Petra186 Petra186 komentáře u knih

Madonna - Životopis Madonna - Životopis Lucy O'Brien

Madonnu obdivuji od mala, když jsem knihu dostala, přečetla jsem ji jedním dechem. Zajímalo mě, jak žila jako malé dítě a jak se z ní stala hvězda popu. Stále se ke knížce/životopisu vracím.

28.08.2017 5 z 5

Nic netrvá věčně Nic netrvá věčně Sidney Sheldon

Čtivá knížka, moc se mi líbila. Lékařské prostředí s událostmi, které Vás nenechají knihu odložit.

23.08.2017 5 z 5

Syndrom neklidných nohou Syndrom neklidných nohou Karel Šonka

Kniha je opravdu určená spíše lékařům či studentům medicíny. Jelikož jsem pouze laik, knihu jsem spíše prolistovala.

08.08.2017

Motýlek Motýlek Henri Charrière

První kniha, kterou jsem nedokázala dočíst. Po shlédnutí filmu, ale musím říci, že kniha je 100 x lepší ! Ostatně jako ve většině případů. Příběh dle skutečné události s touhou po svobodě.

07.08.2017

Zapomeňte, že jste měli dceru Zapomeňte, že jste měli dceru Sandra Gregory

Povinná četba pro mladé? Měla by být. Při čtení této velmi zajímavé knížky jsem se musela neustále zamýšlet nad tím, že vrazi jsou vnímáni společností jako méně nebezpeční, než "pašeráci" drog, záleží samozřejmě na množství a dalších okolnostech !!! Sandra nebyla ani závislá, ani pašeračka v pravém slova smyslu a přesto za tuto HLOUPOST zaplatila velmi tvrdý trest ! Obdivuji její sílu, že vše přečkala.

18.07.2017

Bezbranná Bezbranná Julie Gregory

O tomto syndromu jsem slyšela poprvé. Velmi smutný příběh dívky, která si následky nese do dospělého věku. Kniha se mi četla sama.

29.06.2017

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Tuto knihu bych chtěla mít doma kdykoliv po ruce. Nestačí jen přečíst, je potřeba se ke knize vracet, aby si z ní člověk vzal co nejvíce. Pěkně napsáno v příběhu. Určitě doporučuji každému minimálně přečíst.

29.06.2017

Kam zmizel můj sýr? Kam zmizel můj sýr? Spencer Johnson

Jednoduchá a čtivá kniha, která by neměla chybět v žádné knihovně. Před životním rozhodnutím se k ní může člověk vrátit a inspirovat se, jak změnit brát. Samozřejmě, knížek na toto téma je spousta, ale tato mi přijde jednoduchá na pochopení.

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi silný příběh. Při čtení se mnou cloumaly emoce, nedokázala jsem ale přestat číst. Takové peklo snad už nikdo nikdy nezažije. Jak tohle mohl vůbec někdo přežít nechápu a smekám.

05.06.2017 5 z 5

Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Judy Melinek

Toto téma mě vždy lákalo a po přečtení knihy mám zálusk na další :). Výborně a jednoduše popsáno, jak to chodí v pitevně. Velmi mě zaujal popis z 11.září 2001. To si nikdo neumí ani představit. Určitě doporučuji přečíst.

05.06.2017

Člověk jménem Dave Člověk jménem Dave Dave Pelzer

Všechny 3 díly přečteny jedním dechem. Jsem ráda, že má Dave syna a dokáže se k němu chovat láskyplně. Pořád musím myslet na tento příběh a nutí mě zamyslet se a více si vážit života.

Ztracený chlapec Ztracený chlapec Dave Pelzer

Pokračování příběhu, který není "normální" :(. Neskutečné, jak silný Dave je !

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Neuvěřitelné a pro mě jako matku naprosto nepochopitelné, že se takto někdo dokáže chovat k vlastnímu dítěti :(. Kniha ve mě vyvolávala pocity, jaké u žádné jiné.