Pjater Pjater komentáře u knih

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Ariana Franklin (p)

Knihu jsem měla dlouho doma a moc se mi do ní nechtělo. Chyba. Skvělá zápletka a děj odehrávající se ve středověku byl nesmírně napínavý. Hned jsem si objednala zbývající knihy.

16.06.2019 4 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Skvělá kniha, kterou si určitě musíte přečíst. Už se těším na další knihu od tohoto autora.

16.06.2019 4 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Horší knihu jsem v životě nečetla. Tohle určitě nečtěte a hlavně nekupujte, je to urážka opravdových spisovatelů. Četla jsem pár erotických románu, ale žádný nebyl tak hrozný.

16.06.2019 odpad!

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

I když jsem tohoto autora vůbec neznala, mile mě překvapil. Skvělá zápletka a sympatický hlavní hrdina. Stojí za přečtení.

13.05.2019 4 z 5

Zrada Zrada Martina Cole

Není to její nejlepší kniha, ale číst se dala a musím říct, že mě ten konec světa opravdu překvapil.

13.05.2019 3 z 5

Pavučina z hedvábí Pavučina z hedvábí Sandra Brown

Ideální oddechovka u které je člověku hned jasné jak to dopadne. Kniha se četla velmi snadno. Pokud máte rádi romantiku, doporučuji.

18.04.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Příjemná kniha, která má spoustu různých dějových linek. Četla se mi dobře a pokud máte rádi tohoto autora určitě si knihu přečtěte.

15.04.2019 4 z 5

Autor navazuje tam kde tak geniálně skončil. Kniha je opět velice vtipná a vůbec mi nevadilo, že tam zapojil politiku. Pro mě úžasné oddechové čtení, které stojí za přečtení.

11.04.2019 5 z 5

Mlýn na mumie Mlýn na mumie Petr Stančík

Vskutku originální kniha, kterou musí brát čtenář s nadhledem. Já se u ní pobavila a přečetla ji jedním dechem.

11.04.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá a vtipná kniha, která stojí za přečtení.

09.04.2019 5 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Ideální oddychovka, kterou můžu určitě doporučit. Jednoduché čtení a žádné velké zvraty. Proč ne.

08.04.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další skvělá kniha, kterou si určitě musíte přečíst. Takové odhalení jsem opravdu nečekala. Už se těším na další knihu od tohoto autora.

07.04.2019 5 z 5

Holčičky Holčičky Magda Váňová

Povídky od této autorky jsem četla poprvé a moc se mi líbily. Určitě doporučuji.

07.03.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Výborná kniha, která se velice snadno čte. Líbí se mi autorův styl a už se těším na další díl.

07.03.2019 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Klasika, která nikdy nezklame. Ideální četba pro malé i velké čtenáře.

23.01.2019 5 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Skvělá kniha plná nečekaných zvratů. Už ať je tu další díl.

02.01.2019 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Skvělá detektivka, která si zaslouží vaší pozornost.

28.10.2018 5 z 5

Hlubina Hlubina Nick Cutter

Začátek knihy vypadal velice nadějně. Škoda, že to autor pak tak domotal. No a ten konec... Nesmysl. Jinak se to snad ani popsat nedá.
Za mě určitě nedoporučuji.

28.10.2018 1 z 5

Řekni mi svůj sen Řekni mi svůj sen Sidney Sheldon

Další skvělá kniha od skvělého autora, který umí udržet napětí až do posledních stránek. Pro menší počet stránek doporučuji jako čtení do vany.

15.01.2018 4 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Klasická "Deavrovka". Nemám co bych vytkla. Samozřejmě počítám s tím, že autor nemůže držet laťku stále tak vysoko, přesto se na každou novou knihu těším a pokud máte rádi jeho knihy stejně jako já, určitě si přečtěte i tuto.

15.01.2018 4 z 5