Poslední důkaz

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Colter Shaw přijíždí do San Franciska, aby tam sledoval tajemná vodítka a dokončil misi, na kterou se před lety vydal jeho otec. Musí najít ztracenou tašku s důkazy, které by mohly zničit nebezpečnou korporaci zodpovědnou za obrovské množství zmařených životů. Zatímco si Colter hraje s krutými zabijáky na kočku a myš, sám se ocitne v jejich pasti. Pomůže mu nečekaný spojenec z minulosti – Russell, starší bratr, s nímž Colter nebyl v kontaktu více než deset let. Společně pak zjistí, že v ohrožení jsou další životy. Za 48 hodin má totiž dojít k vyvraždění celé jedné rodiny. Bratry čeká závod s časem. Musejí zachránit rodinu odsouzenou k smrti a zajistit, aby tajemství ukryté ve ztracené tašce nepadlo do špatných rukou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478166/big_posledni-dukaz-ZGS-478166.jpg 3.6102
Série:

Colter Shaw 3.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Final Twist, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (32)

Kniha Poslední důkaz

Luigi1
26. března

Nevím co si o tom mám myslet ale jsem rád,že jsem to dočet

konicekbily
17. února

Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová v jiné řadě knih tohoto autora zpočátku předváděli pro mé potěšení mnohem lepší výkony. Colter Shaw a jeho okolí jsou vtahováni do jedné akce za druhou, ale potěšení mi to nepřineslo. Napsáno nepřehledně, spíše pro potěšení autora než čtenáře!


dedecko
05. ledna

Nikdy nezklame, super čtení

luksky
10.11.2022

Nejlepší díl série, ale s Coltrem už stačilo...

Stanas513
07.10.2022

Konečně konec - nějak rozvláčné, člověk čeká na překvapivé rozuzlení, ale nic moc se právě nekoná...

TeaPeter
19.09.2022

Absolutně nejslabší kniha, jakou jsem od Deavera četl. Z jiných sérií jsem byl zvyklý, že vše je perfektně promyšleno, děj je plynulý, technická fakta jsou pravděpodobná (když už ne přímo "tvrdá") a vždycky je tam nějaký smysl dávající zvrat, který čtenáře přesvědčí, že se nechal napálit a svést k líbivému, ale nesprávnému závěru. Tady to všechno chybí. Děj je útržkovitý, kde co je nedomyšlené, najednou se tam bez vztahu k ději objeví a zase zmizí postava z minulého dílu, technických chyb je tam také dost (to vyrábění padělku mě vysloveně pobavilo)... a tak by se dalo pokračovat. Prostě křišťálově čisté zklamání. Snad už tahle série nebude pokračovat.

Eva88
31.07.2022

Nevím, jestli jsem z Deavera už "vyrostla" nebo jestli už jede spíše na kvantitu než na kvalitu. Za mě od něj jedna z nejslabších knih.

kikies
28.06.2022

Bavilo mě to - chytré, napínavé a chytlavé. Není to nejlepší, ale já si prostě zamilovala hlavního hrdinu! Už se těším na další díl...

1