Petrasim Petrasim komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Úžasná kniha. Bryndza je nyní můj nejoblíbenější autor. Těším se na další jeho knihu a doufám, že jich napíše ještě hodně.

14.06.2018 5 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Uff. Ještě, že to mělo docela málo stran, protože jinak bych to ani nedočetla. Poslední knihy od tohoto autora stojí za nic. Ráda se budu vracet k jeho starým knihám, ale s novýma jsem už skončila.

26.04.2018 1 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Super. První knížka od této autorky a už se těším do knihovny až si půjčím další její knížku.

20.04.2018 5 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Moje starší ani mladší dítě to vůbec nebavilo a můj šálek kávy to taky nebyl.

20.04.2018 2 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Kniha se mi líbila, ale z této trilogie byla asi nejhorší. Musela jsem se na ní hrozně soustředit, abych vše pochopila.

05.04.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zajímavé. Měla jsem hned přečteno. Jsou tam krátké kapitoly, tak se kniha čte hrozně rychle. Hlavně jsem se celou knihu těšila na to, co se z toho vlastně vyvrbí.

19.03.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Skvělá kniha. Ze začátku mě knihy od Nesba moc nebavily, ale přijde mi, že každá jeho nová kniha je lepší a lepší.

14.03.2018 5 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Pohodová, vtipná kniha ze života. Bohužel mi přitom bylo smutno, když jsem si vždy uvědomila, že to je jedna z posledních knížek Simony Monyové.

21.02.2018 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Super knížka. Děj graduje a pochopila jsem spoustu věcí, které jsem v první knize nevěděla. Už se těším na poslední díl této trilogie.

19.02.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Zatím nejslabší kniha od tohoto autora. Začala jsem příběhem Veroniky, to se mi četlo skvěle, ale příběh Jachyma jsem vůbec nemohla dočíst a vůbec mě to nebavilo.

03.02.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super knížka. Bryndza opět nezklamal. Už se chystám na jeho poslední knížku a doufám, že brzy vydá zas něco dalšího.

17.01.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knížka se mi moc líbila a dobře se četla. Zaujala mě mnohem víc než Bábovky.

17.01.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tato kniha mě tedy dost zklamala. Nechápu, že nese ocenění Světový Bestseller. Musela jsem se hrozně nutit do toho, abych ji vůbec dočetla.

04.01.2018 1 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super knížka. Měla jsem ji hned přečtenou. Hned jdu na další knihu od tohoto autora.

04.01.2018 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Úžasná knížka. Nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout. Určitě přečtu další knížky od tohoto autora.

01.01.2018 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Kniha mě vůbec nezaujala. Četla jsem už druhou knížku od této autorky a tímto s ní končím.

01.01.2018 2 z 5

Strašná kravina. Dočetla jsem ,ale musela jsem se strašně nutit. Knihu jsem dostala, tak nevím, jestli to mám brát jako pomstu teda.

08.12.2017

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Knížka se mi líbila. Taková nenáročná oddechovka.

13.10.2017 5 z 5

Některé povídky super, některé hodně slabé. Každopádně bych nechtěla s autorem skončit na nějakém opuštěném ostrově :-)

05.10.2017 4 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Super. Hezky se četlo. Zatím nejlepší kniha od Martiny Cole.

29.09.2017 5 z 5