Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82049/cin-manzelu-dobre-peklem-se-ti-odmeni-82049.jpg 3 101 32

Agáta Pierotová vyrůstá v rodině, kde matka je bohyně a otec ušlápnutý pod jehlovým podpatkem matčina luxusního střevíčku. Agáta však sní o tom, že ona to jednou v manželství povede jinak. Vysní si tradiční rodinu, kde ona bude pečovat o byt a děti a vyvařovat teplé večeře, zatímco manžel ji bude zbožňovat. Zbyšek Lom vypadá jako slibný kandidát ? a Agáta se vrhá slepě do manželství. Zbyškovi však vyhovuje jen ta část Agátina plánu, v níž mu poskytuje kompletní servis. Zbožňovat manželku? Ani nápad...! Raději po nocích prohání ženské. Agátě trvá víc než deset let, než se vzbouří - ale pak to stojí za to! Se Zbyškovou zlatou platební kartou, jíž přezdívá Zlatý oslíček, se vydává do Paříže a po pár týdnech nákupů a proměně v salonu krásy je z ní úplně jiná žena. Po návratu domů se jí Zbyšek vrhá k nohám... Ale chce ho Agáta ještě vůbec...?... celý text

jana0625
jana0625
04.11.2023 odpad!

Nereálné, nesmyslné a o ničem.

jana-cisarova
jana-cisarova
06.03.2023 4 z 5

Další nenáročná odpočinková četba od Aleny Jakoubkové. Naivní Agáta mi šla na nervy, jak všechno, co jí Zbyšek prováděl, tajila. Přes manželovy nevěry se snažila budit dojem, že je všechno v pořádku, dokonce si dávala vinu sama sobě, že je špatná manželka, když od ní manžel utíká za jinými. Také nechápu, proč se nesvěřila kamarádce Zuzce, když celých deset let nevydařeného manželství vzdychala po Jaromírovi. Tak, jak jí ho kamarádka vyčarovala na samém konci knihy, když už byla rozvedená a zařídila si život podle svého, tak by jí ho jistě odněkud vyčarovala i v době jejího nešťastného manželství, a mohla z něho zavčas vycouvat.

kadgam
kadgam
23.07.2022 1 z 5

Dúfam, že toto sa žiadnej idealistke manželstva nestalo v plnej miere. Aj polovica by stačila. Iba by ma zaujímalo, keby nemala Agáta významného otecka a zlatú kreditku bola by upela pod manzelskym jarnom do konca?

Ála1968
Ála1968
01.11.2021 2 z 5

Přijde mi,že je to jedna z těch slabších od A.Jakoubkové.Takový obyčejný příběh bez špetky napětí a romantiky.

laura
laura
25.07.2021 5 z 5

Ach jo... Chlapi jsou neřádi :) Teda, alespoň někteří. Ale my ženské jsme zase někdy tak pitomé :) A paličaté! A... Ale kdyby ne, nebylo by o čem psát ...

Čtivé, oddechové čtení, které vám dá přesně to, co od takového příběhu očekáváte.

Kerberos
Kerberos
30.06.2020 3 z 5

První polovina knihy popisuje desetileté manželství najivní Agáty,která se věnuje dětem a neustále uhýbá manželovi,přehlíží jeho nevěry.Druhá část ,její vzpoura a změna vzhledu a osobnosti ve Francii je jak z pohádky, těžko uvěřitelná.

helenkan
helenkan
30.06.2019 2 z 5

Nemůžu napsat že to bylo pohodové čtení. :-) Spíše zvláštní. Agáta mě někdy pěkně vytáčela jaká byla husa. A ten konec mi přišel trochu divný. Jaromír na ní čekal deset let. Jen tak? A to o něm nebylo napsáno skoro (vůbec) nic.

zdenaR
zdenaR
07.05.2019 3 z 5

První kniha od této autorky - nenáročné čtení, oddechovka - vhodné na dovolenou nebo relax po čtení náročnější literatury.
Uvidíme, jaké budou její další knihy :-)))

JancaMia
JancaMia
24.02.2019 3 z 5

Pobaví , potěší a určitě se k ní po čase zase vrátím :)

Radka1911
Radka1911
03.12.2018 4 z 5

Lehké, oddechové, nenáročné vtipné čtení o smutných věcech. Knížka mne pobavila.

Siege03
Siege03
20.09.2018 odpad!

Červená knihovna,plytké jednoduché čtení.Za mě nedoporučuji.

ErikaJ
ErikaJ
18.06.2018 3 z 5

Pro milovníky červené knihovny a mladší ročníky asi pěkné počtení. Na mě moc přeslazené,zakončené jak v nějakém dívčím románu pro patnáctileté. Co mě ale vadilo úplně nejvíc, byla věčně se opakující věta " Ach jo".

cori
cori
28.04.2018 3 z 5

Červená knihovna o ušlápnuté ženušce, která po letech prozře, nevěrného manžela odkopne, změní svou vizáž, užije si s milencem, začne podnikat a vezme si svého vysněného prince. Nenáročná oddechovka z ranku pohádek. Opravdu je nutné podrobně popisovat, co hlavní hrdinka jedla a vařila, kolik připravila chodů a co k tomu pila?

megan35
megan35
29.03.2018 1 z 5

Já nevím,připadá mě,že autorka točí jedno téma pořád dokola,všude nevěrný manžel,hlavní hrdinka má vždy po ruce věrné a vždy ochotné kamarádky,pokaždé se do ní zamiluje cizinec a ty nekonečné žranice,po kterých nikdy nepřibere...asi po další knize Jakoubkové nesáhnu...

cermi75
cermi75
28.01.2018 4 z 5

Dobře se kniha četla.....

Petrasim
Petrasim
13.10.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila. Taková nenáročná oddechovka.

luciefeix
luciefeix
01.08.2017 1 z 5

na tuto autorku si prostě nemůžu zvyknout :( nějak mi nesedí a její knihy mi přijdou takové tlachání o ničem , nic moc vykreslené postavy , asi ji vzdávám a už od ni nic číst nebudu . Vasilková to je jiné kafe

NoelHudson
NoelHudson
18.06.2017 3 z 5

Hold kdyby v mládí Agáta nebyla blbá a nenechala si lásku a štěstí protéct mezi prsty, nemusela 15 let prožít s tím notoricky nevěrným idiotem. Na knize mi akorát vadily sálodlouhé popisy všeho: jídla, oblečení, míst, i kosmetických procedur. Bylo to dosti únavné.

i.stefany
i.stefany
18.04.2017 2 z 5

Čekala jsem něco trochu ostřejšího. Závěr byl teda opravdu síla. Mám ráda plné a uvěřitelné příběhy. Tento mě neoslovil.

Vlajdula

2011  71%Chytrá žena pro manžela přes plot skočí
2011  66%Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění
2012  72%Manžel, který štěká, taky kouše
2010  60%Všude manžel o dvou kůrkách

Kniha Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění je v