Petra186 Petra186 komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Další z řady knih. Trochu jsem měla problém poznat, o kterou ženu jde, ale jinak opět velmi čtivá kniha.

31.08.2019 4 z 5

Zdravé a šťastné dítě Zdravé a šťastné dítě Jenn Berman

Na mě byla tato kniha zbytečně moc obsáhlá a jedno téma se rozebíralo moc dopodrobna a stále dokola, četla jsem lepší. Také mi nevyhovoval formát knihy.

13.08.2019 3 z 5

Zvláštní příběh, nad kterým se člověk musí zamyslet.

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Knížka se čte sama, na mě bylo trochu moc o "nebi/peklu", za to hodně mě překvapil závěr.

Tajemství klidného dítěte Tajemství klidného dítěte Tracy Hogg

Úplně skvělá knížka, četla jsem v těhotenství a ke knížce se ještě vrátím po porodu ! Doporučuji přečíst každé mamince či tatínkovi :).

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Další přečtená kniha od Hartla, tentokrát mohla být kratší, ale přesto opět pohodové čtení a zajímavé zvraty.

27.05.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Čtivá kniha, velmi zajímavý nápad s rozdělením vyprávění z ženského a mužského pohledu !
Je to má druhá přečtená kniha od tohoto autora. Chystám se na další.

02.05.2019 5 z 5

Arabský svět – jiná planeta? Arabský svět – jiná planeta? Emíre Khidayer

Zajímavě napsáno vše o arabských zemích, po přečtení mám pocit, že už tam vlastně ani nemusím :).

02.04.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělá a pohodová knížka, vlastně i napínavá. Přečetla jsem jedním dechem.

20.03.2019 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha na zamyšlení, velmi zajímavá, donutí člověka se zamyslet nad svým životem/snem.

09.03.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Kniha velmi čtivá, moc se mi líbila. Zajímavá "budoucí" doba.

01.03.2019 5 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Skvělá knížka, velmi čtivá, zajímavý příběh.

31.01.2019 5 z 5

Medvědí tanec Medvědí tanec Irena Dousková

Nějak mě knížka zvlášť nezaujala.

16.01.2019 2 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Když pominu téma knihy, tak moc krásná knížka. Drsný příběh mladých lidí, kteří se prali s osudem, neumím a ani si to nechci představit, co prožívali. Určitě stojí za přečtení.

31.12.2018 5 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

Čekala jsem trochu více, ale záleží, jak je kdo nastaven. Pro mě neee moc nových informací. Ale každopádně zajímavá kniha. Četla se hezky.

19.12.2018 4 z 5

Společná cesta Společná cesta Barry Vissell

Přesto, že nejsem věřící, zajímavá kniha o společně cestě muže a ženy. V knize jsou citace z Bible. Stojí za přečtení, člověk se zamyslí nad svým životem a tím, jak je vše propojené.

03.12.2018

Dům Dům Anna Sedlmayerová

Velmi zvláštní krásná kniha. Nic jsem od ní nečekala a opravdu zajímavé čtení.

03.12.2018 5 z 5

Lidská duše a sex Lidská duše a sex Bohuslav Brouk

Zvláštní kniha, některé myšlenky zajímavé, ale nevím, čím je má p. Brouk podložené.

31.10.2018 2 z 5

Stejné moře jako každé léto Stejné moře jako každé léto Esther Tusquets

Knihu jsem 3x odložila, rozhodně to není pohodové a odpočinkové čtení. Chybí kapitoly a věty jsou neuvěřitelně dlouhé. Přesto jsem se od více jak poloviny knihy dokázala začíst. Stále jsem si říkala, že autorka musí být snad "omámená", že to není možné. Nevím, co k této knize říci.

20.10.2018 2 z 5

Obdivuji a fandím těmto odvážným lidem, kteří pomáhají ! Čtení pohodové, jak Tomáš píše, není spisovatel. Skvělá kniha.

17.10.2018 5 z 5