvě kapitoly chybí - ale ne, to jen dobíhá retro, aniž by na to bylo aspoň graficky odkázáno; řešení situace skrze postavu z jiného případu, která se navíc diametrálně proměnila, není šťastné; souhlasím s předřečníky, že všechny události se do daného časového rámce snad ani nevejdou - a přitom těch čtyři sta stran je, při vší akčnosti, příliš... Na druhou stranu, ke Colterovi a jeho survivalistické rodině se stále vracím, i když jsem si dvakrát přísahala, že už nikdy... Jo! A je tam pěkná chvilka s guatemalskou kávou - to pro lovce čtenářské výzvy... :-)