Pavučina z hedvábí

Pavučina z hedvábí

Život Kathleen Haleyové je poznamenaný tragédií: ve třinácti letech ztratila rodiče a na dlouhou dobu i důvěru k lidem. Na počátku příběhu je jí už pětadvacet, ale dosud se bránila mít někoho ráda, bála se zklamání. Všechno se ale změní, když se objeví přitažlivý kameraman Erik: Kathleen konečně poznává opravdovou velkou lásku, které se bez výhrad poddává. Je šťastná, ne však nadlouho. Když je jí nejhůř, zasáhne náhoda nebo snad osud, který splétá hedvábné pavučinky života. Pak už se v dramatickém románu ze světa módy a velkých peněz rozvíjí překvapivý děj nepostrádající napětí. A jeho hlavní hrdinka, která má v práci úspěch, okouzluje lidi, nechybí jí fantazie a dovede si získat autoritu, si neví rady s vlastním srdcem... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1309/pavucina-z-hedvabi-PMz-1309.jpg 4.1126

Silken web (1982)

Vydáno:, Ikar (ČR)

betule3

Když jsem knihu začínala číst, tak jsem nevěděla, co od ní mám čekat. Ale musím říct, že je skvělá. Děj se nevleče, stále se něco děje. Kniha je plná nečekaných zvratů, které vás určitě překvapí. Určitě doporučuji si přečíst. :)

moudivlacek
26.11.2016

Toto je pro mne nádherný příběh, na konci knihy mi samy od sebe padaly z očí slzy.
Do hlavního hrdiny Setha se od začátku zamilujete, je to sice po fyzické stránce mrzák, ale jinak by mu jeho srdce a duši mohl závidět každý z nás. Vždy před takovými lidmi smekám. A měla jsem to štěstí, pár podobných duší na světě potkat. Nic člověku nemůže dát víc, jak blízkost takového člověka. Je jich málo, a proto jsou vzácní.
A stejně jako opravdová láska, příběh, který se může stát kdekoliv, kdykoliv a všem okolo nám i nám samotným.

Kaja007
20.07.2016

Od Sandry B. mám přečtené všechny knihy. Tahle od ní patří k těm co se mi líbí míň, mám radši ty kde je kriminální zápletka. Ale píše dobře a má dobrý styl.

hruskovalucie93
11.07.2016

Červená knihovna jako blázen. Nedočetla jsem jí. Nemám rada, když se co kapitola objevuje milostná scéna a je popisována na dvě stránky. I přesto se mi líbíl popis prostředí, kniha se hezky čte. Pro mě bohužel moc přeslazené.

alzbeta4340
11.06.2016

Stoprocentní červená knihovna, zocelující čtení. Přeslazené a uslzené.

oleg
24.02.2016

Pro mne oddechová četba,Sndra jako vždy nezklamala,mám ji ráda,hezky se čte....

evelýny
23.09.2015

Román se čte dobře, ale přestože je tam všechno, co má v románu být - oddaná láska, vášeň, žárlivost, nenávist - tak do dokonalosti tomu přeci jenom něco chybí. Opět často se opakující téma panenství hlavní hrdinky - nevím, jestli se nejedná o nějakou specielní sérii. Co mě však mile překvapilo - Sandra Brown je pro mě mistryně popisu erotický scén. Za to a za čtivost příběhu dávám 3 hvězdy.
Je to taková ,,alzheimerovská" kniha - můžete ji číst stále a vždy poprvé :-) příběh okamžitě zapomenete, ale komu to vadí?

ovpana
01.12.2014

Moc hezké počtení,zajímavý a poutavý příběh dívky ,která vyrůstala bez rodičů.

MichaelaMalinka
02.03.2014

Moc hezká knížka. Poutavý příběh, který ukazuje, že za něco se vyplatí bojovat.

lenocka2013
24.08.2013

Och, pribeh skvely, kniha ma dojala az k slzam, ktore som musela potlacat.

monte
01.08.2013

Příjemné čtení, jako skoro všechny knihy od Sandry

Selvaga
05.03.2013

Knihu jsem přečetla za odpoledne, příjemný příběh. Jedna z mála knih, kdy se hrdinku nikdo nesnaží zabít, což je překvapivé.

gabca007
01.03.2013

Tak tohle je harlequin se vším všudy. Ale ty já můžu, takže super.

Evaevelína
26.12.2012

ze začátku čtení jsem si řekla "nojo skočili na to a o čem to ted bude"..a popravdě, čtení se pěkně rozjelo, je to pěknej poutavej příběh,který mě dostal.Jen nemohu pochopit že IKAR má tak divné obaly na knihách.

Miranda
26.04.2012

Jedna z mých prvních "dospělých" knížek. Pamatuji si, že jsem si ji vymohla u táty k Vánocům, a ten ani nevěděl, že díky této knize odtajním do té doby zatím vcelku utajené. Je to jedna z nejlepších knih od Sandry Brown. Zkoušela jsem pak číst i jiné od ní, ale zapomněla jsem jejich názvy a témata velmi snadno, nestály totiž za to. Kniha má poutavý příběh, sympatické hlavní hrdiny, dokáže rozesmát a hlavně rozplakat, a pokud máte velkou představivost, přijdete si na své. Navíc na obalu knihy z roku 1994 je vyobrazena hlavní hrdinka právě tak, jak je popsána v knize, což mi tehdy k představivosti pomohlo maximálně. Není mi jasné, proč se v nových vydáních obaly knih neustále mění a většinou k horšímu, je to škoda. Příkladem budiž obal knihy Obraz Doriana Graye z roku 1999, to je snad sranda, ne?

malen
17.11.2011

Mne ta kniha zklamala, myslím , že Brownová píše lépe. Ale kdo má rád ,, sladké" příběhy, tak si přijde na své

pirin
11.10.2011

Kniha se mi libila. Cetla jsem ji poprve ve slovenskem jazyce hodne davno a moc se mi libila. Po dlouhe dobe jsem ji cetla zase, opet se libila i kdyz je to z ranne tvorby Brownove a je to tak trochu "sladka" romance:-)

adelka32
09.10.2011

Kniha mě od začátku do konce strhla tak,že jsem ji přečetla do druheho dne.Je jedna s těch u které ke konci brečíte a nemůžete přest to pokračovat číst.Příběh je jak vystřiženy se života,ale ne u každého příběhu je štatný konec.Doporučuji si ji přečíst.