Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění

Agáta Pierotová vyrůstá v rodině, kde matka je bohyně a otec ušlápnutý pod jehlovým podpatkem matčina luxusního střevíčku. Agáta však sní o tom, že ona to jednou v manželství povede jinak. Vysní si tradiční rodinu, kde ona bude pečovat o byt a děti a vyvařovat teplé večeře, zatímco manžel ji bude zbožňovat. Zbyšek Lom vypadá jako slibný kandidát ? a Agáta se vrhá slepě do manželství. Zbyškovi však vyhovuje jen ta část Agátina plánu, v níž mu poskytuje kompletní servis. Zbožňovat manželku? Ani nápad...! Raději po nocích prohání ženské. Agátě trvá víc než deset let, než se vzbouří - ale pak to stojí za to! Se Zbyškovou zlatou platební kartou, jíž přezdívá Zlatý oslíček, se vydává do Paříže a po pár týdnech nákupů a proměně v salonu krásy je z ní úplně jiná žena. Po návratu domů se jí Zbyšek vrhá k nohám... Ale chce ho Agáta ještě vůbec...?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82049/cin-manzelu-dobre-peklem-se-ti-odmeni-82049.jpg 3.478
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění

helenkan

Nemůžu napsat že to bylo pohodové čtení. :-) Spíše zvláštní. Agáta mě někdy pěkně vytáčela jaká byla husa. A ten konec mi přišel trochu divný. Jaromír na ní čekal deset let. Jen tak? A to o něm nebylo napsáno skoro (vůbec) nic.

Pohodová, čtivá kniha pro ženy.

zdenaR

První kniha od této autorky - nenáročné čtení, oddechovka - vhodné na dovolenou nebo relax po čtení náročnější literatury.
Uvidíme, jaké budou její další knihy :-)))

JancaMia

Pobaví , potěší a určitě se k ní po čase zase vrátím :)

Radka1911
03.12.2018

Lehké, oddechové, nenáročné vtipné čtení o smutných věcech. Knížka mne pobavila.

Siege03
20.09.2018odpad!

Červená knihovna,plytké jednoduché čtení.Za mě nedoporučuji.

ErikaJ
18.06.2018

Pro milovníky červené knihovny a mladší ročníky asi pěkné počtení. Na mě moc přeslazené,zakončené jak v nějakém dívčím románu pro patnáctileté. Co mě ale vadilo úplně nejvíc, byla věčně se opakující věta " Ach jo".

cori
28.04.2018

Červená knihovna o ušlápnuté ženušce, která po letech prozře, nevěrného manžela odkopne, změní svou vizáž, užije si s milencem, začne podnikat a vezme si svého vysněného prince. Nenáročná oddechovka z ranku pohádek. Opravdu je nutné podrobně popisovat, co hlavní hrdinka jedla a vařila, kolik připravila chodů a co k tomu pila?