Pjater Pjater komentáře u knih

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Jako vždy skvělá kniha, která měla napětí a dobře se četla. Doporučuji :)

17.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mohu jen říct, že jsem od této knihy čekala víc. Sice se celkem dobře četla, ale ten konec to celé zazdil. Knihu nedoporučuji pokud čtete jen sporadicky. Byla by to ztráta času, když existují mnohem lepší autoři.

12.07.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Kniha se mi líbila a opravdu jsem nečekala takový závěr. Autor měl všechno propracované a dobře vymyšlené. Určitě doporučuji.

12.07.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Skvělá kniha, kterou mohu jen doporučit. Podle mě se autor stále drží na vrcholu a kniha je stejně napínavá a čtivá jako ty předchozí.

12.07.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Perfektní, skvělé a originální. HH je zpět a já mohu všem jen doporučit :)

30.06.2017 5 z 5

Parker Pyne zasahuje Parker Pyne zasahuje Agatha Christie

Hrozně dlouho jsem čtení této knihy odkládala, jelikož jsem se bála, že mě krátké povídky nebudou bavit. Nakonec jsem po knize sáhla a teď už můžu říct, že to byl skvělý nápad. Každá povídka je jedinečná a konce celkem nečekané. Dokonce i Parker Pyne mi byl velmi sympatický. Určitě doporučuji. Stojí to za to.

26.06.2017 5 z 5

Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii Agatha Christie

Jako vždy, skvěle vypracovány a napínavý příběh. Když už jsem si říkala, že mě žádný zvrat nepřekvapí, překvapil. Určitě doporučuji přečíst.

26.06.2017 4 z 5

Oběť Oběť James Carol

Tak musim přiznat, že jsem byla celkem skeptická po všech těch negativních recenzích. Když jsem se do ni pustila nečekala jsem nic dobrého, ale opak je pravdou. Kniha měla spád a i zápletka se mi moc líbila. Takže za mě určitě doporučuji.

26.06.2017 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Skvělá kniha, která má spád a taky nečekaný konec. Teda aspoň já jsem byla velice překvapena a po dlouhé době jsem mohla říct, tak to jsem teda nečekala.

28.05.2017 5 z 5

Co s námi bude? – Stručná historie příštích 20 let Co s námi bude? – Stručná historie příštích 20 let Milan Vodička

Zajímavá kniha, která mě v mnohem překvapila. Snad se ty předpovědi nenaplní.

07.05.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Skvělá oddychovka. Doporučuji.

27.04.2017 3 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Zajímavá zápletka a velice napínavý děj. Jediné co mě odrazuje od druhého dílu je styl psaní, který mi místy přišel velice těžkopádný.

25.03.2017 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super kniha u které se sice brzo dozvíme kdo je vrah, ale to knize vůbec neubírá na kvalitě. Kniha má spád a čte se velmi dobře. Určitě doporučuju.

23.03.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Já jsem jako vždy nadšená. Kniha nezklamala a mohu všem doporučit.

23.03.2017 4 z 5

Anežka Česká: Cesta lásky a víry hrdé Přemyslovny Anežka Česká: Cesta lásky a víry hrdé Přemyslovny Hana Parkánová-Whitton

Za mne doposud nejlepší kniha od této autorky. Opravdu se četla sama a já opět mohu jen doporučit.

15.03.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Opět skvělá kniha, kterou mohu vřele doporučit. Už se těším na další díl.

15.03.2017 4 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Vtipná kniha u které jsem se nasmála, ale bohužel jsem nejdřív četla Deník aristokratky, který mi přišel mnohem vtipnější. A také bych autorovi vytkla otevřený konec. Na to já nejsem.

12.03.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbíla. Zajímavá zápletka, rychlý spád a tým vyšetřovatelů, které si člověk může oblíbit. Věřím, že některým Erika jako hlavní vyšetřovatelka nesedne, ale mě byla hned sympatická. Knihu určitě doporučuji všem milovníkům dobrých detektivek a taky se těším až si přečtu další díl.

04.03.2017 4 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Zajímavý nápad, docela slušné zpracování a konec, který jsem nečekala. Kniha se velice dobře četla a doporučuji ji jako oddychové čtení na dovolenou případně na cesty vlakem.

04.03.2017 3 z 5

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Nápad výborný jen to provedení se moc nepovedlo. Pokud hledáte dobrou detektivku, sáhněte raději někam jinam.

04.03.2017 2 z 5