Petrasim Petrasim komentáře u knih

Marťan Marťan Andy Weir

Nemám ráda scifi a nemám ráda technické věci, ale v této knize mě bavilo naprosto všechno! Úžasná knížka.

10.07.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jedna z nejhezčích knih co jsem kdy četla. Nádherný příběh a už se těším až kouknu i na film.

27.06.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělá kniha. Hezky se četla a byla to taková super pohodovka. Určitě si přečtu i ostatní knížky od Patrika Hartla a už teď se na ně moc těším.

23.06.2017 5 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Kdyby to nebyla knížka podle skutečné události, napsala bych, že je krásná. Teď můžu napsat akorát KRUTÁ realita. Kniha na mě velmi zapůsobila a myslím si, že většinu těch, co ji přečtou donutí k zamyšlení a přehodnocení priorit.

05.06.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha. Doporučuji.

06.05.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvělé jako vždy.

17.04.2017 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

První polovina knihy nic extra. Od druhé půlky super, napínavé, čtivé. Opravdu jen pro silné povahy. Určitě si přečtu i další díly této trilogie.

20.03.2017 5 z 5

Manuál zralé ženy Manuál zralé ženy Halina Pawlowská

Kniha se mi moc líbila. Pohodová oddechovka až na povídku o muzikálu. Ta mě nebavila.

07.03.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Na knihu jsem se těšila a pěkně mě teda zklamala. Chystala jsem se přečíst nějakou knihu od Johna Greena, ale teď už vím, že určitě od něj nic číst nebudu.
Příběhy mi přišly, jak "brak" pro náctileté. Prostřední povídka od Greena byla nejhorší.

27.02.2017 2 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Dominik Dán opět nezklamal.

06.02.2017 5 z 5